Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вироби з паперу своїми руками

Вироби з паперу своїми руками

Додано: 17.10.14
Вироби з паперу своїми руками
Часто багато батьків задаються питанням - чим можна зайняти малюка в непогожий дощовий день,або в поїзді,або під час довгого очікування своєї черги у лікаря. Один з найкращих варіантів скоротати час з користю - [b] вироби з паперу [/b] . Листи або шматки паперу можна знайти практично скрізь, а скласти з них можна практично будь-яку виріб в техніці орігамі - звірятко,кораблики,квіти і інші вироби своїми руками . Дитина із задоволенням буде смитися за Вашими діями і незабаром сам зможе змайструвати прості [b] вироби з паперу [/b] - адже дитина все вбирає,як губка.
Правда багато батьків вже забули,які вироби з паперу вони робили на заняттях у школі і максимум,що можуть згадати - як робиться кораблик або треуголка з паперу . А адже крім кораблики з паперу можна скласти безліч цікавих і простих виробів.

Такі заняття з дитиною не тільки дозволяють з користю провести дозвілля,але також сприяють розвитку просторового мислення,дрібної моторики рук,окомір і творчої фантазії. Багато [b] вироби з паперу [/b] в техніці орігамі скласти настільки просто,що навіть однорічна дитина зможе допомагати Вам,виконуючи окремі дії - тут не такі суворі вимоги до чіткості ліній і акуратності,як ,наприклад,у створенні об'ємних виробів орігамі . Досить проявити трохи творчої кмітливості і фантазію. Створивши прості [b] вироби з паперу своїми руками [/b] Ви можете придумати безліч інших незвичайних виробів і змайструвати їх разом зі своєю дитиною.


Для роботи нам будуть потрібні самі аркуші паперу, а також олівець і ножиці. Всі матусі пам'ятають одну з улюблених ігор нашого дитинства - вирізання паперових ляльок з одягом з паперу і різних нарядів до них,які розфарбовувалися кольоровими олівцями. Зробити такі [b] вироби з паперу своїми руками [/b] дуже просто - достатньо намалювати фігуру ляльки (або обвести олівцем зображення, вирізане з старого журналу) і акуратно вирізати її. Щоб прикрасити нашу паперову ляльку в різні розкішні вбрання, малюємо для неї одяг і аксесуари (сукні,спідниці,капелюшки,сумочки,туфлі і т.д.),а потім вирізуємо ножицями,залишаючи невеликі виступи,щоб зачепити за паперову ляльку,коли будемо її одягати. Звичайно гра в паперові ляльки з одягом більше підходить для дівчаток,але разом з синочком можна вирізати з паперу наприклад,казкових лицарів з обладунком і старовинною зброєю. Вирізавши побільше казкових персонажів,можна влаштувати разом з дитиною веселе подання,влаштувавши паперовий театр.
Вироби з паперу своїми руками

Для вирізаних паперових ляльок і казкових героїв можна зробити паперові будиночки,палаци,замки. Для цього вирізаємо з паперу житло для наших героїв,малюємо віконця і двері,які можна акуратно розрізати,щоб вони откривались.Предложите дитині знайти вирізаних тваринок,казкових героїв,принцес. Відкриваючи віконця і двері в паперовому будиночку,маля з цікавістю буде знаходити тих чи інших паперових персонажів.
Вироби з паперу своїми руками

Попрактикувавшись у виготовленні простих виробів їхні папери можна трохи ускладнити завдання. Безліч цікавих і кумедних виробів можна змайструвати,використовуючи метод "паперова гармошка". Візьміть аркуш паперу і виріжте з нього дві довгі смужки. Потім складіть з них фігуру у формі англійської літери L і по черзі складайте одну смужку на іншу,поки не вийде пружна витягнута гармошка. Можна вирізати з паперу смішну гримасу з очками і наклеїти на кінець паперової гармошки - вийде забавна змійка або гусінь. або зробіть 4 паперові гармошки,з яких можна зробити ручки і ніжки для об'ємної [b] вироби з паперу [/b] (можна,наприклад, наклеїти гармошки на порожні паперові пакети з намальованими пичками).
Вироби з паперу своїми руками

Можна також зробити з паперу оригінальні тривимірні мініатюри - зробити такі [b] вироби з паперу своїми руками [/b] зовсім не складно. Намалюйте на чистому аркуші паперу якесь звірятко(наприклад,кішку)так,як ніби вона лягла на землю,витягнувши при цьому лапи,хвіст і голову. Після цього виріжте фігуру акуратно по контуру і зігніть по лініях згину. Залишилося намалювати кішку очі,вусики,вушка і т.д.
Якщо у Вас вже непогано виходить створювати двовимірні і тривимірні вироби з паперу своїми руками,то можете спробувати техніку квілінгу ( папероскручування ),яка описана в нашій статті квілінг(папероскручування) .

