Корисні поради
на всі випадки життя
» » ЗАГАДКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ З ВІДПОВІДЯМИ

ЗАГАДКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ З ВІДПОВІДЯМИ

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сценарії
ЗАГАДКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ З ВІДПОВІДЯМИ
Загадкою називають вірш або короткий текст , в якому йдеться про конкретний предмет, але про нього самому там жодного разу не згадується. Обов'язково описуються яскраві риси, властиві лише для даного предмета. На нашому сайті ви знайдете багато цікавих загадок ,а на цій сторінці ми зібрали [b] тематичні загадки для школярів з відповідями [/b] про школу і навчання.

[b] Загадки про школу і навчання [/b] допомагають працювати з дітьми викладачам та батькам. Вони дозволяють дітям посмитися на заняття і школу з іншого ракурсу, дізнатися нові відомості про предмети, які вони вивчають або збираються вчити в майбутньому. Цей цікавий жанр розвиває логічне мислення дитини і абстрактність теж не залишається осторонь. [b] Загадки для школярів [/b] будуть особливо корисні для дітей,які тільки збираються в перший клас і їм вперше доведеться зіткнутися зі шкільної життям.

Шкільне життя запам'ятовується надовго. Якщо вам здається, що знання про школу давно вже забуті - розгадайте декілька загадок на цю тему. У пам'яті відразу спливуть шпаргалки, улюблені вчителі, які іноді бували суворими. Предмети, які подобалися вам з самого початку, знаннями з цих предметів ви користуєтеся досі.

[b] Варто веселий, світлий будинок.
Хлопців моторних багато в ньому.
Там пишуть і вважають,
Малюють і читають.
(Школа.)

Відчинила двері школа,
Впустила новоселів.
Хто, хлопці, знає,
Як їх називають?
(Першокласники.)

Не кущ, а з листочками,
Не сорочка, а зшита,
Не людина, а розповідає.
(Книга).

Є, друзі, така птиця:
Якщо сяде на сторінку,
Дуже радий буваю я,
А зі мною вся сім'я.
(П'ятірка).

Пишемо в ньому заданья на будинок -
Ставлять нам позначки поруч,
Якщо позначки гарні,
Просимо: «Мама, підпиши!»
(Щоденник.) [/b]
Такі загадки доречні на святі у школі. Питання для молодших школярів допоможуть зрозуміти непросту інформацію, з якої раніше діти не стикалися. А у випускників і студентів ці загадки викликають посмішку на обличчі і світлі спогади про життя без зобов'язань.

Неможливо сказати, на яку тему діти найбільше люблять розгадувати загадки. У кожної дитини на думці щось своє, і вести статистику з цього питання просто немає сенсу. Але відомо, що елементарні загадки про тварин залучають самих маленьких діток. А старшим потрібно шукати загадки про улюблених героїв і казок , фільмів, мультфільмів.

[b] Розгадуючи загадки з дітьми [/b] не відходьте від теми, на яку розмовляли, так маленькій людині буде цікавіше з вами грати. На природі загадуйте про птахів, рослинах, грибах, тваринах. Побачили рибку у водоймі - поставте відповідну загадку. Нові факти так легше сприймуть дитиною, а головне - з радістю і веселощами. Нижче ви [b] знайдете багато цікавих загадок для школярів [/b] , які обов'язково сподобаються дітям будь-якого віку.


Наш сайт надає широкий вибір загадок, які зручно розміщені за тематичними рубриками. Загадки дозволять дитині вчитися і всебічно розвиватися граючись. Наш ресурс постійно оновлюється сучасними загадками, які створюються людьми в нинішній час.

Для кожної загадки підписаний [b] відповідь [/b] щоб легше було перевірити правильність вашого варіанту. А коли збираєтеся розгадувати загадки з малюками, посмитися на відповідь необхідно, щоб не поставити запитання про те, чого дитина просто не знав. Загадка допомагає малюкові зрозуміти, що навчання буває цікавою і смішний.
ЗАГАДКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ З ВІДПОВІДЯМИ

[b] Найпопулярніші загадки для школярів з відповідями. [/b]