Корисні поради
на всі випадки життя
» » Листівки своїми руками

Листівки своїми руками

Додано: 17.10.14
Листівки своїми руками
Ми обожнюємо свята і це чудово,що свят так багато і вони такі різні ! Ми від усієї душі підносимо подарунки нашим друзям,родичам і знайомим,супроводжуючи їх теплими побажаннями. Але побажання можна відобразити не тільки словами - [b] можна зробити листівки своїми руками [/b] красиво оформити їх і підписати цитатою улюбленого письменника чи поета. Такі листівки зроблять Ваші подарунки по справжньому унікальними. Що ж потрібно для цього і [b] як зробити листівку своїми руками [/b] ? Насправді для цього потрібно не так вже й багато - достатньо просто проявити трохи фантазії,творче натхнення і мати щире бажання створити щось по-справжньому незвичайне. У всьому іншому ми вам допоможемо,розповівши про те,які матеріали можна використати і запропонувавши деякі ідеї,за допомогою яких Ви без праці зможете виготовити [b] листівки своїми руками [/b] для різних знаменних подій.

Для створення листівок нам знадобляться різні красиві дрібниці,які Ви без праці знайдете в своєму будинку: клапті тканини,папір,бісер,намистинки різного кольору,тасьма,гудзики,природні матеріали,стрази,скріпки,цедра цитрусових,старі квитки і безліч інших речей. Багато прості листівки зможе самостійно змайструвати навіть маленька дитина. Але для початку він повинен навчитися нескладним навичкам роботи з підручними матеріалами і набратися досвіду,допомагаючи своїм батькам робити [b] листівки своїми руками [/b] . Вітальні листівки,які дитина рано чи пізно навчитися робити своїми руками,стануть безцінним сюрпризом для сестрички,брата,мами,тата,бабусі,для всіх родичів і знайомих.

Для більшої наочності всі етапи роботи забезпечені фото-інструкцією та детальним описом виготовлення листівки ручної роботи. Але для початку дозвольте дати Вам декілька корисних рекомендацій і порад.
Папір,яку ми зазвичай використовуємо для письма та друку на принтері,що містить каніфоль і деякі інші домішки. Каніфоль служить для додання міцності і проклейки паперу. Каніфоль містить у своєму складі лігнін - це такий клей ,який допомагає зв'язувати всі волокна папери в єдине ціле. Але саме лігнін з часом руйнує все те,що намальовані на папері і надруковано (з-за цього компонента газети жовтіють з часом). Тому папір для створення [b] листівки своїми руками [/b] бажано купувати в спеціалізованих магазинах. Вибирайте папір,що не містить цих компонентів і тоді створені Вами листівки ручної роботи зберігатися на довгі роки.
Також слід дуже акуратно підбирати клей для з'єднання елементів і деталей листівки,так як неправильно підібраний клей,а так само нанесення занадто великої кількості клею на поверхню паперу може сильно образити Вашу саморобку. Для фіксації більшості окремих деталей і аплікацій можна використовувати двосторонній спінений поліуретан або двосторонній скотч. У спеціалізованих магазинах,що займаються розповсюдженням матеріалів для створення виробів можна придбати дуже зручні у використанні пластини з вже порізаним на квадратики спіненим поліуретаном. Ці пластини з спіненим поліуретаном дуже допомагають створювати об'ємні листівки своїми руками - наклеєні квадратики один на одного і на окремі елементи композиції створюють ефект об'ємного зображення.


Ну а тепер ми докладно розповімо про те, [b] як зробити листівку своїми руками [/b] :
День народження - це, мабуть, один з найулюбленіших і найочікуваніших свят для будь-якої людини. Ми детально та поетапно розповімо Вам,як можна зробити смовижні листівки на День народження,використовуючи технологію квілінг (детальніше про квиллинге Ви можете прочитати в статті квіллінг або папероскручування ).
Листівки своїми руками

Почнемо зі списку матеріалів і інструментів,які нам знадобляться для виготовлення листівки:
1. Кольоровий папір синього,жовтого і червоного кольорів (формат А-4двостороння забарвлення)
2. Аркуш щільного білого паперу або аркуш картону білого кольору (формат А-4)
3. Вовняна нитка або тасьма синього кольору
4. Різнокольорові фломастери для написи на листівці
5. Дерев'яні зубочистки
6. Ножиці
7. Лінійка
8. Олівець
9. Клей ПВА
10. Намистина або пуговка невеликого розміру
Листівки своїми руками

Етапи виготовлення [b] листівки на День народження [/b] :
1. На аркуш щільного паперу або картону білого кольору наносимо контури фігурки пингвинчика. Акуратно згинаємо аркуш навпіл.
Листівки своїми руками

