Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дитячі вироби з непридатного матеріалу

Дитячі вироби з непридатного матеріалу

Додано: 16.10.14
Дитячі вироби з непридатного матеріалу
[b] 1. ВИКОРИСТОВУЄМО ПІДРУЧНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДИТЯЧИХ ВИРОБІВ [/b]

Багато відвідувачів сайтів по рукоділлю не раз зустрічали матеріали, присвячені дитячій творчості . Маленькі майстри створюють своїми руками чудові вироби з ниток, гудзиків, ватяних дисків, пластикових пляшок , пробок , стаканчиків, коробок та інших підручних матеріалів справжні шедеври!

Обов'язково підключайте своїх діток до захоплюючого і корисного для всебічного розвитку дитини домашньому творчості - виготовлення виробів та іграшок з різних матеріалів. Зовсім не обов'язково купувати дорогі набори для дитячої творчості. У вашому комірчині напевно завалялися непотрібні старі речі і непридатний матеріал. Весь цей "сміття і непотріб",який ви вже не раз збиралися викинути в сміттєве відро, може послужити відмінним матеріалом для виготовлення різних саморобок.

Участь маленької людини у створенні унікальних виробів і прикрас своїми руками нарівні з батьками обов'язково підвищать самооцінку дитини. Втілення ідей і фантазій в реальність і кропітка ручна праця допоможуть становленню обличчястості малюка.

Дитина вчиться дбайливо ставиться до оточуючих його речей. Він розуміє, що для виготовлення будь-якого виробу треба докласти зусиль, витратити час. Допомагаючи робити поробки з непридатного матеріалу своїм батькам,у маляти розвиваються дрібна моторика рук, посидючість та уважність. Поліпшується взаєморозуміння між батьками і дитиною.


В якості витратного матеріалу для створення іграшок і виробів для дітей можна використовувати абсолютно будь-які непотрібні смішні речі, які не заподіють шкоди дитині. До таких виробним матеріалів можна віднести пластикові пляшки,картонні упаковки з-під напоїв і цукерок, контейнери для яєць та яєчну шкаралупу,пробки з коркового агломерату,залишки пряжі, одноразовий посуд, ватні палички і тампончики , цукеркові обгортки та інше "сміття" :)

Зовсім маленькі дітки із задоволенням візьмуть участь у виготовленні красивих бус, нанизуючи розфарбовані в різні кольори тверді макарони на мотузку . Також ви можете розфарбувати старі білизняні прищіпки, а малюк буде прикріплювати їх по краю відрізаного денця пластикової пляшки - вийде чудовий стаканчик для невеликих іграшок.

Дуже цікава розвиваюча гра для малюків - викладати з ватних паличок і природних матеріалів (черепашки, соснові голки, камінчики ) різноманітні візерунки та фігури. Мами (або папи) залишається тільки акуратно наклеїти це творіння на лист картону. Створену картину можна повісити на стіну у дитячій кімнаті.


[b] 2. ЯК ЗРОБИТИ ЧЕРЕПАХУ З НЕПРИДАТНОГО МАТЕРІАЛУ [/b]

Цю іграшку зробити дуже легко. З нею дитина може грати під час купання.
[b]
Щоб зробити плаваючу черепашку, приготуйте наступні матеріали [/b] : широка плоска губка для вбирання рідини, пластикова пляшка ( 05 л) ,міцні нитки з голкою, гудзики, маркер.

[b] Етапи роботи: [/b]

• акуратно відрізаємо дно пляшки (панцир черепашки)

• тепер треба зробити шаблон у вигляді контуру черепахи. Прикладаємо відрізане дно пляшки до листу і обводимо маркером. Подрисовиваем до кола лапки з ластами і голову черепахи. Вирізаємо шаблон з паперу по контуру

• потім прикладаємо шаблон до губки і вирізаємо по контуру.

• залишилося поставити на основу дно пластикової пляшки і прикріпити його ниткою до губки. Цей нитки, обмотані навколо панцира, з'єднуємо невеликим шматочком нитки зверху, а знизу пришиваємо з допомогою голки. Зверху можна прикрасити панцир ґудзиком.
Дитячі вироби з непридатного матеріалу

Така іграшка незамінна під час купання дитини. Вона не буде тонути завдяки повітряному міхура під черепашачим панциром з пластикової пляшки .

[b] 3. ВІДЕО УРОКИ. ВИРОБИ ТА ІГРАШКИ З ПІДРУЧНИХ ЗАСОБІВ [/b]

Як з пробок зробити оригінального робота своїми руками. Відео майстер-клас для батьків і дітей :Робимо гарну іграшку з непридатних матеріалів. Як зробити котика з капронових колготок в домашніх умовах. Покроковий урок для початківців :
Як своїми руками зробити розвиваючий килимок для малюка,використовуючи підручні засоби. Відео МК :Робимо стильну скриньки для дівчинки з непридатного матеріалу. Відео :Як робити яблука з пластикових пляшок в домашніх умовах :