Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Близнюки

Гороскоп на 2015 рік Близнюки

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Близнюки
Наступ 2015 року, який за східним гороскопом ознаменує прихід навіженої і примхливої Дерев'яної Кози надасть Близнюкам шанс втілити в життя успішні плани, які накопичилися за минулий рік. Саме над їх реалізацією варто в першу чергу подумати, оскільки в цей період представиться унікальна можливість здійснити найнеймовірніші і далекосяжні проекти.

І хоча господиня по китайському гороскопу в цьому році благоволить своїм фаворитам, не варто з головою занурюватися в авантюри, в діловій сфері краще підійти з холодною ощадливістю, щоб надалі не пошкодувати про результати.

Гороскоп на 2015 рік для Близнюків припас багато цікавих подій, які захлиснуть їх у свій запаморочливий вир.

Представників цього знаку чекає багато змін у всіх сферах життя. Зміни торкнутися як сімейних Близнюків, так і тих, які ще не визначилися з вибором. Кар'єра і фінанси теж не залишаться в колишньому руслі. Крім того, всім Близнюкам потрібно буде стежити за змінами у своєму здоров'ї.

Отже, майбутній рік Дерев'яної Кози за гороскопом - це час відчайдушних сміливців, які при правильному розрахунку зможуть здійснити свої навіть самі потаємні мрії.

З перших днів січня люди, народжені під цим знаком зодіаку, кардинально змінять свої плани, при цьому зміни торкнуться не тільки ділової сфери, але і настають зміни на обличчястому фронті.

Для вільних представників цього знака перша декада місяця флірту, знайомств і любовних романів. Жінкам-Близнюкам гороскоп на 2015 рік рекомендує зараз же брати ініціативу в свої руки і проявляти активність на любовному фронті. Розкрийтеся перед улюбленими по-новому і обов'язково зможете знайти відгук у їхніх серцях.

Навесні на роботі слід зберігати спокій, проявити кмітливість та професійну хватку, ніж без сумніву зможете заслужити розташування начальства. У цей період здоров'я може дати про себе знати, Близнюкам варто звернути увагу на ЛОР - захворювання і відмовитися від холодних напоїв.

До дня народження все має сяяти і радувати цих представників гороскопу повітряної стихії. Нової любові поки не передбачається, у професійній сфері все йде за налагодженою схемою.

З другої половини травня і початку червня можна сміливо починати реалізацію нових проектів. Фінанси не будуть турбувати до середини літа. У цей період варто пам'ятати, що гарний настрій - це запорука успіху у всіх справах і починаннях.

Влітку доведеться добре попрацювати, зате можна буде отримати відмінну прибуток. Не варто вкладати гроші в цей період в сумнівні проекти.

Однак потрібно пам'ятати і про відпочинок, відвідайте з рідними і близькими улюблені місця.

На початку осені романтичні мрії і капризи мають шанс реалізуватися. Близнюків чекають знайомства, побачення і пристрасні з'ясування стосунків. Не будьте меркантильні й егоїстичні, не варто давати навіть незначних приводів для ревнощів і самим не варто піддаватися на хитрощі підступного почуття.

Зима у справах професійних - час для звершень, можна начальству зробити натяк на майбутнє підвищення по службі. У самодостатніх Близнюків, які змогли реалізувати намічені плани, до кінця року проблем з фінансами не буде.

У будь-якому випадку не треба стрибати вище голови і покладати собі на плечі масу обов'язків, що потрібно діяти не стандартно.

Любовний гороскоп на 2015 рік для Близнюків .

Як тільки рік Дерев'яної Кози вступить у свої володіння, для всіх представників зодіакальної повітряної стихії почнеться пора закоханості, не омине це почуття і Близнюків, які по-новому посмляться на свої відносини.

У 2015 році гороскоп для Близнюків передбачив багато радісних переживань, хвилюючих запаморочливих злетів і емоцій. Навіть найбільші скептики нарешті зможуть знайти для себе щастя в любовних відносинах.

Як відомо в любові представники цієї стихії не найбільш піддатливі партнери, вони егоїстичні і звикли тягнути ковдру на себе, проте в 2015 році розташування зірок зможе змінити їх погляди, по відношенню до другої половинки.

Близнюки, які в любові швидше приймають почуття партнера як належне, незабаром самі стануть наполегливо домагатися взаємності. Сам по собі не агресивний знак, в любовному протистоянні піде напролом, змітаючи всіх суперників зі свого шляху. І оскільки це зодіакальне сузір'я в 2015 році фаворит серед інших знаків гороскопа, любовна агресія і наполегливість здобуде свою дію, і вони будуть торжествувати в переможцях.

Юпітер, правляча планета, увійде в будинок романтичного сузір'я Терезів, ніж забезпечить Близнюкам море задоволення і любовних пригод. У стані ейфорії представники цього зодіаку будуть перебувати протягом усього року.

