Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Лев

Гороскоп на 2015 рік Лев

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Лев
Грядущий 2015 рік, який знаходиться під заступництвом Синьою Кози, є відправною точкою для Левів, які ще не обрали свій життєвий шлях. Саме в цей період найбільш сприятлива закладка якогось «фундаменту» для майбутнього бізнесу, для створення сім'ї - для всього того, що здатне змінити життя на краще.

Незважаючи на велику кількість планів і завантаженість творчою діяльністю, Левам гороскоп на 2015 рік обіцяє якісний відпочинок від повсякденної суєти. Вони будуть постійно в центрі подій, в поїздках і відрядженнях, але будуть встигати поєднувати це з розслабленням і приємним проведенням часу. Та й фінанси дозволять не раз вирватися в курортну зону.

Сімейний гороскоп на 2015 рік для лева

Сімейним Левам гороскоп на 2015 рік віщує два шляхи розвитку подій, і тут все залежить від того, на яке місце люди цього темпераментного знака зодіаку ставлять стосунки зі своєю колишньою дружиною або чоловіком. Якщо ви настільки захоплені своїм бізнесом, що вам просто не вистачає часу побути з другою половинкою і з дітьми, то розв'язка подій буде сумна для вас.

У другому півріччі 2015-го вашому сімейному щастю стане загрожувати суперник, причому, швидше за все, він буде вашим добрим другом. Гороскоп радить більше уваги приділити відносинам з близькою людиною, інакше інтрижка на стороні буде практично зі стовідсотковою ймовірністю. Це малоприємне подія може привнести в розмірений хід життя сумбур, і ввести вас в глибоку депресію.

На жаль, вихід з такої ситуації лише один - розлучення, адже відносини, в яких присутнє зрада, а тим більше - подвійне, приречені на провал. Якщо така неприємність все ж сталася, спробуйте відволіктися новим знайомством, а краще зверніть увагу на колег - з одним із них можливі серйозні стосунки.

Якщо ваша сім'я міцна, ви проводите часу з рідними, надовго не пропадаєте з дому у справах, тоді у 2015 році гороскоп Левам передбачає зміцнення сімейних уз, небувале довіру всередині пари, і навіть новий спалах злегка поугасших почуттів. Буквально завалювати подарунками свою дружину будуть чоловіки Леви, завдяки все більш розвивається бізнесу.

З дітьми особливих проблем не очікується, виняток становитиме лише кінець весни - початок літа. У цей час, з передрікання гороскопу, ви буквально не будете дізнаватися своїх чад. Вони будуть неслухняними, і навіть некерованими. Що робити в такій ситуації? Гороскоп радить просто набратися терпіння і з гідністю перенести такий неприємний момент у житті - через нетривалий час дітлахи знову стануть поступливішими.

Любовний гороскоп на прийдешній рік

Колосальне посилення чуттєвості, привабливості та сексуальності обіцяє гороскоп Лева на 2015 рік. Такі зміни торкнуться всіх - і самотніх, і вже знайшли свою другу половинку. І тільки від людини буде залежати, чи піде такий емоційний підйом на користь, і принесе приємні незабутні моменти, або ж знизить репутацію представника цього знака зодіаку.

Якщо ваші відносини тільки починають зав'язуватися, то вам належить період легкості та невимушеності у спілкуванні зі своєю обраницею або обранцем. Такі тендітні почуття нарешті знайдуть гідну опору, зміцняться і перейдуть на новий рівень. Тільки посилення і осмислення відносин обіцяє гороскоп на 2015 рік для Лева, прихильність якого починає зароджуватися.

Самотні представники цього знаку зодіаку, під заступництвом Синьою Кози знайдуть свою другу половинку. По пророцтвам гороскопа, тут важливо не перестаратися, не кидатися на першого вподобаного чоловіка або жінку, а витримати період відносин без сексуальної близькості. Інакше ваша велелюбність, яка і так не дає спокійно смитися на привабливих представників протилежної статі перейде всі можливі межі.

Якщо ви все ж вибрали шлях «чим більше - тим краще», то побоюйтеся, що численні романи можуть істотно знизити вашу репутацію серед родичів, колег чи просто знайомих. За гороскопом, велика ймовірність курортних романів, так як дуже багато часу ви проведете за кордоном, але не варто сподіватися, що вони переростуть в щось більше, ніж чергове захоплення.

Самотні Леви, з більш спокійним темпераментом, швидше за все знайдуть свого єдиного супутника життя, з яким зможуть скластися добрі теплі відносин, не позбавлені ласки і взаєморозуміння. Так само, ближче до кінця цього періоду, любовне русло життя може зробити різкий поворот. Левиці можуть очікувати пропозицію руки і серця, або звістку про довгоочікуваної вагітності, а чоловіки, можливо, вирішать зв'язати себе узами шлюбу.

