Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Терези

Гороскоп на 2015 рік Терези

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Терези
Рік Кози принесе представникам знаку Терези чимало хвилювань і змін. У більшості з цих людей з'явиться чітка мета, на шляху до якої вони придбають безцінний життєвий досвід. За гороскопом на 2015 рік для Терезів приготували велику кількість проблем. Вирішити їх допоможе твердий настрій на успіх.

Загостриться здатність до самовдосконалення та навчання. Успіх прийде до цих людей завдяки їх вміння схоплювати все нове на льоту і без усіляких сумнівів втілювати це в життя. Ось чому саме Ваги за гороскопом на 2015 рік будуть найуспішнішими серед інших знаків зодіаку.

Велике значення на їх життя надасть сильна закоханість, яка увірветься в серце Ваг навесні. Завдяки цій незвичайній почуттю ці люди стануть більш легкими, креативними і творчими. Покохавши, вони будуть здатні творити нове, і сміливо рухатися на шляху до своєї мрії. Не виключено, що у Терезів завдяки закоханості з'являться серйозні лідерські задатки.

Побоюватися згідно з гороскопом на 2015 рік Терезам потрібно конфліктних ситуацій. Вони можуть виникнути з друзями, колегами і просто сторонніми оточуючими людьми. Сварки можуть досить негативно вплинути на життя представників цього знака і надовго вивести з душевної рівноваги.

Йдучи по шляху успіху, їм варто розраховувати в майбутньому році лише на себе. Підтримки ззовні чекати не варто. Ймовірність її появи досить мала. Щоб здійснити свої найсміливіші мрії і плани потрібно стати більш хитрим і мудрим. Важливо також довести абсолютно будь задумане діло до кінця.


Сімейний гороскоп на 2015 рік для Терезів

Складаються в довгострокових відносинах будуть постійно дратуватися на свого партнера. Зірки настійно рекомендують не вихлюпувати на свого улюбленого людини накопичилося роздратування. Залиште всі причіпки і невтішні висловлювання при собі. Якщо цього не зробити, то сім'ю протягом усього періоду панування Кози стрясають гучні скандали. Особливо від подібних конфліктів будуть страждати діти.

Гороскоп на 2015 рік для Терезів радить представникам даного знаку бути максимально терплячими і уважними до прохань і настрою своєї другої половинки. Не варто згадувати якісь минулі образи і знову і знову затівати з'ясування стосунків. Намагайтеся будь-яку спірну ситуацію згладити і запобігти розвиток сварки.

Не виключено, що в цей непростий для відносин період чоловік або дружина захочуть пожити на самоті і подумати над ситуацією. Утримувати силоміць не варто. Дайте партнерові можливість побути наодинці з собою і відпочити від нескінченного з'ясування стосунків і Вашого невдоволення, так настійно радить вчинити гороскоп для Терезів на 2015 рік.

Якщо доля постановила Вам саме з цією людиною прожити все подальше життя, то він самостійно після періоду окремого проживання повернеться. Нетривалий відпочинок один від одного, навпаки, допоможе зберегти сім'ю і убезпечить від розлучення.

Любовний гороскоп на прийдешній рік

У сфері любовних відносин події будуть складатися досить цікавим чином. У представників даного знаку з'явиться пекуче бажання підкорювати протилежну стать. В більшості випадків це буде нагадувати за характером саме справжнє спортивне змагання.

Гороскоп для Терезів на 2015 рік говорить про їх прагнення до підкорення все більшої і більшої кількості сердець. Причому, так будуть вести себе не тільки вільні люди, але і вже перебувають у відносинах. Після завоювання потенційного об'єкта любові Ваги практично відразу ж будуть втрачати любовний інтерес до цих відносин. Подібні романи не подовжуватимуть більше двох тижнів.

Постійний партнер, швидше за все, не зможе змиритися з подібною поведінкою своєї коханої людини і виступить ініціатором розриву відносин. Весь літній період представники цього знака, найімовірніше, проведуть у самоті. Періодично будуть виникати короткі, але бурхливі любовні романи. Гороскоп на 2015 рік радить Терезам коротких інтрижок намагатися уникати.

Щоб налагодити своє життя необхідно зупинитися і подумати про пошук для серйозних стосунків по-справжньому рідної і близької людини. Ті Ваги, хто вчинить саме так, у подальшому не раз подякують свою долю. Серйозні стосунки допоможуть їм відчути себе впевнено і спокійно.

