Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Діва

Гороскоп на 2015 рік Діва

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Діва
Тим, хто народжений під знаком Діви, майбутній рік Дерев'яної Кози віщує і труднощі, і удачу. Чого з них буде більше, залежить лише від них самих.

Згідно гороскопу на 2015 рік, Дівам доведеться деякий час пристосовуватися до нових вимог, які до них пред'являти, але, вже до кінця весни, вони все візьмуть у свої руки.

У тому випадку, якщо Діва зробить все правильно, наступні місяці будуть вдалими, і на професійному поприщі, і в любовних стосунках.

Кар'єра людей, народжених під цим знаком Зодіаку, може зажадати додаткових знань, доведеться почати навчання, але воно дійсно стане в нагоді.

І для жінок, і для чоловіків, існує величезна ймовірність зустріти любов всього свого життя», і ця подія буде для Діви головним, поставивши все інше на друге місце.

Ці відносини прогнозуються гороскопом, як дуже довгі, з перспективою створення сім'ї. Обранець візьме на себе всі турботи та негаразди, чим значно полегшать життя Діви.

Вам належить багато і важко працювати на благо своєї родини і близьких, але ви не вправі відмовитися від цього, адже ця мета була поставлена ще кілька років тому. Гороскоп стверджує, що саме в 2015 році вона буде досягнута, і благополуччя прийде у ваш дім.

Дерев'яна Коза благоволить до Дів-трудягам, і існує ймовірність стрімкого кар'єрного росту. Це саме те, до чого вони довгий час готувалися, і про що мріяли. Однак, кохана людина може поставити перед вибором - або він, або робота. Те, що ви виберете, визначить ваше життя на найближчі кілька років.

Любовний гороскоп на 2015 рік для Діви

Чоловікам, зірки пророкують непереборну тягу до представників протилежної статі, а їх будуть цікавити саме ті, хто в даний момент складається в стосунках. Це може стати причиною багатьох конфліктів, сварок і більше неприємних ситуацій. Постраждають в цьому випадку чоловіки-Діви.

Жінкам, зірки і гороскоп радять бути сміливішими, тільки в цьому випадку вони зможуть домогтися взаємності від чоловіка, якого вибрали. Якщо цьому заважає зайнятість на роботі, то слід відсунути її на другий план. Принаймні на якийсь час. Варто подумати, гроші для вас головне?

Гороскоп на 2015 рік Дівам не радить вплутуватися в «любовні трикутники», ні до чого хорошого це не призведе. Тим, хто перебуває у відносинах, зірки рекомендують прислухатися до партнера, і поступатися. Тільки в цьому випадку ваші відносини будуть безхмарними, та триватимуть довго. Жінки повинні стримувати емоції, а чоловіки виявляти повагу до думки партнерки.

Гороскоп на 2015 рік, обіцяє Дівам доленосну зустріч. Станеться це в кінці весни або на початку літа. Якщо це станеться, то ця людина стане не тільки вашим супутником, але і самим близьким вашим другом і навіть партнером. Як дізнатися, що ви зустріли саме його? Зірки запевняють, що ви це відчуєте, головне, не противитися своєї долі.

Сімейні відносини Діви в 2015 році

Гороскоп на 2015 рік Дівам обіцяє дуже бурхливу сімейне життя. Випробуванням для подружніх пар стане весна і осінь. Саме в цей час можливі сварки й незлагоди.

Причиною стане те, що представник цього знаку, як чоловік, так і жінка, стануть вимагати від свого партнера постійних доказів вірності і відданості, необґрунтовано ревнуючи.

Зірки і гороскоп радять терпиміше ставитися один до одного і довіряти обранцеві, віщуючи непоправні наслідки вашого упередженого поведінки, аж до розлучення.

Якщо до нього дійде, то розрив буде болісним випробуванням для кожного з подружжя, і в пориві взаємних образ і претензій, ви можете забути про головне - власних дітей.

Щоб цього не сталося, гороскоп на 2015 рік, радить Дівам не піддаватися провокаціям протилежної статі, особливо навесні. І не фліртувати, і тим більше не зраджувати своєму чоловікові або дружині. Не змінюйте самі, і намагайтеся довіряти коханому, і рік Дерев'яної Кози стане для вас щасливим.

Тим, хто довгий час чекав поповнення в родині, влітку стане відомо про довгоочікувану подію, а деякі Діви, вже до кінця будуть радіти малюкові.

Якщо у вас вже є діти, слід готуватися до того, що навесні у них будуть проблеми зі здоров'ям, або у навчанні. У першому випадку, зірки радять відвести дитину до лікаря, для повного обстеження, у другому - щільно зайнятися перевіркою успішності, і допомогти.

Щоб запобігти обидві неприємності, гороскоп на 2015 рік, Дівам-радить батькам і відвідати з дитиною спеціаліста-медика, і допомогти з уроками, якщо потрібно, навіть найняти репетитора.

