Корисні поради
на всі випадки життя
» » ЗАГАДКИ ПРО КВІТИ З ВІДПОВІДЯМИ

ЗАГАДКИ ПРО КВІТИ З ВІДПОВІДЯМИ

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сценарії
ЗАГАДКИ ПРО КВІТИ З ВІДПОВІДЯМИ
Загадки про квіти і рослини будуть цікаві не тільки для маленьких дівчаток - кожен хлопчисько в ранньому віці дуже цікавий і допитливий і тому будь-яка загадка про квітку обов'язково викличе у малюка непідробний інтерес і бажання правильно її розгадати.

Загадки - це скарб з інформацією, яку збирали наші предки і ми продовжуємо збирати. Разом з тим гра "відгадай загадку" дитині дуже сподобається, адже він веселиться спілкуючись з вами, одночасно дізнається нові факти про оточуючих його предметах і явищах, розвивається пам'ять, логічне й образне мислення, збільшується поки ще невеликий дитячий словниковий запас.

На цій сторінці ми розмістили для вас деякі з найкращих загадок про квіти і рослини з відповідями . Ось деякі з них :

Очищають повітря,
Створюють затишок,
На вікнах зеленіють,
Цілий рік цвітуть.
Відповідь: Квіти

Стоїть в саду кучерик - біла сорочка,
Серце золоте. Що це таке?
Відповідь: Ромашка

У занесених снігом купин,
Під білою сніговою шапкою,
Знайшли ми маленька квіточка,
Полузамерзший, ледве живий.
Відповідь: Підсніжник

Сонце пече мою маківку,
Хоче зробити брязкальце.
Відповідь: Мак

Виріс він під сонцем пекучим
Товстим, соковитим і колючим.
Відповідь: Кактус

Золоте решето,
чорних хатинок повно.
Скільки чорненьких будинків,
Стільки біленьких мешканців.
Відповідь: Соняшник

Над лугом парашутики
Гойдаються на прутику.
Відповідь: Кульбабки


Загадки для дітей про квіти і рослини так само , як загадки на інші різні тематики, допомагають малюкові розвиватися повноцінно, приводячи лише частину інформації вони підштовхують дитя до прагнення дізнатися більше. Адже дітям так цікаво, що і як відбувається у флори і фауни, яку він бачить перед собою та з якою стикається щодня. Загадки з народного фольклору можна умовно розділити на питання про явища природи, про світ тварин, побутових предметах, про життя в суспільстві, а також про кольорах і інших рослинах . Кожна дитяча загадка, незалежно від тематики, розвиває увагу логіку і тренує пам'ять дитини.

Загадки про квіти можна скласти самостійно і влаштувати на квіткову тему уявлення будинку, де учасником буде кожен член сім'ї, або на ранку в садочку, за участю дітей, їх батьків, вихователів. Позитивні емоції від такого свята надовго залишаться в пам'яті не тільки у дітей, але і у інших людей, присутніх на святі.


Необхідно робити акцент на видах квітів , їх забарвленням і навіть часу цвітіння. Добре, що у загадці можна посмитися на квіти з різних ракурсів. Маленькі діти найкраще сприймають інформацію граючись. Не варто нехтувати цим фактом, грайте з дітьми частіше.

Якщо з твором загадки про квітку виникли труднощі - це не проблема. Зайдіть на наш сайт і знайдете безліч веселих цікавих загадок про все на світі, які обов'язково сподобаються вашому чаду. Тільки не поспішайте "видавати" малюкові правильну відповідь,якщо він надовго задумався - краще для початку допоможіть йому з розгадкою,задаючи навідні запитання.

З допомогою загадки можна зробити багато чого: пожартувати, запитати ради (або дати пораду), влаштувати якусь зарядку для мозку, красиво змінити тему діалогу і розсмішити гостей, які занудьгували. Загадка завуальовано зможе пояснити співрозмовнику вашу думку про ситуацію.

Маленьким дітям ще важко зрозуміти метафори, а щоб навчитися їх бачити і знаходити різницю між прямим і переносним значенням фраз, потрібно тренуватися і краще це робити на загадках. Ці питання зрозумілі для будь-якого віку, а якщо вони рифмовани - дитина запам'ятає загадки з першого разу.
ЗАГАДКИ ПРО КВІТИ З ВІДПОВІДЯМИ