Корисні поради
на всі випадки життя
» » Подарунок своїми руками

Подарунок своїми руками

Додано: 17.10.14
Подарунок своїми руками
Найкращий спосіб порадувати та приємно зсмувати близьку людину - зробити йому подарунок ручної роботи. Змайструвавши [b] подарунки своїми руками [/b] Ви зможете піднести рідним і близьким по-справжньому цінні і ексклюзивні речі - адже однакових виробів ручної роботи просто не буває і всі вони зберігають у собі щиру любов і душевне тепло дарувальника. Найголовніша перевага виробів,виготовлених своїми руками перед покупними речами - ексклюзивність. І зовсім не обов'язково придумувати саморобку самому і самостійно розробляти спосіб її виготовлення від початку до кінця. Будь-які створені [b] подарунки своїми руками [/b] завжди будуть унікальними і неповторними. І навіть якщо Ви повністю скористаєтеся чиїйсь ідеєю для виготовлення тієї чи іншої вироби,у Вас ніколи не вийде точна копія того,що задумав сам автор цієї ідеї.

Коли Ви майструєте [b] подарунки своїми руками [/b] перед Вами відкриваються прекрасні можливості - адже можна відобразити в кожному створюваному "творінні" неповторну інсмідуальність людини,для кого цей подарунок призначений,його пристрасті і переваги,будь то оригінальна виріб із солоного тіста , хитромудра квіллінг виріб , або рамка для картини з природних матеріалів,або об'ємна новорічна листівка або цікаву прикрасу з бісеру. А створений [b] подарунок своїми руками на День народження [/b] може бути як елегантним доповненням,так і основним акордом всього подарункового набору.

Також можна перетворити придбаний подарунок (наприклад,яке-небудь прикраса) у вишуканий,по-справжньому приємний сюрприз,змайструвавши елегантну упаковку для нього у вигляді красивої коробки,декорованою паперовими квітами,квіллінг-конструкціями і перев'язавши цю коробку подарунковій стрічкою ,яку можна обшити бісером і кольоровими нитками .
Коли Ви купуєте подарунок в магазині,то Ваш вибір завжди обмежений асортиментом пропонованих товарів. Коли ж Ви працюйте творчо і створюєте [b] подарунки своїми руками [/b] твої можливості обмежені лише власною фантазією.

Ми хочемо поділитися з Вами деякими ідеями по виготовленню дуже цікавих і оригінальних подарунків,які напевно порадують Ваших друзів і знакомих.Также ми підготували для вас цікавий матеріал про те, як можна своїми руками зробити Вальдорфську ляльку . Для виготовлення цих виробів зовсім не абсолютно не обов'язково володіти якимись особливими навичками рукоділля і витрачати великі гроші на інструменти і матеріали.

Дивовижна ваза з гравіюванням" листків папороті ( можна змайструвати цей чудовий [b] подарунок своїми руками на День народження [/b] )
Звичайно ж, нанести на скло справжню гравіювання листа папороті - досить складна і копітка робота,що вимагає від майстра володіння спеціальними професійними навичками і багатий досвід роботи зі склом. Але ми навчимо Вас створювати ефект гравіювання набагато більш простим способом. Досить тільки приготувати необхідні матеріали, зрозуміти нехитрий принцип роботи й Ви зможете створювати подібні [b] подарунки своїми руками [/b] з різними "гравировками".
Подарунок своїми руками

Що нам знадобиться для виготовлення такої вази ?
1. Звичайна скляна ваза висотою 25-30 см
2. Аркуш або кілька листків папороті,які Ви без праці можете знайти в лісі
3. Спрей-закріплювач
4. Спеціальний спрей для травлення скла
5. Спирт для знежирення поверхні скла


Етапи створення подарунка своїми руками :
1. Перед початком роботи треба ретельно вимити вазу,висушити і потім знежирити її поверхню,протерши спиртом. Чим ретельніше Ви виконаєте цю роботу,тим якісніше і детальніше вийде "гравіювання"
Подарунок своїми руками

2. Потім беремо листя папороті і обробляємо їх лицьову сторону спреєм-закріплювачем,а після цього як можна щільніше прикладаємо листя (наприклад,один лист з однієї сторони,а другий - з протилежного) до нашої вазі
Подарунок своїми руками

3. Після цього обробляємо всю вазу з прикріпленими до неї листям папороті спеціальним спреєм для травлення скла - спершу наносимо один тонкий шар,через 5-7 хвилин наносимо ще один шар і через 5-7 хвилин наносимо третій шар.
Подарунок своїми руками

4. Після всіх вищеописаних маніпуляцій дайте вазі як слід висохнути і акуратно видаліть з поверхні листя папороті теплою водою.
Подарунок своїми руками

5. Красивий візерунок-відбиток листа папороті збережеться на довгі роки. Але не слід мити цю вазу в посудомийній машині - бажано мити тільки руками.
От і все ! Така ваза виглядає дуже ефектно і стильно - зробіть [b] мамі подарунок своїми руками [/b] і будь-який букет квітів буде виглядати чудово в оригінальній вазі !

