Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Телець

Гороскоп на 2015 рік Телець

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Телець
Телець 2015 годГод Дерев'яної Кози обіцяє бути цілком успішним для представника знаку Тельця. Гороскоп на 2015 рік обіцяє Тельцю успіх в роботі і справах. У своєму працьовитості людина, народжена під цим знаком, схожий на Баранів, але ось амбіцій часто виявляється недостатньо для успішної кар'єри.

Згідно гороскопу на 2015 рік самому Тельцю належить працювати багато і наполегливо, але сама робота обіцяє бути дуже захоплюючою. Можуть відкритися нові, раніше невідомі таланти і здібності, які можна буде застосувати на робочому місці.

Гороскоп дає Тельцю можливість розірвати старі, некомфортні для нього відносини. Причому, ці відносини можуть стосуватися як дружби, так і бізнесу і любові. Рвати остогидлі зв'язку найкраще в середині весни або на початку літа.

Зміна оточення і кола спілкування цілком може супроводжуватися затяжними депресіями і навіть нервовими зривами. Не виключені і судові розгляди. Але це варто пережити, щоб почати більш комфортну і благополучну нове життя.

Гороскоп Тільця пророкує йому в 2015 році багато нових вражень, отриманих під час різних мандрівок. Ці люди, як правило, схильні до домоседству, але рік Дерев'яної Кози стане для них періодом захоплюючих закордонних поїздок.

Подорожі по закордонним країнам благотворно позначаться на сімейне життя, а також на роботі. Самий великий прилив енергії Телець відчує у весняні місяці. Починаючи з літніх місяців Телець може почати хворіти. Загостряться наявні хронічні захворювання.

Гороскоп Тільця передрікає досить спокійний життєвий період. Ніяких великих потрясінь не повинно статися. Представник знака проведе цей час у трудах на благо себе і своєї сім'ї. Причому, комфорт близьких для нього навіть більш важливий, ніж власний.

Майбутній період Дерев'яної Кози допоможе Тельцю зрозуміти, як йому варто далі діяти в обличчястому та професійному житті. Чітке розуміння своїх бажань і обдумування дій допоможе тельцю досягти мети.

Сімейний гороскоп на 2015 рік для Тельців

Наближається час Дерев'яної Кози стане переломним для людей, що знаходяться в нещасливому шлюбі. Такі відносини будуть викликати лише втому і не проходить відчуття роздратування. У цей період не виключені любовні романи на стороні.

Гороскоп на 2015 рік тільця попереджає про необхідність збереження дружніх відносин з другою половиною при розлученні. Розірвання шлюбу, в більшості випадків, спричинить за собою серйозні суперечки, що стосуються об'єктів нерухомості. Судові тяжби можуть тривати протягом усього року.

Компроміс щодо поділу майна при розлученні вдасться відшукати сторонам тільки до листопада або грудня. На батьках тельців відбуваються в їх сімейному житті події позначаться вкрай негативно. Родичі можуть серйозно захворіти. Щоб цього не сталося, слід щадити своїх батьків і поменше присвячувати їх у свої сімейні проблеми.

Підросли діти можуть піднести досить стоїть в матеріальному плані презент. Крім цього нащадки будуть намагатися провести якомога більше часу зі своїми батьками. Знаходяться досить далеко діти часто дзвонити матері та батька.

Любовний гороскоп на прийдешній рік

В любовній сфері життя у цих людей не очікується особливих хвилювань. Рекомендується відправитися зі своєю другою половинкою в подорож. Для цих цілей чудово підійдуть такі всемизвестние країни як Таїланд, Туреччина, Єгипет, Індія. Не варто приймати серйозних рішень в обличчястому житті.

Відпустка в якій-небудь спекотній країні допоможе Тельцям, як стверджує гороскоп на 2015 рік, відродити угасшие почуття і пристрасть. Повернути довіру і ніжність здатне велику кількість часу, проведений разом. Відпочинок переважно вибирати саме пасивний, а не активний.

Представниць цього знаку часто будуть радувати колеги і навколишні чоловіки милими презентами і квітами з приводу і без нього. Чоловікам не варто очікувати надмірних проявів любові від своїх других половинок.

Одинокі Тельці при наявності об'єкта симпатій не стануть активно домагатися його розташування. Швидше за все, вони займуть вичікувальну позицію. Ситуацію не змінять навіть дуже сильні любовні почуття. Якщо об'єкт пристрасті сам візьме розвиток відносин в свої руки, то є величезна ймовірність, що склався в результаті цього союзу, стане довгим і щасливим.

