Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Водолій

Гороскоп на 2015 рік Водолій

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Водолій
Наступний 2015 рік пройде під знаком Дерев'яної Кози. Для представників такого знака зодіаку цей період буде особливо успішним у плані творчої реалізації. Нові горизонти для кар'єрного зростання відкриються перед цими людьми завдяки наявності у них з народження певних талантів.

Як говорить гороскоп на 2015 рік, у Водоліїв з'явиться шанс заявити про себе і про своїх здібностях привселюдно. Ці люди будуть намагатися працювати не руками, а головою, уникаючи важкої фізичної праці. Такий підхід допоможе їм досить серйозно збільшити свій дохід, а також зайняти більш високу посаду.

Саме такі люди будуть прабатьками всіх геніальних ідей, що виникли в період панування Дерев'яної Кози. Головний ворог їх - власна лінь, що цілком конкретно підтверджує гороскоп. Якщо вони будуть забороняти собі лінуватися і хандрити, то зможуть стати лідерами всього робочого колективу і творчими натхненниками.

Обчислений на 2015 рік гороскоп для Водолія обіцяє їм нові знайомства. Причому, тягнути їх до людей, що належать до вищих верств суспільства. Водолії будуть намагатися привернути до себе нових знайомих, щоб шлях до успіху був швидшим. Подібні зусилля, як свідчить гороскоп, будуть увенчиваться в переважній більшості випадків успіхом.

В цей період представники цього знака будуть особливо відкритими та доброзичливими. Такі якості зроблять їх більш привабливими в очах оточуючих людей і допоможуть завести безліч корисних зв'язків. Нові знайомства знадобляться в процесі втілення в життя своїх бажань і заробляння грошей.

Вчинятися корисні знайомства будуть на робочому місці, а також на корпоративах, конференціях і навіть у колі друзів. Нових знайомих рекомендується вибирати не по спорідненості душ, а за ступенем корисності в справах і кар'єрі.

Гороскоп для Водолія на 2015 рік чітко говорить про прагнення прекрасних представниць цього знака зодіаку до пошуку забезпеченого і наділеного владою партнера. За рахунок такого чоловіка вони будуть намагатися вирішити наявні як матеріальні, так і просто життєві проблеми.

До нечесних оборудок для досягнення власних цілей будуть вдаватися не тільки жінки, але й чоловіки-водолії. Тільки велика частина подібних корисливих задумів буде розкрита. Не виключено і призначене судом серйозне адміністративне чи кримінальне покарання.

Дерев'яна Коза обіцяє досить здоров'я при дотриманні певних умов і велика кількість оптимізму. Саме завдяки життєрадісності цим людям буде легше впоратися з обрушилися на них неприємностями.

Сімейний гороскоп на 2015 рік для Водоліїв

Починаючи з січня місяця і до середини літа, у представника цього знака може бути відсутнім порозуміння з дружиною або чоловіком. У цей період галасливі сімейні конфлікти не будуть рідкістю. Розлад між чоловіком і дружиною здатний бути настільки серйозним, що шлюб ризикує зовсім розпастися. Але, поспішати подавати на розлучення не варто.

Вже починаючи з кінця літа сімейна ситуація кардинальним чином зміниться. Серйозні непорозуміння будуть забуті і посварені подружжя знову возз'єднаються. Краще в цей час відправитися в спільну подорож, щоб закріпити настала у відносинах гармонію. Для поїздок можна вибрати абсолютно будь-яку країну, як з жарким, так і з холодним кліматом.

Як говорить гороскоп, у 2015 році у Водоліїв будуть спільні з сім'єю подорожі в закордонні країни і достатня кількість нових вражень. Наприкінці осені також у подружньої пари може з'явитися поповнення в сімействі. Особливо такої приємної новини варто очікувати тим парам, які протягом довгого часу безуспішно намагалися народити дитину.

Любовний гороскоп на прийдешній рік

Порушити гармонію любовних відносин буде здатний успіх Водолія в кар'єрі і виникла у зв'язку з цим підвищена зайнятість. Друга половинка втомиться від нескінченно почуття самотності і зневаги і висуне категоричний ультиматум. Щоб повернути довіру коханої людини доведеться відшукати компроміс між обличчястим життям і роботою.

Варто уникати прямих конфліктів з партнером, інакше це може закінчитися остаточним важким розривом. Приймати оборонну позицію гороскоп на 2015 рік для Водолія також не рекомендує. Повернути гармонію у відносини вдасться тільки за допомогою щирої довірчої розмови. Надмірно затягувати з ним не варто, інакше взаємних претензій накопичиться дуже багато.