А тепер ми розповімо Вам,як можна зробити чудовий "Букет троянд" з осінніх кленових листків. Подібні вироби з природних матеріалів можуть органічно доповнити нашу вазу з гравіюванням" листків папороті.
Для створення вироби "Букет Троянд" нам треба зібрати кленові листки - намагайтеся брати тільки сухі,не надірвані,великі екземпляри без плям і чорних крапок. Палітра квітів може бути сама різна - беріть і червоні,і жовті й зелені сухе листя. Але для виготовлення окремо взятій "троянди" бажано використовувати осінні листя одного кольору.
Подарунок своїми руками

Отже,приступаємо до виготовлення "троянди" своїми руками :
1. Візьміть кленовий лист так,щоб він "смився" на Вас нижньою стороною. Акуратно зігніть кленовий лист навпіл поперек центральної жилки
Подарунок своїми руками

2. Потім складений навпіл кленовий лист скручуємо в рулончик - вийде центральна частина нашої троянди.
Подарунок своїми руками

3. Після цього приступаємо до створення "пелюсток троянди". Для початку беремо ще один кленовий лист і в його центрі(см. фото нижче вироби)з лицьової сторони розміщуємо вже зроблену серцевину майбутньої "троянди"
Подарунок своїми руками

4. Зігніть кленовий лист таким чином,щоб місце згину було на кілька сантиметрів вище серцевини "троянди"
Подарунок своїми руками

5. Потім обережно відгинаємо виступає над серцевиною місце згину назовні,не розгладжуючи сам згин
Подарунок своїми руками

6. Після цього акуратно загорнути з обох сторін складені двічі бічні краї кленового листа навколо серцевини так,як показано на фото нижче вироби
Подарунок своїми руками

7. Біля основи майбутньої "троянди" фіксуємо краю кленового листа
Подарунок своїми руками

8. Для створення другого "пелюстки" беремо ще один лист,маємо його навпроти першого "пелюстки" і виконуємо такі ж маніпуляції,як і з першим
Подарунок своїми руками

9. Після того,як Ви зробите приблизно такий же "бутон",як зображено на [b] фото вироби [/b] нижче,додавайте стільки "пелюсток",скільки вважаєте за потрібне - чим їх буде більше,тим пишніше вийде "троянда"
Подарунок своїми руками

10. Після того,як "бутон" буде зроблено,обв'яжіть його основу нитками
Подарунок своїми руками

11. Для створення букета зробіть ще точно такі ж "троянди" (чим більше-тим краще)
Подарунок своїми руками

12. Далі приступаємо до створення "зелені" для нашого букета. Для "зелені" можна використовувати листя з крапочками і плямами - строкаті кленові листки будуть виглядати цікавіше. Але спочатку треба буде пропрасувати листя для "зелені" праскою,попередньо поклавши їх між паперовими листами (наприклад - між аркушами газети)

13. Рівномірно розподіляємо проутюженние листя під пов'язаними між собою "пуп'янками" так,як [b] показано на фото вироби [/b] нижче і фіксуємо букет нитками
Подарунок своїми руками

14. Тепер залишилося тільки додати "букету троянд" акуратний і закінчений вигляд,обмотавши фіксують нитки паперової тейп-стрічкою жовтого кольору.
Подарунок своїми руками

15. Для того,щоб створені [b] подарунки своїми руками [/b] довше зберігали первісний вигляд,акуратно змастіть поверхню букета рослинним маслом за допомогою пензлика. Рослинне масло вбереться повністю за кілька днів. Листя стають більш м'якими,не висихають,не скукоживаются і зберігають яскраву забарвлення
Подарунок своїми руками

16. Можна зробити чудовий [b] подарунок на Новий рік своїми руками [/b] ,пофарбувавши "бутони троянд" фарбою золотого або срібного кольору. Такі "золоті" чи "срібні" вироби будуть чудово виглядати на Новорічній ялинці в якості оригінальних ялинкових іграшок,зроблених своїми руками .
Подарунок своїми руками