Кар'єра Ваг в 2015 році

Згідно гороскопу на 2015 рік Ваги самий головний акцент робитимуть на самореалізацію в тій справі, якою вони займаються. Ці люди покажуть себе відмінними організаторами. Вони зможуть для досягнення загальної мети об'єднати зусилля різних людей. З них вийдуть відмінні лідери.

Люди, що народилися під цим знаком зодіаку, в майбутньому періоді придбають загострене чуття на прибуткові проекти. Але не варто приймати рішення надмірно поспішно. Перед тим, як включатися в нову роботу слід гарненько все обдумати і зважити.

Від заняття приватним підприємництвом Терезам за гороскопом на 2015 рік варто відмовитися. Не вдаючись до допомоги і підтримки колег можна втратити всі гроші і навіть вплутатися в борги. Гороскоп на 2015 рік ще Ваг попереджає про ймовірні конфлікти з партнерами по бізнесу і друзями. Виникнуть ці конфлікти фінансової ґрунті.

Пік розриву дружніх відносин припаде на листопад і грудень. Цей період краще переживати максимально спокійно, намагаючись за будь-якого питання відшукати компроміс. У цей же період одночасно з'явиться шанс на відновлення втрачених контактів з колегами, які живуть в інших країнах і містах. Саме вони сприятимуть поліпшенню добробуту в майбутньому.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік для Терезів

З грошима у наступному періоді у людей, народжених під цим знаком, можуть бути серйозні проблеми, як говорить гороскоп. Пов'язані один з багатьма невирішеними проблемами, невдалим вкладенням грошових коштів, а також борговими зобов'язаннями. Особливу роль відіграють і незаплановані досить дорогі покупки.

Велика кількість грошей буде потрібно на вирішення питань, пов'язаних з дітьми, сім'єю. Доведеться неабияк витратитися на ремонт і на покупку якого-небудь об'єкта нерухомості. Дуже уважно слід діяти тим, хто працює касиром, бухгалтером або банківським працівником. Навіть невелика помилка здатна спричинити за собою серйозні фінансові втрати.

Не варто давати гроші в борг і вкладати в сумнівні справи. Гороскоп рекомендує всі фінансові потоки ретельно контролювати. Тільки так вдасться уникнути серйозних втрат. В різні азартні ігри грати категорично не варто. Це може призвести до потрапляння в боргову яму і виникнення серйозних фінансових проблем.

Зберегти гроші представникам даного знаку допоможе людина, народжена під знаком або Козерога, або Діви. Він підкаже, як грамотно вкласти кошти і як їх не тільки зберегти, але й примножити. Козероги і Діви особливо знають ціну грошам і вміють ними грамотно розпоряджатися.

Гороскоп для Терезів радить їм у 2015 році відмовитися від дорогих незапланованих покупок. Вони здатні нанести бюджету серйозної шкоди. Більша частина коштів також піде на численні короткі інтимні пригоди, а також обличчясті захоплення. Подарунки близьким родичам також можуть обійтися в досить пристойну суму грошей.

Здоров'я Терезів у 2015 році

До власного здоров'я в наступному періоді Дерев'яної Кози варто поставитися особливо уважно. Згідно гороскопу на 2015 рік у Терезів можуть виникнути серйозні захворювання внутрішніх органів, а також проблеми з серцево-судинною системою. Проблеми з кровоносними судинами спровокує прогресуюче ожиріння.

Уникнути великої кількості проблем, в ряді випадків досить серйозних, допоможуть заняття спортом, а також строгий контроль над своїм харчуванням. Велику кількість міцних вживаних алкогольних напоїв здатне спровокувати цироз печінки і привести до летального результату в особливо важких випадках.

На початку року цим людям особливо рекомендується повністю перевірити свій організм і зробити ультразвукове дослідження підшлункової залози, внутрішніх органів і щитовидної залози. Збої в роботі організму можуть обумовлюватись наявними гормональними порушеннями. Відновлення гормонального фону повинно проводитися тільки під контролем лікаря.

Оперативних втручань, навпаки, слід ретельно уникати внаслідок тривалого і важкого відновлення. На осінь оптимальніше всього запланувати відпочинок в санаторії або на морському узбережжі. В процесі відпочинку варто особливу увагу приділити своїй нервовій системі. Важливо гарненько розслабитися і відновитися після минулих потрясінь.

Гороскоп на 2015 рік для Терезів попереджає їх про серйозну небезпеку для організму, які несуть в собі постійне недосипання, неправильне харчування і ігнорування лікарських рекомендацій. Серйозні збої організм може дати після нервових потрясінь, пов'язаних з сімейними проблемами і грошовими боргами.