Крім любовних романів, які просто захопили мрійливий знак у свій полон, гороскоп на 2015 рік для Близнюків пророкує й висновок міцних союзів, шлюби які утворилися в рік Дерев'яної Кози, будуть міцні і щасливі.

Сімейні ж Близнюки відкриють для себе подружжя з нової сторони, почуття до партнера спалахнуть з новою силою і полум'я пристрасті розоритися як пожежа.

Народженим під цим зодіаком, які на прикметі нікого не мають, варто відправитися на відпочинок, бо там їх наздожене любов, або ж звернути увагу на всі боки - доля може знаходитися прямо під носом. При виборі партнера не можна допустити помилку, довіртеся інтуїції і голосу серця.

Знайомства в кінці літа можуть перерости у закоханість і закінчитися весіллям або тривалим союзом.

Ближче до кінця року, всі представники цього знаку відчують на собі вподобав Купідона.

Палкий роман, який обіцяє любовний гороскоп на 2015 рік Близнюкам , затуманює розум. Однак не все так безхмарно, сварка може не тільки припинити ейфорію, у якій перебувати мрійник, але й підштовхнути емоційних Близнюків порвати стосунки, однак поспішати не варто. Перш ніж піти, грюкнувши дверима, потрібно в усьому розібратися.

Сімейний гороскоп на 2015 рік для Близнюків.

Оскільки за східним гороскопом Дерев'яна Коза забезпечить Близнюкам потужний любовний заряд, про матримониальних планах подумають багато представників цього зодіаку. Найсприятливіший час для укладення шлюбів і вінчання будуть весняні місяці або кінець осені.

Ті, хто вже раніше набули шлюби, зараз задумаються про продовження роду. Планувати вагітність краще теж з початку весни або вже в кінці літа, підходящий для такої справи і листопад.

Партнерам, які пов'язали долю з представниками цього сузір'я, варто пам'ятати про те, що гороскоп на 2015 рік для Близнюків обіцяє їм романтичний настрій понад норми. Якщо вони не знайдуть відгук у своєї другої половини, але зможуть звернути свій ненаситний погляд і на сторону. Тому необхідно, у що б то не стало не допустити цього і йти назустріч пристрасним і велелюбним Близнюкам.

Кар'єра Близнюків в 2015 році.

Господиня року Дерев'яна Коза подбала про те, щоб у Близнюків голова йшла обертом від надлишку почуттів, тому про роботу думати, витающему в хмарах знаку, колись. Це не залишиться непоміченим на роботі і може викликати деякі проблеми. Тому представнику цього знаку слід чітко відмежовувати любовні відносини від робітників і бажано їх не плутати.

Але всупереч цьому, Близнюкам гороскоп на 2015 рік не віщує особливих перепон для підвищення по кар'єрних сходах, однак шлях для цього представники цього знака не виберуть найбільш традиційний. Любителі легкої наживи, вони не будуть ходити навколо і відразу намітять мета піднестися мало не до керівника. От тільки чи зможуть Близнюки, з руководительского крісла грамотно здійснювати свої повноваження, невідомо.

Крім того, натхненні успішним роком, багато з представників цього сузір'я побажають самостійно шукати свій шлях і звільняться з попередньої роботи.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік для Близнюків

Непередбачені витрати, які можуть з'явитися на початку січня, створюють загрозу фінансовому благополуччю Близнюків. Однак досить креативні і заповзятливі люди, народжені під цим знаком, зможуть знайти вихід з будь-якої ситуації - зайняти, виручити прибуток або щось вигідно продати. І вже до кінця лютого фортуна знову посміхнеться у всю цим улюбленцям долі.

На початку літа гороскоп на 2015 рік для Близнюків передбачає великі витрати, можливо на придбання нерухомості або автомобіля.

Реалізовуючи свої далекосяжні плани, представники цього сузір'я, можуть взяти кредит або позику в банку. Тому для того, щоб повернути кошти вчасно, розслаблятися їм ніяк не можна інакше справа може знайти своє завершення в суді.

Здоров'я Близнюків в 2015 році.

За китайським гороскопом всім представникам повітряної стихії в цей рік необхідно ретельно приділяти час станом свого здоров'я.

Гороскоп на 2015 рік для Близнюків не віщує погіршення здоров'я, якщо представники цього знаку нарешті візьмуться за розум і будуть приділяти час своєму організму, не відчуваючи його щоденно черговими стресами і екстремальними ситуаціями. Близнюкам, як нікому іншому в цьому році потрібно стежити за своїм здоров'ям, інакше запущені захворювання можуть перетворитися на хронічні хвороби.

Профілактика захворювання і регулярне постачання організму необхідними йому вітамінами, зможуть запобігти появи багатьох небажаних хвороб.