Корисні поради
на всі випадки життя
» » ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ

ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ

Додано: 16.10.14
Вироби для саду з пластикової пляшки

ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ
[b] ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ (УРОКИ З ФОТО) [/b]

У цьому матеріалі ми поділимося з вами цікавими ідеями для прикраси саду або дачної ділянки . Ви дізнаєтеся,як декорувати клумби і зробити своїми руками красиву [b] пальму з пластикових пляшок [/b] ,а також - красивих тварин з цього непотрібного матеріалу. Прості і інтуїтивно зрозумілі майстер класи з фото послідовності етапів роботи допоможуть вам змайструвати смовижні пластикові вироби для саду ! Захоплені дачники постійно шукають нові цікаві ідеї для прикраси свого улюбленого саду . Скористайтеся деякими з них:

- яскраві садові доріжки, які можна зробити з морської гальки, з різнокольорової тротуарної плитки, у вигляді бруківки з пробивающейся між нею зеленою травичкою, сріблястого великого і дрібного гравію або округлих зрубів дерева. Зверніть особливу увагу на те, різнопланові доріжки по всьому садовому ділянці дозволять розділити загальну площу його на цікаві тематичні зони - сад, город, зона відпочинку, дитячий майданчик і барбекю;

- міні-ліхтарики на сонячних батарейках - самий простий і недорогий варіант прикраси, надає затишок будь-якого присадибній ділянці. Вони абсолютно не потребують ніякої професійної установки, на відміну від інших дорогих варіантів вуличного освітлення. Оскільки вони без проводів, їх достатньо лише увіткнути в землю або уздовж садових доріжок, або квіткові клумби. Також для саду можна зробити вироби своїми руками у вигляді декоративних ліхтариків з пластикової пляшки ;


- красиві підвісні кашпо, всілякі вазони , дизайнерські горщики з квітами можна переміщати протягом дачного сезону. Садовий ділянка буде завжди виглядати по-новому,якщо ви будете робити такі прикраси для саду своїми руками. Горщики найкраще розставити в зоні шашлику, на веранді або навколо дитячого майданчика. Використовуйте в якості декоративних ємностей старі непотрібні ящики, різнобарвні пластикові пляшки, бочки, лійки та інші предмети, які вам вже ніколи не стали б у пригоді і які ви хотіли викинути. Дайте їм друге життя,прикрасивши свій сад виробами,виготовленими своїми руками;

- відмінно виглядають уздовж доріжок саду зроблені власноруч тини. Можна сплести з верби або ліщини. На такі тини, як правило,в якості прикраси для саду люблять вивішувати красиві старі глиняні глечики й горщики. Поряд з таким тином відмінно виглядатимуть посаджені декоративні соняшники;

- дачні меблі завжди створює неповторний затишок будь-яких куточках саду. Пластикові пляшки також можна використовувати в якості матеріалу для виготовлення меблів для саду (у попередньому уроці ми розповіли вам,як зробити довговічний сманчик з великих пластикових пляшок ). Ковані лавки, стільці з дерев'яним сидінням і столи є в даний час самими популярними. Зверніть увагу при виборі меблів на те, щоб біля ніжок були спеціальні наконечники для того, щоб вони не провалилися в землю. Для літніх веранд чудово підійде плетені меблі з лози і ротанга. Відмінно підходить для наших широт модрина та твк. Всю незабарвлену меблі обов'язково треба попередньо покрити спеціальними складами.

[b] Вироби з пластикових пляшок для саду [/b] стануть справжніми його прикрасами. Затяті дачники проводять весь свій вільний час на улюблених ділянках. Щоб зробити його оригінальніше і красивіше, зовсім не обов'язково бігти в магазин за новомодними садовими фігурками або дорогими матеріалами. Найпростішою річчю для виробів є використана пластикова пляшка. Для реалізації своїх ідей спочатку прочитайте корисні рекомендації.

Що потрібно для початку виготовлення своїми руками вироби з пластикових пляшок для саду? Вам знадобляться - дорогоцінна пластикова пляшка, ножиці, фарба для пластику і дріт. Головне - не боятися фантазувати, щоб зробити вироби з використаних пластикових пляшок для саду. Можна залучати дітей до виготовлення таких виробів . Це може стати спільним захоплюючим сімейним творчістю.
[b]
Вироби з різних пластикових пляшок для саду [/b] є самим бюджетним варіантом, а пластик прослужить як мінімум 3 роки.
ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ

Вироби з пластикової пляшки, як видно [b] на фото [/b] можна розмістити на дитячому майданчику: [b] зробити на ній пальму з пластикових пляшок [/b] або квіти, поставити пластикового павича, зайця або інших тварин.

Існують ідеї різноманітних виробів з пластикової пляшки. Це видно на фото - квіти, птахи, тварини, іграшки.

[b]
ПАЛЬМА З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК СВОЇМИ РУКАМИ (МАЙСТЕР КЛАС З ФОТО) [/b]

Пластикові пляшки є відмінним матеріалом, використовуваним у виробах для присадибної ділянки. Вони можуть бути з-під звичайної води або газованих напоїв. Можна також використовувати пластик з-під миючих засобів та шампунів, подарувавши йому нове життя. Не потрібно ставитися до нього як до марного хламу. Адже з пластику, практично з нічого, можна зробити корисні і цікаві речі для дачі, саду,іграшки для дітей. Нижче ви знайдете інформацію,з допомогою якої ви з пластикових пляшок без праці зможете зробити красиву пальму своїми руками. Якщо ви зробите 5-8 таких пальм і прикрасьте ними свій сад,то ваша ділянка буде виглядати дуже виграшно і екзотично порівняно з іншими !

Як ми вже розповідали в одному з наших матеріалів, при наявності величезної кількості однакових за формою і розміром пляшок цілком можливо зробити дачну меблі . Дуже просто скріпити скотчем 15-20 пляшок по 15-2 літра і тим самим отримати основу для пуфа. Його можна потім обтягнути красивою тканиною, зробивши м'яке сидіння з поролону.

Пальма з пластикових пляшок буде красуватися на дачній ділянці або в саду цілий рік. Вона обов'язково прикрасить будь присадибна ділянка.

Як же [b] своїми руками зробити пальму з пластикових пляшок [/b] ? [b] Фото [/b] з етапами роботи має спонукати вас на це (см. нижче [b] майстер клас [/b] ). Для того, щоб зробити власноруч вироби для саду у вигляді пальми, знадобляться деякі нескладні матеріали. Звичайно це пластикові пляшки, які є основним матеріалом.
ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ

Для стовбура пальми з пластикових пляшок вам потрібно буде запастися 10-15 пластиковими пляшками. Їх ємність - по півтора-два літри. В залежності від висоти пальми береться різна ємність пляшок. При висоті пальми з 15 пластикових пляшок треба використовувати дволітрові ємності. При висоті 10 пляшок - застосовуються півторалітрові пляшки. Необхідно взяти коричневі пластикові пляшки для того, щоб з них зробити стовбур пальми.

Для крони пальми будуть потрібні зелені пластикові пляшки. Чим більше пляшки, тим будуть довше листя пальми, і вона буде виглядати натуральніше.

Щоб пластикова пальма була надійною і міцною, для її основи необхідно підібрати або міцний і товстий вербовий прут, або товстий металевий прут.

[b] Інструменти, необхідні для виготовлення своїми руками пальми із пластикових пляшок: [/b]

шило або дриль, щоб проробити отвори в пляшках;
великі ножиці іл добре наточенний ніж.
[b]
Послідовність дій для виготовлення пластикової пальми: [/b]

щоб зробити стовбур пальми, спочатку необхідно нарізати пляшки коричневого кольору по висоті 10-15 сантиметрів. Для цього найкращим чином підійде нижня частина пляшки з дном. Верхні частини також можна використовувати. Це теж непоганий варіант, тому що в даному випадку не потрібно буде проробляти отвори;

