Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити шкатулку для прикрас своїми руками з коробки. Відео майстер-клас

Як зробити шкатулку для прикрас своїми руками з коробки. Відео майстер-клас

Додано: 16.10.14
Як зробити шкатулку для прикрас своїми руками з коробки. Відео майстер-клас
У цій статті ви знайдете цікаве відео майстер клас,за допомогою якого ви легко і швидко зможете зробити своїми руками універсальну скриньку для зберігання кілець, ланцюжків ,браслетів, брошок, аксесуарів для волосся різної біжутерії .

В арсеналі кожної жінки є багато різних прикрас , підходять до того чи іншого гардеробу. Комплект стильної біжутерії можна надіти на вечірку або перед походом в нічний клуб. Витончену золотий ланцюжок ,колечко і відповідну по стилю брошка одягнемо перед походом в театр на цікаву виставу. Перед зустріччю з подружками прикрасимо волосся стильною шпилькою канзаші з квіткою з атласних стрічок,зробленої своїми руками. Але де зберігати всі ці милі і важливі жіночі аксесуари ? Кращий варіант - саморобна скринька ,в якій знайдеться місце для кожного прикраси. Зовсім не обов'язково робити її з нуля. Можна зробити "сховище" для прикрас з компактної коробки або з картону.

Як і сто років тому,скринька завжди була і залишається універсальним місцем для зберігання дрібних речей і прикрас. Здавна шкатулочки розміщувалися на видному місці поруч з дзеркалом туалетного столика або на комоді. Багато модниці зберігали у скриньках не тільки свої прикраси,але і різні аксесуари,подарований коханою людиною (невеликі фотографії в медальйоні ,записочки, просочені духами листа). Як приємно відкривати скриньку ,насолоджуватися спогляданням своїх "скарбів" і приміряти підходять до майбутнього урочистої події прикраси !Практично кожна жінка обожнює красиві дорогоцінні прикраси і сучасну біжутерію. Іноді нам їх дарують доузья і родичі, але частенько ми їх і самі купуємо! Але, рано чи пізно кожен з нас стикається з проблемою - де зберігати всі ці ненаглядні дорогоцінні персні,ланцюжки,браслетики ?

Ми пропонуємо Вам дуже простий вихід - зробити шкатулку для прикрас своїми руками. Використовувати будемо будь-яку звичайну коробочку відповідного розміру і форми, а так само гнучкі бігуді для волосся! :)

До речі, таку шкатулку для прикрас можна не тільки використовувати, але і, наприклад, подарувати близькій людині в якості інсмідуального і найголовніше корисного подарунка.

матеріали:
гнучкі бігуді, картонна коробочка, обгортковий папір, скотч двосторонній, ажурна серветка, кругле маленько дзеркальце, клей ПВА.

інструменти:
ножиці, олівець, лінійка.

час:
1,5 години (у автора пішло на виготовлення шкатулки)
Як зробити шкатулку для прикрас своїми руками з коробки. Відео майстер-клас


А ось і сам процес виготовлення:

Покроковий відео майстер-клас по виготовленню практичної скриньки для біжутерії з використанням картонної коробки :