Кар'єра Лева в 2015 році

Дуже сприятливим у плані кар'єри і розвитку бізнесу може стати для Лева 2015 рік - гороскоп передбачає, що всі задумані плани для покращення свого становища у суспільстві, і підвищення матеріального стану будуть відбуватися. Але не варто сподіватися, що це дасться вам легко: потрібно буде докласти максимум зусиль, а також задіяти всі старі зв'язки.

Саме впливові друзі можуть допомогти вам у досягненні своїх цілей, тому не скупіться на прохання про допомогу, вони принесуть вам тільки на користь. Однак, не все так гладко, так як разом з приголомшуючим успіхом - будь то кар'єрне зростання, або підвищення прибутковості бізнесу - у вас з'являться заздрісники і конкуренти.

Від людей, яким ви з тих чи інших причин не подобаєтеся, можете очікувати чого завгодно. Засліплені заздрістю, вони можуть піти на велику підлість, будувати різноманітні перепони, що заважають вашому процвітанню. Допомогу в боротьбі з недоброзичливцями запросто зможуть надати хороші друзі, а без їх підтримки або консультацій буде дуже складно впоратися з усе зростаючою конкуренцією.

Нечистим на руку Левам гороскоп на 2015 рік готує суворе випробування, у вигляді ревізій, які запросто зможуть викрити вас у недобросовісності. Перевірка на роботі очікується на початку осені, тому потрібно як слід підготуватися, запастися великими сумами грошей, а так само ретельно вивчити документацію. Будь-яка незначна помилка зможе призвести якщо не до провалу, то до тривалого застою бізнесу.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік: Лев

Рік Дерев'яної Кози закликає Львів до ощадливості. Слід досконально планувати бюджет, інакше таке стійке матеріальне становище на початку періоду, може зовсім виснажитися до його кінця. З цього випливає, що якщо ви запланували велику покупку, то варто зробити її самому початку, коли коштів достатньо, інакше в кінці ви просто її не подужаєте.

Так само, гороскоп на 2015 рік для Лева передрікає зрослі потреби родичів, які часто будуть просити матеріальної підтримки. Представник цього знаку зодіаку не розмінюється на дрібниці, тому відповісти на прохання про допомогу відмовою йому не дозволить гордість і самолюбство. Переглянете свої погляди на життя: не завжди людям так необхідні чужі кошти, та коли справа не стосується життя і смерті, сміливо відповідайте «ні», ніхто вас за це не засудить.

Якщо накопичених коштів достатньо, щоб вкласти їх у довгограюче підприємство, закупівлю оборотних матеріалів, то можете сміливо йти на цей крок. По прогнозам гороскоп Левам у 2015 році буде вподобу фортуна, і всі зроблені спроби до поліпшення свого капіталу призведуть безпосередньо до виграшу.

Левам, які люблять повеселитися і попиячити, гороскоп радить відмовитися від такого проведення часу. Цей період так і буде штовхати їх до величезних витрат на гулянки і вечірки, і до кінця року матеріальні запаси можуть значно зменшитися, або зійти нанівець.

Здоров'я Лева в 2015 році

Представники цього знака зодіаку володіють хорошим здоров'ям, але у 2015 році Левам гороскоп радить поберегтися. Вже в зимовий період дуже високий ризик простудних захворювань, які без гідного лікування здатні нести сильний шкоди станом органів дихання. Тому прислухайтеся до рекомендацій гороскопу: одягайтеся тепліше, уникайте протягів, і споживайте більше вітамінів.

У цьому році велика ймовірність втрати стрункої фігури, так як Львів так і буде тягнути на солодке і борошняне. Зберіть всю свою силу волі, і не дайте зайвим кілограмам здолати вас. Їжте більше фруктів і овочів, займайтеся спортом, і тоді проблем з непотрібними сантиметрами можна буде уникнути.

Деякі ситуації, в основному пов'язані з бізнесом і серцевими справами, можуть сильно засмутити Лева, і послабити нервову систему. Постарайтеся уникати конфліктів, будьте максимально сконцентровані і спокійні - це позитивно вплине на психіку і вбереже від стресів і депресивних станів.

Відмова від шкідливих звичок - сигарет і алкоголю, буде особливо складним саме в цьому році, але якщо ви кинете губити своє здоров'я, то це буде надовго або навіть назавжди. Зберіться з думками, проявіть мужність і силу волі, і все вийде. Незайвим буде походити в басейн, водні процедури зміцнять серце і підтягнуть фігуру.