Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Стрілець

Гороскоп на 2015 рік Стрілець

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Стрілець
Згідно гороскопу на 2015 рік для Стрільця рік Дерев'яної Кози буде особливо вдалим! Оптимісти по своїй натурі ці люди зможуть використовувати всі шанси на краще життя, які їм надасть у період щедра доля. Розпрощалися з коханими возз'єднаються, а шукають роботу нарешті виявлять справу по душі, що обов'язково, при певних зусиллях, стане прибутковим.

Гороскоп на 2015 рік для Стрільця чітко говорить про те, що прийшов час для зав'язування корисних знайомств. Без цінних зв'язків життя буде складною, тому людям, народженим під цим знаком, варто використовувати настає час для налагодження дружніх стосунків з представниками вищого суспільства. Саме вони і їх підтримка є шансом на підвищення соціального статусу.

У 2015 році за гороскопом Стрільці будуть намагатися відвідати нові закордонні країни і побачити, як живуть інші люди. Для довгоочікуваного подорожі ними буде використовуватися будь-яка надана долею можливість. Життя стане у зв'язку з цим насиченою і яскравою. Можливі різні авантюри. Деякі з них стануть незабутніми.

Практично на всі сфери життя вплине підвищений потяг цих людей до представників протилежної статі. Жага нових відчуттів і любовних переживань здатна привести до проблем в сімейному житті і на роботі. Любовні пригоди можуть завдати серйозної шкоди репутації.

Новий 2015 рік найкраще підходить для всебічного розвитку і самовдосконалення. Дерев'яна Коза обдарує представників цього знаку особливої хитрістю і винахідливістю, яких раніше бракувало для успіху. Гороскоп також свідчить про загострення у цей період спритності цих людей. Вони зможуть успішно обходити всі складності і уникати конфліктів на шляху до своєї мети.

Активність і цілеспрямованість допоможе піднятися по кар'єрних сходах і відвоювати таке довгоочікуване гідне місце під сонцем. Домагатися бажаного благополуччя Стрільцям допоможе вроджена комунікабельність і харизма.

Сімейний гороскоп на 2015 рік для Стрільців

Заміжні і одружені представники цього знаку, як говорить гороскоп, будуть з усіх сил намагатися забезпечити свою сім'ю в матеріальному плані. З цією метою велику кількість часу буде йти на додаткові заробітки. Навесні велика ймовірність народження або зачаття дитини.

Пари, які відчувають, що їх відносин необхідно перейти на новий, більш високий рівень, можуть навіть повінчатися в Церкві. Вони будуть проявляти більше прагнення проводити зі своїми другими половинками вільний час, що досить милостиво позначиться на відносинах в цілому. Виникне більшу довіру і подружжя відчують, що колишні почуття до них повертаються.

Також гороскоп для Стрільця на 2015 рік говорить про прагнення цих людей до оновлення своїх сімейних відносин. Вони будуть намагатися радувати своїх подружжя романтичними вечерями в ресторані і приємними презентами. Загалом Дерев'яна Коза обіцяє спокій і щастя в сімейних відносинах.

Любовний гороскоп на прийдешній рік

В любовній сфері в новому році Стрільця чекають численні зміни і складності, викликані підвищеною підозрілістю і мінливістю. Цих людей буде постійно кидати в далекі одна від одної крайності. Іноді вони будуть занадто нерішучими, а періодами стануть робити відчайдушні і навіть навіжені вчинки.

Любовний партнер буде морально пригнічувати представника цього знака, провокуючи його на конфлікти і скандали. Періодами такі відносини можуть нагадувати справжню холодну війну, про що ясно говорить гороскоп для Стрільця на 2015 рік. Але розрив відносин відбудеться лише в самому крайньому випадку.

Розбіжності з-за ревнощів можуть виникнути в середині літа, але партнери будуть намагатися знайти взаєморозуміння і згладити конфлікти. Стосунки стабілізуються починаючи з жовтня. Саме тоді закохані усвідомлюють, як вони потрібні один одному і навчаться знаходити компроміси. Не виключено спільне звернення до психолога.

Пік велелюбності представників цього знака припаде на весну. Взимку, як говорить гороскоп на 2015 рік, Стрільці будуть відчувати себе трохи пригнічено. З цієї причини усіляких контактів з протилежною статтю стануть уникати. Навесні ж до них прийде впевненість в собі і відчуття власної сексуальної привабливості.