Кар'єра Діви в 2015 році

Рік Дерев'яної Кози віщує Дівам двояке розвиток кар'єри. З одного боку, люди цього знаку старанні і скрупульозні, можуть виконати те, що іншим не під силу. Але з іншого, вони безініціативні, і поступаються більш настирливим те, що по праву належить їм.

Зірки і гороскоп на 2015 рік, Дівам радять постаратися бути більш поступливими і впертими, і не поступатися те, на що вони можуть розраховувати, без боротьби. Начальство це оцінить і зрозуміє, що ви гідні більшого. У разі, якщо ви будете стояти на своєму, і лише виконувати волю інших, це може принести вам неприємності, і навіть втрату роботи.

Люди, народжені під знаком Діви, в майбутньому році будуть важко вести свій бізнес, «триматися на плаву» їм допоможе лише колишня репутація і допомогу друзів. Причина цьому - все та ж незговірливість, упертість і відсутність підприємливості, так необхідні успішним бізнесменам в умовах жорстокої конкуренції.

Варто переламати себе і зсмувати оточуючих - і все налагодитися, і ваша справа почне процвітати. На думку гороскопу на 2015 рік, Діви здатні зробити це у другій половині року. Кінець року стане початком вдалої діяльності Дів, як підприємців.

Фінанси Діви в 2015 році

Всім Дівчатам, гороскоп на 2015 рік, віщує удачу, адже представники цього знака Зодіаку можуть і вміють розпоряджатися фінансами. Вони не тільки повністю забезпечують себе, але і допоможуть близьким, виручивши їх у важку хвилину.

Зірки не дуже розташовані до цього знаку Зодіаку, і не обіцяють їм спадщини і багатомільйонних угод. Але, з-за своєї практичності і ощадливості, Діва зуміє утримати в руках ту «синицю», яку має, а проявивши кмітливість і спритність, багато хто навіть зуміють укласти кілька вигідних угод, без ризику для себе.

Це дасть можливість не лише безбідно прожити 2015 рік, але і відкласти певну суму на майбутнє. З'явиться шанс вигідно вкласти гроші в нерухомість. Це може бути і нова квартира для родини, і інвестиції в комерційну або зарубіжну нерухомість. На думку гороскопу, це відбудеться в другій половині року.

Гороскоп на 2015 рік, Діві обіцяє несподівану матеріальну підтримку людини, який вважався ворогом і ворогом. Це не тільки робить вас союзниками в бізнесі, але і стане примиренням після багаторічної неприязні. Дерев'яна Коза стане талісманом вашого примирення.

Гороскоп здоров'я на 2015 рік Діва

Згідно гороскопу на 2015 рік, Діви будуть відчувати тісний взаємозв'язок власного здоров'я з успіхами на любовному фронті. Так вишикувалися планети, і про це говорять зірки.

Якщо люди цього знака закохані, і відчувають взаємність, то проблем із самопочуттям мати не будуть. А ось ті, хто страждає - можуть відчувати нездужання, часто пов'язані саме з психологічним станом.

Якщо ви перебуваєте в постійному напруженні, і чекаєте від своєї другої половини підступу, приводу для ревнощів, турбуєтеся і переживаєте - вам може загрожувати не тільки нервовий зрив, але й загострення наявних у вас захворювань, адже відомо, що всі хвороби від нервів. Постарайтеся усунути першопричину, поговоріть зі своєю другою половинкою, і з'ясуйте стосунки.

Навесні, багато з людей цього знаку можуть відчувати проблеми з ногами, попереджає гороскоп. Можлива травма щиколотки, розтягнення зв'язок або ревматизм. Деякі просто можуть банально натерти ноги незручною взуттям.

Щоб звести «нанівець» це передбачення зірок і планет, піклуйтеся про них, регулярно тримаючи в теплі, масажуючи вечорами і роблячи теплі ванночки для ніг.

Гороскоп на 2015 рік попереджає Діву про можливості інфекційних і вірусних захворювань весною, в березні-квітні. Якщо захворювання запустити, воно може дати важкі ускладнення, постраждають зір і слух.

Починайте профілактичні процедури ще взимку. Загартовування, правильне харчування, вітаміни - не слід залишати хвороби не найменшого шансу.

У другій половині року, у вересні-листопаді, можливі серйозні травми. В цей час постарайтеся бути особливо уважні та обережні. А от дрібний травматизм буде просто «переслідувати» вас, причому, вже взимку.

Всі дванадцять місяців, представники цього знака Зодіаку повинні дотримуватися підвищену уважність, керуючи автотранспортом, Дерев'яна Коза буде «намагатися» скинути найбільш щасливих Дів з дистанції, а войовничий Марс спробує «допомогти» їй у цьому.

Але взагалі, особливих проблем зі здоров'ям, гороскоп на 2015 рік, Дівам не віщує. Потрібно лише дотримуватися заходів обережності, зміцнювати імунітет, і приділяти увагу власному здоров'ю.