2. Робимо голову пінгвіна. Спершу вирізаємо тонку смужку з листа синього кольору (05:30 см). Потім робимо синій кружок,накручуючи вирізану смужку на дерев'яну зубочистку. Вільний кінчик смужки приклеюємо ПВА до основної частини і знімаємо квіллінг-конструкцію з зубочистки. Трохи приплюснувши гурток,приклеюємо на нього (приблизно посередині) бусинку або гудзик - це буде очей пингвинчика. Створену голову пингвинчика приклеюємо на зігнутий картон білого кольору частина #1.
3. Тепер робимо дзьобик. З паперу жовтого кольору вирізаємо смужку (05:30 см ) і акуратно накручуємо на дерев'яну зубочистку. Знімаємо кружок із зубочистки і даємо йому трохи розкрутитися,приклеюємо вільний кінчик,а потім стискаємо квіллінг-форму пальцями так,щоб вийшов трикутник. Приклеюємо дзьобик на зігнутий картон білого кольору частина #2.

4.Животик пінгвіна. Робимо паперову смужку жовтого кольору (05:60 см). Можна вирізати з паперу дві смужки (05:30 см) і склеїти їх між собою. Накручуємо смужку на зубочистку,даємо їй трохи розкрутитися після цього і приклеюємо вільний кінчик і основної частини квіллінг-форми. Надаємо нашої заготовки з паперу форму ока,здавлюючи фігуру з двох сторін. Після цього акуратно згинаємо саморобку,намагаючись надати їй форму місяця. Приклеюємо животик пінгвіна на зігнутий картон білого кольору частина #3.
5. Хвостик пінгвіна. Вирізаємо смужку паперу синього кольору (05:30 см). Потім треба накрутити смужку на дерев'яну зубочистку не до кінця(знімаємо смужку з зубочистки,коли залишиться вільний кінчик приблизно 5 см). Закручуємо всередину цей кінчик. Приклеюємо великий і малий кружечки до вільної частини смужки. Великий гурток стискаємо пальцями з двох сторін і приклеюємо заготівлю частина #4.
6. Спинка пингвинчика. Склеюємо вирізані дві смужки з паперу синього кольору (05:30 см ). Намотуємо створену смужку (05:60 см ) на дерев'яну зубочистку і даємо кружечки трохи розкрутитися. вільний кінчик гуртка приклеюємо до основної частини. Стискаємо гурток з двох сторін. Згинаємо отримані куточки фігури "очі" в протилежні сторони (надаємо їй форму хвилі). Приклеюємо спинку пінгвіна на зігнутий картон білого кольору частина #5.
Листівки своїми руками

7. Лапки пінгвіна. Вирізаємо з паперу червоного кольору дві смужки (05:30 см ). З кожної смужки будемо робити одну лапку. Накручуємо на зубочистку спершу одну смужку,а потім другу. Приклеюємо вільний кінчик смужки до основної частини. Кожному кружечку надаємо форму,що нагадує "око". Потім кожен "око" згинаємо навпіл - виходять форми,що нагадують наконечники стріл. Приклеюємо в лапки частина #6.
8. Крило пінгвіна. Крило складається з паперу синього кольору точно також,як і спинка. Приклеюємо крило так,як показано на фото вироби.
Листівки своїми руками

Виготовляємо кульки для [b] листівки на День народження [/b] "Пингвинчик":
9. Робимо самий нижній кульку. Вирізаємо з кольорового паперу дві смужки жовтого кольору і одну - синього кольору (всі - 05:30 см). Потім склеюємо вирізані смужки між собою - спершу жовта смужка,потім синя і знову жовта. Цю смужку (90см) накручуємо на дерев'яну зубочистку і потім знімаємо,давши розкрутитися смужці приблизно до 25 діаметра см. Приклеюємо вільний кінчик смужки до гуртка,злегка стискаємо гурток з одного боку,а потім пропускаємо синю нитку через центральний отвір,трохи відтягуємо середину ниткою і робимо вузлик.
10. Точно такі ж квіллінг-форми робимо для середнього і верхнього кульки пингвинчика. Тільки для виготовлення середнього кульки вирізаємо з кольорового паперу 2 смужки жовтого кольору і одну - синього,а для верхнього кульки - 2 смужки жовтого кольору і одну - червоного.
11. Приклеюємо кульки на листівку точно так само ,як зображено на фото вироби з паперу, а нитки трохи закручуємо між собою. Вільні кінці синіх ниток приклеюємо до лапці пінгвіна.
Залишилося тільки красиво підписати листівку яким-небудь відомим висловом і написати "Вітаю з Днем народження !"
Можна придумати безліч подібних виробів та виготовити унікальні [b] листівки своїми руками [/b] застосовуючи квіллінг-технологію.
Листівки своїми руками

