Корисні поради
на всі випадки життя
» » Квіти з цукерок своїми руками .Гофрирований папір для квітів (майстер-класи,фото,відео)

Квіти з цукерок своїми руками .Гофрирований папір для квітів (майстер-класи,фото,відео)

Додано: 16.10.14
Квіти з цукерок своїми руками .Гофрирований папір для квітів (майстер-класи,фото,відео)
[b] 1. КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ГОФРОВАНОГО ПАПЕРУ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ КВІТІВ [/b]

Гофрований папір має широке застосування в рукоділлі завдяки своїм смовижним властивостям. Вирізані елементи з жатой папери легко змінюють свою форму в руках майстра. Цей чудовий матеріал часто використовують для виготовлення карнавальних костюмів для формування гірлянд на новорічні ялинки для прикраси подарункових упаковок, для декорування об'єктів інтер'єру.

І саме з цього унікального матеріалу можна зробити своїми руками смно красиві вироби у вигляді квітів ! Квіточки виходять, як справжні! Пелюстки з гофрованого паперу можна підфарбувати акварельними фарбами і зігнути так ,що зібраний з них квітку буде точною копією справжнього.


Гофрований папір ( креп, плісе, гофра, крепований або креповая папір) буде основним матеріалом, з якого ми будемо робити квіти різних видів з допомогою покрокових майстер-класів і відео уроків, які ви знайдете нижче.

Фактура креповой паперу має унікальні властивості, завдяки яким можна робити не тільки об'ємні вироби у вигляді квітів , але й успішно застосовувати техніку квілінг (папероскручування) для скручування витончених пелюсток із смужок гофри,які будуть чудово виглядати на вітальній листівці (наприклад, до Дня Валентина, або до Дня народження дівчинки.
Квіти з цукерок своїми руками .Гофрирований папір для квітів (майстер-класи,фото,відео)

В якості оригінального подарунка можна зробити з крепу квіти,які загортаються невеликі шоколадні цукерки. З гофрованого паперу робляться бутончики з смачною цукеркової начинкою, зміцнюються на стеблах і формується гарний букет. Нижче ви знайдете покроковий майстер клас ,за допомогою якого можна швидко зробити своїми руками такий шикарний подарунок.[b] 2. ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ . ЯК ШВИДКО ЗРОБИТИ ВИТОНЧЕНУ ТРОЯНДУ З ЦУКЕРКОЮ З ГОФРИ [/b]

Для виготовлення квіточки приготуємо наступні матеріали : гофрований папір зеленого кольору, гофрований папір для квітки (вибираємо відповідний колір), невелика цукерка, флористична дріт, тейп-стрічка, міцні нитки,ножиці.

• спершу треба вирізати з гофрованого паперу 6 пелюсток шириною 4 см і висотою - 7 см. Потім - 5 пелюсток шириною 6 см і висотою 7 см Після цього треба закруглити краї пелюсток

• тепер будемо надавати заготівлях форму, як пелюсток троянди . Для цього треба витягувати середину кожної заготовки по всій довжині, не чіпаючи краю. Пелюстки повинні вийти такими ж, як на фото.

• тепер будемо робити чашолистки для квітки . Вирізаємо заготовки так, як зображено на фото і середину від краю до верху кожного чашолистка розтягуємо. Краї трохи треба підкрутити. Цукерка зміцнюється на дроті ниткою

• зараз будемо робити бутон з цукеркової начинкою. Один з широких пелюсток треба обернути навколо цукерки так,щоб її не було видно

• тепер треба щільно обертати решта 4 широких пелюстки навколо серцевини так, щоб висота була однаковою.

• зараз будемо примативать більш вузькі пелюстки троянди . Вони розташовуються по 2 навпроти один одного. Ці пелюстки зміцнюються вже не так щільно.

• чашолистки троянди будемо тейпировать тейп-стрічкою.
Квіти з цукерок своїми руками .Гофрирований папір для квітів (майстер-класи,фото,відео)[b] 3. ВІДЕО УРОКИ. ВЧИМОСЯ РОБИТИ ВИРОБИ У ВИГЛЯДІ КВІТІВ З ГОФРОВАНОГО ПАПЕРУ [/b]

Покроковий майстер клас для початківців. Як правильно робити пелюстки троянди з гофри і складати з них квітку. Відео МК: