Корисні поради
на всі випадки життя
» » Осінні вироби з жолудів і каштанів

Осінні вироби з жолудів і каштанів

Додано: 17.10.14
Осінні вироби з жолудів і каштанів


Осінні вироби дуже часто робляться з горіхової шкаралупи, каштанів, жолудів і т.д. Ці матеріали служать прекрасною основою для виробів, іграшок та інтер'єрних дрібниць. В процесі їх виготовлення немає нічого складного, покрокові інструкції допоможуть вам у цьому.Сови з жолудів своїми рукамиОсінні вироби з жолудів і каштанів


Цю милу й просту у виготовленні саморобку діти дуже легко зможуть зробити самостійно. Плюс даної іграшки з природного матеріалу в тому, що її завжди можна взяти з собою в дорогу, щоб дитина розважався. Дитина може складати додаткові сюжети, а створивши композицію, відправити саморобку на виставку в школу або дитячий сад.

Матеріали

Для виготовлення сов з жолудів потрібно підготувати:самі жолуді;
різнокольорові шматочки фетру;
клей;
кисть;
намистини;
ножиці.Осінні вироби з жолудів і каштанів


Крок 1 . Жолуді для виготовлення виробу потрібні великі. Їх обов'язково потрібно протерти м'якою ганчіркою, щоб очистити від пилу і бруду. Капелюшки з жолудів обов'язково потрібно зняти.

Крок 2 . З фетру білого кольору виріжте два однакових по діаметру кружечка. Це будуть основи для очей сови.

Крок 3 . З фетру жовтого кольору виріжте невеликий трикутник. Це буде дзьоб птаха.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Крок 4 . Щоб виготовити крила, виріжте їх з фетру рожевого або бузкового кольорів.

Крок 5 . Остаточно оформити очі допоможуть намистини. Для даної поробки потрібно брати половинки намистин темного кольору. Це можуть бути намистини червоного, фіолетового, синього і чорного кольорів.

Крок 6 . Всі вирізані з фетру деталі необхідно приклеїти на жолуді, поставивши їх на плоску широку частину. Деталі з фетру при бажанні можна замінити кольоровим папером. Клей в такому випадку слід брати ПВА чи спеціальний для паперу, так як інші види клею, можуть проступити через папір, залишивши некрасиві плями.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Крок 7 . З фетру або кольорового паперу потрібно вирізати інші частини композиції або деталі для гри. Для сов можна буде вирізати гілочку з фетру коричневого кольору, зелені листочки, і зробити квіточки. Цю композицію можна відразу приклеїти на кисть щільного картону, а зверху приклеїти сов. Такий варіант знадобиться для вироби на виставку. Просто для ігор, фетр не можна приклеювати, а залишити в такому вигляді. Дитина буде викладати його на картоні разом з совами.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Сови готові!

Осінні вироби з жолудів і каштанів
Черв'як з каштанів своїми рукамиОсінні вироби з жолудів і каштанів


З каштанів можна робити безліч самих різних виробів. Незважаючи на міцну шкірку, працювати з каштанами досить легко. Сама проста і забавна іграшка-виріб, який виготовити можуть навіть діти - це черв'як. За принципом складання процес виготовлення черв'яка нагадує нанизування бісеру на нитку.

Матеріали

Для виготовлення черв'яка приготуйте:каштани;
голку;
нитка;
цвях;
залізну пластинку;
невеликий молоток;
оченята для виробів на клеїться основі;
маркер.Осінні вироби з жолудів і каштанів


Крок 1 . Зберіть каштани. Вони повинні бути приблизно однакового розміру. Каштани потрібно очистити. Для цього досить протерти їх м'якою ганчіркою.

Крок 2 . Наступний крок потрібно виконувати тільки дорослим, так як діти можуть поранитися. Каштан плоским підставою покладіть на металеву пластину. По центру гострим кінцем вставити цвях. Однією рукою зафіксуйте і цвях, і каштан, а в другу руку візьміть молоток і злегка вдарте їм по шляпці цвяха. В каштані утворюється невелике поглиблення. Зафіксувавши, таким чином, цвях вертикально, продовжуйте бити по шляпці молотком, поки не утвориться наскрізний отвір. Один каштан переверніть боком, щоб світла частина його залишилася повністю цілою.

Всі крихти по завершенні роботи приберіть, а нерівні краї на отворах каштанів цвяхом заправте всередину.

Крок 3 . Протягніть нитку в голку. Нитка для даної поробки краще брати в'язальну, вона міцніше і іграшка буде довговічніше.

Крок 4 . На кінці нитку зав'яжіть великим вузлом і почніть нанизувати каштани. Довжину черв'яка регулюйте самостійно.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Крок 5 . Останнім нанизайте каштан з цілої світлою частиною. Це буде мордочка черв'яка.

Крок 6 . На другому кінці нитку також зав'яжіть, щоб черв'як не розпустився.

Крок 7 . Тепер настала черга зробити мордочку черв'яка. Візьміть оченята, зніміть з них захисну поверхню і приклейте до верхнього каштану в область світлої частини.

Крок 8 . Маркером за бажанням можете намалювати ніс і рот.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Черв'як з каштанів готовий, можете використовувати його як вироби або звичайної іграшки.Жолуді-магніти своїми рукамиОсінні вироби з жолудів і каштанів


Цікаві магніти виходять з жолудів. Дітям їх зробити буде складно, так як робота з гарячим клеєм вимагає дотримання безпеки, але самі магніти виходять акуратними і використовувати їх можна де завгодно. Прикрасивши жолуді і розмістивши їх на спеціальній металевій дошці, діти можуть грати отриманими персонажами. Також магніти можуть служити власниками малюнків і записок на холодильнику і магнітних дошках.

Матеріали

Для виготовлення магнітів-жолудів, знадобляться:самі жолуді;
неодимові магніти;
палички гарячого клею;
термопістолет.Осінні вироби з жолудів і каштанів


Крок 1 . Для початку потрібно зібрати жолуді. Жолуді для даного проекту повинні бути цілими з капелюшками.

Крок 2 . Підготуйте жолуді до роботи. Очистіть їх від пилу, протерши вологою серветкою або м'якою ганчірочкою. Відсортуйте жолуді і для магнітів візьміть ті, чиє денце підходить по діаметру до самих магнітів.

Крок 3 . Візьміть магніти. Краще, якщо це будуть неодимові магніти, вони дуже потужні. Якщо таких немає у вас, можете взяти звичайні чорні круглі їх аналоги. Використовуючи гарячий клей, приклейте магніти до основи жолудів.

Крок 4 . Жолуді трохи притисніть до магнітів, і залиште їх у спокої до повного висихання.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Жолуді-магніти готові, можете малювати на них забавні мордочки.

Осінні вироби з жолудів і каштанів
Декоративний шар з жолудівОсінні вироби з жолудів і каштанів


Оригінальний декоративний шар можна зробити з капелюшків від жолудів. За часом складання цієї декоративної саморобки займає зовсім небагато.

Матеріали

Щоб виготовити декоративний шар, підготуйте:жолуді;
куля з пінопласту;
фарбу-спрей;
старі газети;
клей;
кисті;
широку декоративну стрічку;
ножиці.Крок 1 . Зібравши жолуді, відсортувати їх, щоб горіхи були приблизно однакового розміру.

Крок 2 . З жолудів зніміть капелюшки. Капелюшки потрібно очистити від пилу. Для цього можете їх протерти або вимити і висушити.

Крок 3 . Оскільки капелюшки жолудів коричневого кольору, пінопластовий шар краще пофарбувати фарбою відповідного відтінку. Для цього куля встановіть на підставку, і пофарбуйте її фарбою-спреєм, попередньо застеливши робочу поверхню. Залиште кулю до повного висихання фарби.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Крок 4 . Виміряйте окружність кулі і до отриманої довжині додайте довжину кріплення, помножену на два. Число, що вийшло - це і є необхідна довжина стрічки.

Крок 5 . Стрічку за допомогою пензля змастіть клеєм. Оберніть її навколо кулі і загорніть стрічку петлею, щоб куля можна було закріпити.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Крок 6 . Змащуючи кожен капелюшок клеєм, приклеюйте їх до пенопластовому кулі. Розташовуйте їх максимально щільно. У малі проміжки по закінченні роботи можете вставити капелюшки жолудів меншого розміру.

Осінні вироби з жолудів і каштанів


Декоративний шар з жолудів готовий!

Осінні вироби з жолудів і каштанів