Час летить швидко. Не встигнеш і оком моргнути - пора готувати новорічні подарунки для родичів і друзів. Крім цікавих подарунків,запальних Новорічних програм та організації новорічного застілля багато сімей готують вітальні листівки.
Як можна виготовити цікаві,оригінальні [b] новорічні листівки своїми руками [/b] ?
Ми хочемо поділитися з Вами корисними порадами про те ,як можна зробити красиву об'ємну листівку своїми руками до Нового року .
Для виготовлення об'ємної [b] листівки своїми руками [/b] нам знадобляться :
1. Щільний папір або картон червоного кольору (30 Х 15 см) і зеленого кольору (10 Х 15 см)
2. Шматок фетру зеленого кольору (приблизно 10 Х 15 см)
3. Тюбик з фарбою золотого або срібного кольору
4. Набір наклейок Сніжинки і Зірочки,а також різнокольорові стрази різних розмірів
5. Клей ПВА
6. Ножиці - фігурні і прості
Листівки своїми руками

Етапи виготовлення новорічної листівки своїми руками :
1. Згинаємо щільний папір червоного кольору так,як показано на [b] фото вироби [/b] (пунктирні лінії),а потім в центральній частині заготовки вирізаємо прямокутний отвір.
2. Потім фігурними ножицями вирізаємо фігуру у формі ялинки (шириною 8 см,а завдовжки приблизно 12 см). Ялинку з зеленого фетру наклеюємо на внутрішню праву сторону нашої майбутньої листівки.
3. Потім вирізаємо прямокутник із щільного паперу зеленого кольору (9 Х 14 см) і наклеюємо його на внутрішню сторону ліворуч.
4. Після цього наклеюємо сніжинки і стрази різного розміру на ялинку.
Листівки своїми руками

5. На зовнішній стороні листівки можна наклеїти сніжинки і зірочки по периметру навколо прямокутного отвору.
6. На прямокутник зеленого кольору можна також наклеїти зірочки і сніжинки,а також декоративний елемент у вигляді подарунка або ялинкової іграшки.
Листівки своїми руками

7. Залишилося тільки написати напис - привітання з Новим Роком на зовнішній стороні листівки. Для цього акуратно видавлюємо з тюбика фарбу золотистого кольору на попередньо виведені олівцем слова.
Листівки своїми руками


Придумати і виготовити цікаві [b] новорічні листівки своїми руками [/b] не так вже й складно. Ви можете,наприклад,поєднати квілінг-технологію(папероскручування),описану нами вище (листівки на День народження - Пингвинчик) і створення об'ємної листівки. Безсумнівно можуть вийде дуже оригінальні [b] листівки ручної роботи [/b] .

Ще один приклад виготовлення цікавої новорічної листівки своїми руками. Можна зробити оригінальну листівку з об'ємною ялинкою. Для цього нам знадобиться аркуш щільного білого паперу і ножиці.
Листівки своїми руками

Для початку треба намалювати ялинку,як показано на рисунку. Пунктирні лінії - місця згину. А суцільні хвилясті будемо надрізати ножицями - це будуть гілки ялинки. Коли ялинка буде намальована,акуратно зігніть аркуш паперу навпіл (пунктирна лінія посередині аркуша на малюнку). Далі акуратно надрезаете ножицями папір по суцільній лінії і видавлюєте куточки пальцем всередину (як на фото інструкції).
Листівки своїми руками

Листівки своїми руками

Після того ,як всі гілки ялинки будуть готові,беремо точно такий же лист білої папери,згинаємо його навпіл і наклеюємо його на зовнішню сторону нашої заготовки з ялинкою (см. фото).
Після цього можна красиво підписати,прикрасити,наклеїти які-небудь квілінг-вироби на зовнішню сторону новорічної листівки.
Листівки своїми руками


Зробити святкові [b] листівки своїми руками [/b] може абсолютно кожен. І будь-яка виготовлена листівка буде по-своєму унікальною і неповторною. Фантазуйте,експериментуйте і сміливо втілюйте в життя свої ідеї по виготовленню виробів та листівок. Обов'язково залучайте до роботи своїх діточок - спостерігаючи за Вашою роботою,вони з задоволенням будуть допомагати Вам і швидко навчаться самостійно робити [b] листівки своїми руками [/b] .