Ще можна зробити гірлянду з чоловічків - це одна з найбільш популярних виробів з паперу,яку часто роблять своїми руками напередодні новорічних свят . Для початку візьмемо аркуш паперу і виріжемо квадрат. Складемо цей квадрат по діагоналі,а потім вийшов трикутник складемо ще раз. Потім візьмемо олівець і намалюємо фігурку чоловічка і починаємо вирізати таким чином,щоб ніжки і ручки залишалися прикріпленими до складках паперу. Можна вирізати такі вироби з кольорового паперу, а потім домалювати личка,оченята,лінії одягу.
Вироби з паперу своїми руками

Відмінна розвага для малюка - зробити [b] вироби з паперу [/b] у вигляді міні-мультфільму. Складіть аркуш паперу навпіл і намалюйте на кожній стороні дві однакові мордочки собачки і змінити одну або кілька деталей на одній з мордочок (наприклад,підморгує або підняте вухо). Частина верхнього листа туго оберніть навколо олівця. Швидко рухаючи олівцем вгору і вниз,ми побачимо,як собачка підморгує і піднімає вухо.
Можна також зробити з паперу пику-"жарт". Спочатку намалюємо на папері забавну пику. потім з боків десь на рівні очей зробимо прорізи і протягнемо через них смужку паперу з намальованими очима. Потім зробіть проріз в області рота і протягніть через неї смужку паперу червоного кольору. Рухаючи смужками,пика буде показувати язик і рухати очима вправо-вліво.

А які класичні вироби з паперу відразу приходять на розум,коли ми згадуємо своє дитинство ? Ну звичайно ж паперові літачки ,які ми робили своїми руками в школі і у дворі !
Вироби з паперу своїми руками

Якщо у Вас дочка,то Ви можете змайструвати разом з нею квіллінг листівки , квіллінг квіти або цікаві [b] вироби з паперу [/b] у формі кілець і браслетов.Такие паперові прикраси донечка із задоволенням буде одягати на свої ручки і на зап'ястя своїх ляльок під час ігор. Змайструвати такі [b] вироби з паперу своїми руками [/b] дуже просто і простору для фантазії тут дуже багато. Склеювати кільця з паперу можна не тільки клеєм,але і скотчем. Можна ще наклеїти на колечка двосторонню липку стрічку і посипати саморобку блискітками,а зверху наклеїти прозорий скотч - вийде дуже красиві прикраси з паперу. Можна змайструвати навіть цілий набір паперових прикрас для принцеси з кільцями,кольє,браслетами та сережками.
Вироби з паперу своїми руками

Можна змайструвати красивий паперовий квітка. Намалюйте і виріжте тичинки,потім пелюстки,потім пелюстки побільше. Для стебла підійде олівець з накрученою на її зеленим папером. Потім туго оберніть пелюстки і тичинки навколо зеленого стебла.
Можна "оживити" наші паперові вироби ,намалювавши на папері фігуру,вирізавши її і потім зробивши спеціальні вирізи для пальців. Наприклад,зробити слоника,під очима вирізати отвір для пальця - це буде хобот. Можна також зробити вироби з паперу у вигляді забавних чоловічків. На місці ніжок або ручок вирізаємо отвори - наприклад,одні чоловічки будуть у нас ходити,а інші - плескати в долоні.
Вироби з паперу своїми руками

Можна зробити вироби з кольорового паперу Наприклад,зелених жаб,які до радості малюка будуть ще й стрибати. Для виготовлення цієї поробки складаємо аркуш паперу зеленого кольору 4 рази вздовж, а потім надаємо фігурі форму англійської букви W,попередньо намалювавши на ній олівцем три рівновіддалені лінії згину. Приклеїмо до верхній частині вироби червоний язичок,а зверху намалюємо оченята. Жаба зможе стрибати і широко розкривати рот.
Вироби з паперу своїми руками

Можна зробити разом з дитиною гарну книжку з щільного паперу,де він буде малювати або писати букви. Будемо робити нашу книжку без використання клею і ниток.
1. Складаємо бік А до сторони В
2. Потім складаємо боку С і D
3. Потім - сторони Е і F
4. Розгинаємо аркуш паперу назад (до кроку 2) і надрізаємо по лінії згину там,де проведена червона лінія
5. Тепер розгорнемо папір повністю і складаємо боку G і H
6. Складаємо аркуш паперу таким чином,щоб I і J зустрілися
Распрямляем і розгладжуємо складки
Вироби з паперу своїми руками

