Корисні поради
на всі випадки життя
» » ЗАГАДКИ ПРО БУКВИ АЛФАВІТУ

ЗАГАДКИ ПРО БУКВИ АЛФАВІТУ

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сценарії
ЗАГАДКИ ПРО БУКВИ АЛФАВІТУ
Тема даного матеріалу - [b] загадки про букви алфавіту для навчання дитини [/b] основам російської мови у ранньому віці. Зараз все більшої популярності набуває віяння всебічного розвитку дитини вже в ранньому віці. Це не смно. Від 2 до 4 років дитя вбирає нову інформацію як губка, ловлять усе на льоту. В цей період малюк розвивається дуже великими темпами і щодня тішить батьків своїми новими вміннями та навичками. Зверніть увагу, до чого тягнеться ваша дитина, починати розвивати таланти потрібно саме зараз. [b] Цікаві загадки про букви [/b] допоможуть вашій дитині в захоплюючій ігровій формі швидше [b] вивчити алфавіт [/b] .
Проблема, з якою стикаються практично всі батьки: дитя не хоче займатися вивченням букв. Малюк бігає, стрибає, грає з друзями та улюбленими іграшками, а батьки, як на зло, відволікають його, саджаючи за противну абетку і вимагають навчається, при цьому з абсолютно незрозумілою для дитини мотивацією: букви знати необхідно, скоро йдемо в перший клас. Вихід з даної ситуації знайдено: [b] загадки про букви [/b] . В цьому розділі нашого сайту є безліч подібних загадок , які допоможуть діткам гризти граніт науки в ігровій формі. Захоплюючі загадки про літеру Е (а також - літеру Н, букву Л,букву М,букву Т,букву Д,букву Р і букву П) ви знайдете в кінці статті. Процес буде дуже захоплюючим, розгадуючи загадки немає необхідності відриватися від улюблених справ.

[b] Загадка про букву Е

Е
Вона дитинча не кине,
Яйце на черевці в сумці носить.
Її в кущах майже не видно,
Там ловить мурах
єхидна

Загадка про букву Н

Н
Він важкий і великий,
Роздратований і злий,
Тому і самотній
Цей бурий
носоріг

Загадка про букву Л

Л
Цар звірів завжди серйозний,
Славою овіяний зіркової.
«Слава - міф, міраж і блеф», -
Розмірковує грозний
лев

Загадка про букву М

М
Посеред густого лісу
Немає ні будинку, ні навісу,
А в барлозі тісно адже,
Ось і спить взимку
ведмідь

Загадка про букву Т

Т
Він майже що цар звірів
(Близький родич царів),
Кігті точить не для ігор
Смугастий хижак
тигр [/b]

Дитина, [b] вивчивши загадку про літерою [/b] , поспішить поділитися нею з однолітками. Таким чином, сам того не помічаючи, він дуже скоро буде знати всю абетку. Такі загадки про букви алфавіту допомагають у вихованні дітей не тільки батькам, але й вихователям в дитсадку, де втихомирити невгамовних малюків деколи дуже складно.


Не можна недооцінювати [b] значимість загадок про різні літери [/b] і роботи з ними у вихованні і розвитку дітей . Багато відгадки здаються для нас простими і елементарними, але малюки з кожної загадки пізнають масу нової інформації. Крім того тренується пам'ять, дитина усвідомлює, що не можна накласти шаблони на всі дії і явища. Часто потрібно посмитися з іншого боку, змінити ракурс мислення, підійти до вирішення питання нестандартно, і лише в такому випадку відповідь буде знайдено. Весела розважальна форма гри з розгадуванням загадок допомагає краще засвоїти дитині новий матеріал. Підбирайте загадки з народної творчості , старовинні і сучасні, спробуйте придумувати їх самі.

Розгадки в більшості випадків викликають на обличчі посмішку, при цьому привчаючи дитину до гумору, з якими набагато легше буде йти по життю. Вирішивши пару-трійку загадок малюк неодмінно придумає свої, що розвиває образність мислення і фантазію. Робота з загадками допоможе дитині рости допитливим, всебічно розвиненим і тягнутися до нових знань.
ЗАГАДКИ ПРО БУКВИ АЛФАВІТУ

[b] Цікаві та корисні загадки про букви алфавіту для навчання і раннього розвитку дітей. [/b]