Кар'єра Тільця в 2015 році

Час панування Дерев'яної Кози здатне вельми позитивно позначитися на кар'єрі цих людей. Удача в справах виникне завдяки новим службовим знайомствам. Саме вони будуть здатні вивести виток кар'єри Тельців на новий рівень.

Тим часом, як повідомляє гороскоп на 2015 рік для Тельців велика ймовірність зіткнутися з особливими труднощами у взаєминах зі своїми старими діловими партнерами. Розрив зв'язків може негативно позначитися на Тільце не тільки з психологічної, але і з фінансової сторони.

Не виключені жаркі тривалі суперечки на робочому місці з різних питань. Судові розгляди заберуть багато сил, а також часу. Інсмідуальні підприємці піддатися приватним перевірок, що ускладнить їх трудову діяльність.

Гороскоп на 2015 рік несе Тельцям, які працюють за наймом, серйозні зміни. Із-за змін, що відбуваються в організації, вони будуть змушені або підлаштуватися під нові умови праці, або шукати застосування своїм талантам в іншій фірмі.

Не виключено також непорозуміння з начальством і колегами. Просування по кар'єрних сходах ускладниться інтригами і конкуренцією з боку колег. Цікаві пропозиції по службі можуть надійти в листопаді, серпні, а також травні.

Кар'єрні досягнення найбільш вірогідні в середині літа. Щоб не упустити прекрасні можливості не варто відмовлятися від нових пропозицій. Досягти бажаного в роботі допоможе непохитна впевненість у собі. Крім цього Телець обов'язково повинен багато працювати.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік Телець

Стабілізувати своє фінансове становище ці люди зможуть за допомогою інтуїції. Гороскоп на 2015 рік обіцяє Тельцям вельми непогану матеріальну прибуток. Цінні знайомства з впливовими людьми також здатні зіграти не останню роль у примноження обличчястого капіталу.

Але, розраховувати на легкі гроші не варто. Як говорить гороскоп на 2015, для Тельців є велика ймовірність зміни роботи. Не виключені також звільнення, що може стати поштовхом до переосмислення свого життя та професійної діяльності.

Дерев'яна коза принесе представникам цього знаку великі фінансові витрати. Гороскоп попереджає, що від банкрутства Тільця зможуть врятувати тільки вроджена ощадливість і економія. Цим людям варто ретельно розрахувати свій бюджет і не виходити за його рамки.

Навіть у часи матеріальних труднощів Тельці будуть допомагати близьким і дорогим людям. Збільшити свій дохід можна лише змінивши в кінці року місце роботи і посаду. Великі покупки краще не робити. Вони тільки погіршать нестабільне матеріальне становище.

Здоров'я Тельців в 2015 році

Найбільш важливе питання, над яким необхідно подумати цим людям - власне здоров'я. Гороскоп на 2015 рік для Тільця передрікає їм великі проблеми з органами дихальної системи. Можливі в цей період хвороби бронхів, а також верхніх дихальних шляхів.

Навесні Тельці часто будуть страждати від застуд, а також різних захворювань сечостатевої системи. Піклуватися про своє здоров'я і зміцнювати імунітет Тельцям необхідно протягом усього року як говорить гороскоп. Інакше їх загальне самопочуття і стан організму ризикують серйозно погіршитися.

У літні місяці представникам цього знака буде надзвичайно корисно відвідати санаторій або лікарню, розташовані на морському узбережжі. Солона вода, теплі сонячні промені і цілющі грязьові ванни допоможуть зміцнити імунітет, а значить уникнути Тельцю великої кількості можливих недуг.

Від таких згубних звичок, як куріння і вживання алкогольних напоїв рекомендується зовсім позбутися. В осінні місяці існує ризик отримання травм у Тельця. Особливо уважним Тельцям слід бути під час водіння автомобіля. Існує великий ризик потрапляння в автокатастрофу.

Гороскоп на 2015 рік для Тельців попереджає про виникнення у представників цього знака зодіаку ревматизму суглобів ніг. Обов'язковий візит до дантиста. Доктор виявить всі проблеми з зубами і усуне їх, попересмши розвиток серйозних ускладнень.

Жінкам-тельцям особливо уважно варто стежити за своїми статевими органами. Навіть при відсутності будь-яких проблем варто обов'язково пройти обстеження у гінеколога. Згідно гороскопу на 2015 рік для багатьох Тельців настає найкращий час для занять плаванням, легкою атлетикою, фітнесом.

У середині осені є великий ризик потонути в озері, морі або річці. Не варто в цей період року Тельцям знаходитися поблизу з водоймами і, тим більше, купатися в них. Також Телець повинен бути особливо обережним з колючо-ріжучими предметами.