коли будуть зроблені необхідні пластикові заготовки по їх краях ножицями або дуже гострим ножем вирізають зубчики. Їх треба трохи відігнути для того, щоб надати корі пальми з пластикових пляшок природну і природну фактуру;

для крони пальми з пластикових пляшок беруться зелені пляшки. У них відрізають дно. На самій першій заготівлі необхідно залишити шийку з кришкою. Воно надалі в процесі складання всієї конструкції пальми послужить хорошим кріпленням. Горлечка в інших заготовок обов'язково зрізаються;

щоб зробити листя із заготовок, їх треба вирізати, але при цьому не доходячи до країв приблизно 5 і більше сантиметрів. Далі листя треба закріпити, привинчивая кришку;

наступний етап - просвердлювання отворів, щоб з'єднати всі підготовлені деталі.

Таке отвір, що служить з'єднанням, необхідно виконати і в кришці - кріпленні крони пальми. Зверніть особливу увагу на те, що розмір з'єднувального отвору знаходиться в прямій залежності від діаметру прута-підстави. Розпечене шило або дриль стануть добрими помічниками в цьому;

останній етап - збір пластикової пальми своїми руками. На надійно закріплений прут необхідно посадити всі пластикові коричневі заготовки, зверху закріпити крону, яка була приготовлена із зелених пластикових пляшок.

Пальма готова. Тепер подумайте, де її розмістити в куточку саду, щоб вона виглядала найбільш ефектно. Але краще зробіть кілька таких пальм,поставте їх поруч і посадіть навколо них зелені насадження.

[b]
ЯК ЗРОБИТИ КЛУМБУ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ ДАЧІ АБО ДЛЯ ГОРОДУ [/b]

Що можна зробити з пластикових пляшок для прикраси саду і городу ? Далі ми розглянемо варіанти з фото,як можна зробити декоративну клумбу своїми руками.
Ви коли-небудь замислювалися, що сад є справжньою творчою територією? І це зовсім не тому, що його багатоликість складається тільки з вирощування різноманітних плодових дерев, квітів і чагарників. Ваші необмежені фантазії і запозичені ідеї в інших садівників і дачників перетворять територію вашого саду оригінальний і неповторний вигляд.
ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ

З пластикових пляшок можна створити для дачі та корисні дрібниці, і ландшафтні твори, включаючи пальми, клумби, альтанки, опори для теплиць і навісів, каркаси для в'юнких рослин і так далі. Для цього лише необхідно назбирати достатню кількість однотипних пластикових пляшок. Пальми з пластикових пляшок для будь-якого городу стануть справжньою його окрасою.

Але що,крім пальм,ще можна зробити з цього непридатного матеріалу для прикраси свого саду ? Нескладним варіантом є альтанка з пластикових пляшок. Вірніше, основа її конструкції. Оскільки кріплення альтанки повинно бути жорстким, треба використовувати невеликі шурупи. Якщо у вас задумана конструкція з цільними пляшками, то їх необхідно заповнити піском, щоб вони були стійкі. Зверніть увагу на те, що в разі використання пластикових пляшок в якості каркаса (основа навісу, наприклад) не варто надто перевантажувати конструкцію і застосовувати тільки легку тканину і плівку.

Пластикові пляшки дачники вже давно використовують для вирощування розсади і прикраси клумби. Вони служать відмінною ємністю для неї. Вельми оригінальною ідеєю є виготовлення з них вуличного умивальника. Нічого складного - просто підвісити догори дном пластикову пляшку з обрізаним підставою, налити в неї воду. В якості крана вам послужить кришечка, яку варто лише трохи повернути, щоб полилася вода.

Модернізованим подібним варіантом вуличного умивальника є наступний - пластикову пляшку підвішують дном вниз. У ньому зробити маленький отвір. Щоб подати воду, необхідно трохи відкрутити кришечку і впустити повітря всередину ємності. Таким же чином можна спорудити і справжній душ. Для цього знадобиться пластикова пляшка з великим діаметром. У дні пляшки проробляють кілька отворів, як у душу.

Клумби з пластикових пляшок для саду зустрічаються досить часто у садівників-аматорів. Вони просто вкопуються в землю, представляючи із себе невеликий парканчик.

Крім того, можна зробити і різноманітні кашпо різних розмірів і форм залежно від використаних пластикових ємностей. Так, наприклад, невеликі пляшки можна використовувати для настільних і підвісних горщиків. Спробуйте відрізати у пляшки дно, і ви відразу отримайте циліндричне кашпо . Якщо використовувати тільки верхню частину пластикової пляшки, то вийде конусоподібний кашпо . Подібні горщики можна декорувати кольоровий гофрованої папером, тканиною або обв'язати пряжею. Нескладним варіантом декору стане розпис фарбами. Перевернуті пластикові пляшки ємністю 5 літрів відмінно послужать в якості декоративних рослин.

Фантазії дачників є невгамовними, і вони [b] споруджують пальми з використаних пластикових пляшок [/b] для свого городу. З коричневих і зелених пластикових пляшок для дачі можна зробити справжні красиві декоративні пальми.


[b] ТВАРИНИ З ПЛАСТИКОВОЇ ПЛЯШКИ (ЯК ЗРОБИТИ ЗАЙЦЯ АБО СВИНЮ СВОЇМИ РУКАМИ) [/b]

Дачники дуже люблять прикрашати свої присадибні ділянки всілякими садовими фігурками, зробленими з глини або гіпсу. Щоб територія садового ділянки стала оригінальною, зовсім не обов'язково йти в дорогий магазин за покупками декору. [b] Тварини з пластикової пляшки [/b] , яких ви можете побачити на фото, можна без праці зробити власними руками. Такий варіант прикраси для саду є до того ж і дуже практичним для присадибної ділянки, тому що пластик стійкий як до дощу, так і до впливу сонячних променів.
ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ

Прочитавши даний огляд по виготовленню, ви навчитеся робити різних тварин із звичайної пластикової пляшки ( смись фото з етапами роботи). Насправді зробити своїми руками зайця або свиню з пластикової пляшки зовсім не складно і ,прочитавши матеріал,ви переконаєтеся в цьому !

[b] Прості пластикові пляшки [/b] можуть стати джерелом натхнення для створення міні-шедеврів, а не тільки постійним головним болем для екологів. Різноманітні пластикові фігурки тварин або птахів можна виготовити спільно з дітьми, включивши свою дитячу фантазію. Для цього всього-то знадобиться пластикова пляшка, картон, клей, ножиці, маркери і акрилові фарби (можна використовувати фарбу в балончиках).

Щоб виготовити фігурки тварин (заєць або свиня), можна взяти будь-які наявні у вас пластикові пляшки. Придумуйте цікаві ідеї і вибирайте, яке тварина вам більше подобається. Ми пропонуємо вам зробити симпатичну свиню з пластикової пляшки. У готовому вигляді вона зображена на фото.

Для початку ретельно підготуйте пластикову пляшку до роботи. З неї треба гарненько видалити етикетку, а потім вимити.
Ну, а тепер давайте повернемося безпосередньо до виготовлення поробки . Виріжемо з картону вуха, хвіст і лапи. Всі вирізані деталі тварини приклеїмо до пляшки. Візьмемо рожеву фарбу і пофарбуємо отриману заготовку з балончика. Дамо фарбі висохнути. Тепер починається найцікавіше. Після висихання намалюємо маркерами очі, п'ятачок свині і рот. Можна використовувати і інший варіант - попередньо вирізати ці деталі з кольорового паперу або розфарбувати, а потім наклеїти на пляшку.

Смішно звучить, але [b] свиня, зроблена із звичайної пластикової пляшки [/b] і що красується на фото, стала справжнім, як тепер кажуть, модним трендом останнім часом. Можна сказати, що зараз таких поросят роблять дуже багато.
ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ

Зрозуміло, що завдяки різній фантазії виходять і різні цікаві вироби. Це можуть бути і симпатичні дрібні поросята, зроблені з пляшок невеликої ємності. Це і справжні кабани або свиноматки з величезних пластикових пляшок. Деякі роблять спроби скопіювати П'ятачка. У деяких так розігрується фантазія, що вони на своїх присадибних ділянках створюють цілі пластикові свиноферми.

На цьому, звичайно, тема всіляких [b] численних фігурок з пластикових пляшок [/b] не може бути вичерпана. Залишається ще багато видів тварин, які можна виготовити за допомогою використаної пластикової пляшки.

І таким тваринним може стати заєць із звичайної пластикової пляшки, якого ви бачите на фото. Його можна виготовити для дачі різними способами. Це буде залежати від форми взятої вами пляшки і самої ідеї декоративного садового зайця.

Щоб виготовити найпростішим методом [b] зайця із звичайної пластикової пляшки [/b] як показано на фото, вам знадобляться: пластикова пляшка, акрилова або аерозольна фарби, пензлик, ножиці, гарячий клей, пісок і картон.

Зазначимо, що у разі, якщо ви робите цю фігурку для дитини, а не для того, щоб прикрасити присадибну ділянку, то тоді візьміть невелику пластикову пляшку. Зайчик вийде симпатичним і дуже акуратним. А ось об'ємні бутлі чудово підходять саме для виготовлення садових зайцев.
[b]
Послідовність дій для виготовлення пластикового зайця: [/b]

• ретельно очистити пластикову пляшку від етикетки;

• покрити очищену пляшку аерозольною фарбою і дати їй підсохнути;

• після висихання аерозольної фарби заповнити пластикову пляшку піском. Це додасть їй гарну стійкість;

• акуратно намалювати на пластиковій пляшці писок та лапки зайця;

• з кольорового картону слід вирізати вуха, розмалювати їх також акуратно фарбами і гарячим клеєм;

• у разі, якщо заєць призначений для саду, то вуха в нього теж будуть пластиковими. Вони вирізаються з іншого приготовленої пластикової пляшки. При цьому можна фарбувати тільки фарбою з балончика. Деталі промальовуються акриловою фарбою;

на останньому етапі приклеюються вуха гарячим клеєм.

Ось ще один спосіб виготовлення красивого забавного зайця з пластикової пляшки власними руками. Для цього вам знадобляться найпростіші речі - пісок, дві використані пластикові пляшки, акриловий грунт або акрилові фарби, пензлик і ножиці.

Послідовність виготовлення зайця цим методом така ж - ретельно промиваємо пластикові пляшки, очищаючи їх від непотрібних етикеток. Одну із заготовок треба наповнити для стійкості піском. З другої пластикової пляшки вирізаємо вушка і чолку зайчика. Не чіпаємо при цьому верх пластикової пляшки з пробкою.

Покриваємо акриловим грунтом всі приготовані частини садового зайчика. У цьому випадку витрата фарби буде поменше. Даємо висохнути гарненько нанесеному грунту. Після висихання ґрунту малюємо на основний пластиковій пляшці сорочечку зайця, метелика і його мордочку. Загалом створюємо його образ по вашому розсуду.
ВИРОБИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК ДЛЯ САДУ

В результаті такого інсмідуального підходу і виходять такі цікаві та неповторні зайчики. Вушка буде краще пофарбувати сріблястою фарбою. Пробку звичайно фарбують золотистою фарбою. У тому місці, де буде чолку, ножицями зробіть оригінальну бахрому. Після повного висихання фарби акуратно з'єднайте всі підготовлені деталі. Ваш заєць готовий і чекає, щоб зайняти своє почесне місце у вашому саду!

Як бачите, зробити клумбу, пальму або будь-яких тварин з пластикових пляшок зовсім не складно ! Фантазуйте самі, нічого не бійтеся, беріть і переробляйте вже існуючі ідеї, займайтеся цим творчістю і тоді ваш придбає свій самобутній і неповторний вигляд!

Нижче - відео урок по виготовленню зайця із пластикових пляшок :