Дерев'яна Коза також надає можливість внести в усталену модель відносин з коханою людиною деякі корективи. Тільки змінювати поведінку партнера потрібно гранично акуратно, щоб надмірним тиском не спровокувати його на агресію.

Налагоджувати стосунки рекомендується тільки за допомогою спокійних діалогів, в яких кожна сторона може щиро сказати про свої претензії і побажання. Гучні скандали лише посилять відчуження і призведуть до неминучої швидкого розставання сексуальних партнерів.

Кар'єра Водолія в 2015 році

Успіх у кар'єрі Водоліям в 2015 році гороскоп передрікає тільки тим, хто займається по-справжньому улюбленою справою. Всі інші, вимушені працювати тільки заради грошей, навряд чи зможуть підкорити кар'єрні вершини і задовольнити свої амбіції.

Спровокувати до зміни роду занять представника цього знака здатний який-небудь новий знайомий. Ця людина буде здатний змінити світогляд Водолія і підштовхнути його до реалізації на новому терені. Тільки з допомогою нового знайомого люди цього знаку зодіаку зможуть реалізуватися в кар'єрі.

Гороскоп на 2015 рік для Водоліїв говорить про те, що в цей період хобі цілком може перетворитися в справжню і навіть вельми прибуткову роботу. Причому, прибутковим може стати абсолютно будь-яке хобі. Догляд з безперспективною і обридлої роботи може трапитися в листопаді або ж у грудні.

Тим, хто давно замислювався про зміну роду занять варто добряче поміркувати над тим, щоб зробити це саме в рік Дерев'яної Кози. В даний період є більше шансів на успіх від запланованої справи. Щоб власне хобі стало приносити гідний матеріальний дохід, доведеться багато працювати, відкинувши страх, сумніви й лінь.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік Водолій


Особливих проблем з фінансами, як говорить гороскоп на 2015 рік, Водолій відчувати не буде. Але якщо ця людина стане займатися нелюбимою справою, то і прагнення до самовдосконалення у нього буде відсутній, а з ним і перспективи підвищення по службі стають досить примарними.

Водолії не люблять загадувати наперед і накопичувати матеріальні засоби на випадок непередбачених витрат. Люди, що відносяться до даного знаку зодіаку, при фінансових труднощах часто розраховують на допомогу родичів і близьких друзів. І такі їх очікування цілком виправдовуються.

За гороскопом на 2015 рік для Водолія можна впевнено сказати і про майбутні витрати таких людей. Майже всі гроші вони будуть «спускати» на своїх нащадків і на свою дружину, якщо вона є. У такої людини завжди є впевненість, що в разі необхідності він запрацює потрібну суму, якою б значною вона не була.

Гороскоп радить дуже обережно поводитися з матеріальними цінностями в кінці року Дерев'яної Кози. Існує велика небезпека, що на гроші зазіхнуть шахраї. Зберегти кошти здатна тільки гранична уважність до будь-яких фінансових питаннях. Якщо бути надто довірливим, то можна легко позбутися кругленькою грошової суми назавжди.

Здоров'я Водоліїв у 2015 році

Гороскоп на 2015 рік пророкує Водоліям проблеми з нирками, а також органами сечостатевої системи. Якщо не контролювати стан свого організму можна пропустити розвиток досить небезпечного для життя захворювання. Деякі з подібних хвороб здатні спровокувати виникнення летального результату.

Посилити проблеми зі здоров'ям здатна така негативна риса характеру цих людей як відмова від відвідування лікарів. Вони цілком можуть дуже довго терпіти погане самопочуття і звертатися за лікарською допомогою тільки, коли терпіти стане вже нестерпно. Також гороскоп Водоліїв на 2015 рік дозволяє говорити про певну їх халатності по відношенню до стану свого організму.

В якості альтернативи відвідування доктора ці люди використовують народні засоби. Не варто самостійно вживати антибіотики або використовувати для боротьби з недугою будь-які інші лікарські препарати. Допомогти вилікувати хворобу може тільки професійний лікар і в наступному 2015 році Водоліям за гороскопом як ніколи потрібно пам'ятати цю нехитру істину!

Негативно на здоров'я представників цього знака може позначитися і втрата ваги. Особливо, якщо тяжкості піднімаються одним різким ривком. Відновлення спини, в більшості випадків, процес дуже тривалий і витратний як по грошах, так і за емоціями, тому подібних травм найкраще старанно уникати.