А тепер ми розповімо Вам,як можна зробити гарний тривимірний квітка з паперу. Для того, щоб зробити квітка з паперу ,виріжте два квадрата зеленого і червоного кольорів (для стебла та бруньки паперового квітки).
Вироби з паперу своїми руками

БУТОН КВІТКИ З ПАПЕРУ:
Спершу беремо квадрат,вирізьблений з червоного паперу :

Складаємо його по діагоналі на одній стороні

Вироби з паперу своїми руками

Вигинаємо по діагоналях в інший бік,так,як показано на фото
Вироби з паперу своїми руками

Потім складаємо трикутник,як на фото
Вироби з паперу своїми руками

На створеній фігурі загинаємо куточки догори і до центру
Вироби з паперу своїми руками

Загинаємо куточки і на звороті,а потім розгинаємо ті сторони,які знаходяться всередині фігури
Вироби з паперу своїми руками

З другої сторони розгинаємо також,а потім загинаємо куточки донизу і до центру
Вироби з паперу своїми руками

Вставляємо один куточок в складку іншого
Вироби з паперу своїми руками

Ретельно притискаємо конвертик до основної фігури з одного і з іншого боку
Вироби з паперу своїми руками

Надаємо фігурі обсяг,поклавши на поверхню коротким кінцем і натискаємо так,щоб гострий кінець сховався всередину вироби
Вироби з паперу своїми руками

Знизу вийде дірочка,в яку ми вставимо стеблинка,а потім відгинаємо по черзі пелюстки паперового квітки
Вироби з паперу своїми руками

Вийшов квітка з паперу
Вироби з паперу своїми руками

СТЕБЛО КВІТКИ З ПАПЕРУ:

Беремо папір зеленого кольору і загинаємо так,щоб вийшов трикутник,а потім розгинаємо назад (намічаємо центр)
Вироби з паперу своїми руками

Загинаємо лівий і правий куточки до центру і повертаємо саморобку на 180°
Вироби з паперу своїми руками

Загинаємо нижні куточки,а потім - ще раз
Вироби з паперу своїми руками

Перевертаємо саморобку і складаємо фігуру навпіл
Вироби з паперу своїми руками

Загинаємо по одну на другу половину і потім розгинаємо,а потім складаємо ліву частину вироби і відгинаємо назад
Вироби з паперу своїми руками

Також загинаємо і праву частину і відгинаємо назад,а з намічених згинів можна зробити лист квітки з паперу
Вироби з паперу своїми руками

Вийшов стебло з листком,який вставляємо в квітка з паперу,попередньо зануривши кінчик стебла в клей для паперу.
Вироби з паперу своїми руками

Вироби з паперу своїми руками

[b]
Вироби з паперу Схеми. [/b]
Нижче Ви можете ознайомитися зі схемами виробів : Водяна бомбочка, Кораблик, Собака, Кішка, Лисиця, Жаба. Клікнувши мишкою на зображення сподобалася вироби з паперу,Ви відкриєте схему виготовлення.Вироби з паперу своїми руками
Вироби з паперу Схеми: Бомбочка. Багато батьків, напевно, згадають цю цікаву саморобку,яка була популярна в дитинстві. Робиться ця саморобка досить просто - головне,послідовно виконуйте всі дії за схемою.

Вироби з паперу Схеми: Кораблик з паперу. Ще одна дуже популярна
Вироби з паперу своїми руками
виріб,який Ви можете зробити з кольорового паперу разом з малюком,а потім можна відправити кораблик в плавання в прилеглому водоймі або під час купання у ванні. А якщо зробити з десяток таких корабликів,то можна організувати справжню морську баталію !Вироби з паперу своїми руками
Вироби з паперу Схеми: Собака. Цю саморобку у вигляді забавної собачої мордочки можна зробити з вирізаного з кольорового паперу квадрата.Придерживайтесь схемою і мордочка буде готова за кілька хвилин !
Вироби з паперу своїми руками
Вироби з паперу Схеми: Кішка. Цю річ можна зробити легко і просто точно також ,як і собачку - за кілька хвилин. Натисніть на картинку,розкрийте схему і вперед !Вироби з паперу своїми руками
Вироби з паперу Схеми: Лисичка. Для того,щоб зробити таку забавну лисичку,візьмемо папір оранжевого або світло-червоного кольору,виріжемо ножицями квадрат і змайструємо саморобку,керуючись схемою. Натисніть на картинку лисички і точно дотримуйтесь раскрившейся схемою.

Вироби з паперу своїми руками


Вироби з паперу Схеми: Жаба. Жаба з паперу - це, мабуть,одна з найбільш улюблений дітьми виріб з паперу. Візьміть щільний аркуш паперу зеленого кольору,розкрийте схему і зробіть яка стрибає квакушку своєму малюкові. Він буде в захваті і з задоволенням буде грати з нею !