Сексуальних партнерів у наступаючому році у цих людей буде чимало. Але ймовірність переростання любовних романів у серйозні стосунки невелика. Сильна любов можлива восени. Об'єкт пристрасті, швидше за все, виявиться невільним. Захоплення настільки закрутить голову Стрільцям що вони, забувши про небезпеку, кинуться завойовувати серце об'єкта зітхання.

У гороскопі на 2015 рік для Стрільця ясно сказано, що невільний об'єкт жадання не захоче змінювати своє життя і розлучатися з попереднім партнером заради захоплення. Цей факт може боляче вдарити по Стрільцям і спровокувати у них виникнення тяжкої депресії, що супроводжується відчуттям невлаштованості, непотрібності і самотності.

Неприємності в обличчястому житті їм допоможуть пережити тільки вірні друзі і родичі. Їх добрі слова і підтримка допоможуть представника цього знака зодіаку нормалізувати свій емоційний стан.

Кар'єра Стрільця в 2015 році

Згідно з гороскопом в 2015 році для Стрільця настає найкращий час для зміни сфери діяльності. Ці люди дозріли для змін і прагнуть продемонструвати всі свої навички, досвід і вміння на новому робочому місці. Ймовірність успіху на новій роботі велика.

Завойовувати авторитет на новій службі доведеться не менше півроку. Весь цей час потрібно максимально віддаватися роботі, проявляти активність і сумлінно виконувати нові обов'язки.

Щоб досягти успіху слід відкинути подалі думки про невдачі в сімейному житті і в коханні. Тільки повна віддача на службі дасть бажаний результат і допоможе здобути успіх і гідну матеріальну винагороду.

Максимального успіху в роботі можна досягти поодинці. Для цього варто відкрити власну справу. Важливо, щоб робота була саме інсмідуальної, а не колективної. Від усіх пропозицій, що стосуються роботи у великому колективі, краще всього відмовлятися.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік для Стрільців

На серйозне фінансове збагачення розраховувати не варто, але і сказати, що грошові справи зовсім кепські не можна. Свій матеріальний стан представник цього знаку зможе примножити за допомогою закоханого в нього більш успішної людини.

Збагатитися за рахунок іншої людини вдасться тільки самотнім Стрільцям. Гороскоп на 2015 рік для самотніх представників цього знака пророкує їм менше благополуччя у фінансових справах. Щоб відшукати потрібну суму грошей вони будуть змушені брати позики і влазити в борги.

Уникнути боргової ями вдасться тільки завдяки родичам, які запропонують свою допомогу в самий потрібний момент. Спробувати поправити своє матеріальне становище за допомогою лотереї можна в період з квітня по липень. Саме тоді максимально зростає шанс виграшу.

Ближче до новорічних свят Стрілець може стати володарем досить дорогого подарунка. Дарувальниками виступлять близькі люди. Крім цього великий шанс отримання спадщини.

Здоров'я Стрільців у 2015 році

Кожна людина має не залишати без уваги стан свого організму і постійно піклується про нього. Згідно гороскопу на 2015 рік Стрільці не будуть відчувати особливих проблем зі здоров'ям, але це не скасовує регулярних візитів до лікаря. Тільки так можна запобігти серйозне захворювання.

Настійно рекомендується представникам даного знаку перевірити своє серце, а також кровоносні судини, причому, не має значення, турбують вони в даний момент чи ні. Зробити це необхідно тому, що існує досить серйозний ризик розвитку вегето-судинної дистонії і варикозного розширення вен.

Також Стрільцям за гороскопом варто побоюватися хвороб бронхів і запалення легенів. Виникнути дані захворювання можуть початку періоду панування Дерев'яної Кози. Одягатися варто завжди тільки погоді, а краще навіть трохи тепліше, ніж потрібно на кожен конкретний момент. Це допоможе уникнути застуд і подальшого тривалого і неприємного лікування.

Гороскоп на 2015 рік Стрільця попереджає про небезпеку, яку несе в собі безконтрольний прийом лікарських препаратів. Самолікування різними медикаментами може загрожувати великими труднощами надалі зі здоров'ям. Представники даного знака нерідко вельми значно перевищують прописане лікарем дозу. Цього робити категорично не варто, інакше можна отруїти своєю організм.

Які-небудь недоліки в зовнішності краще виправляти не хірургічним, а природним шляхом. Скорегувати фігуру можна тільки з допомогою вправ частих і правильних, а також грамотного харчування. Більш агресивні втручання в організм можуть закінчитися для Стрільців у 2015 році за гороскопом вельми плачевно.