Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Рак

Гороскоп на 2015 рік Рак

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Рак
Синя дерев'яна Коза - символ 2015 року - понад покладиста й спокійна, ніж напориста і буйна Конячка. Тому для кожного знака Зодіаку цей період буде значно легше у всіх планах, ніж попередній. А які події пророкує гороскоп на 2015 рік для Рака?

Серйозних потрясінь, кардинальних змін планів, та й взагалі, будь-яких вибивающих з колії подій не передбачається, стан справ у всіх сферах буде складатися дуже сприятливо для представників цього знака Зодіаку. Коза не сприяє вчиненню відповідальних, доленосних кроків, хоча і нейтральним цей період для Раків не назвеш.

Сімейний гороскоп на 2015 рік для Рака

Синя Коза влаштує для одружених і заміжніх Раків реальну перевірку на щирість і міцність почуттів, і далеко не всі пройдуть її. Якщо в попередній період спостерігалося послаблення взаєморозуміння в сім'ї, усунення та охолодження подружжя, то за пророцтвам гороскопа в 2015 році Раків чекає в рази більше відчуження.

Особливо не легко зберегти сім'ю буде представникам чоловічої статі. Сексуальність і темперамент зросте, і в кінці року вони можуть навіть піти на зраду, що не залишиться не поміченим другою половинкою. Відповідно, така пара буде приречена на розпад.

Як вчинити у випадку, якщо хочеться зберегти відносини? Ракам згідно гороскопу на 2015 рік слід охолодити запал, зменшити легковажність і перестати фліртувати на кожному кроці. Не сміться на ситуацію тільки з боку свого егоїзму, ваш партнер теж людина, зі своїми переживаннями і почуттями.

Згадайте свої колишні стосунки, навіть якщо зараз від них не залишилося й сліду: Синя Коза може з легкістю відродити подружню любов, варто лише проявити трохи зусиль. І якщо ви спробуєте зберегти шлюб, то будете винагороджені абсолютно новим рівнем відносин: взаєморозуміння і довіру народжене переосмисленням цінностей буде нагородою для Раку.

Сімейні пари, в яких є вже підросли діти, швидше за все, не зазнають серйозних потрясінь. Гороскоп віщує почуття любові та взаєморозуміння між батьками і дітьми. Усталені, повноцінні відносини, засновані на довірі та взаєморозумінні, будуть тільки рости і міцніти в період царювання Дерев'яної Кози.

Любовний гороскоп на прийдешній рік

Приємні любовні переживання, все сильніше розгорається, бурхлива пристрасть, підвищена сексуальність і влюбливість - такі почуття і емоції в любовній сфері обіцяє Ракам гороскоп на 2015 рік. Представники цього знака Зодіаку, які навіть вже знайшли свою другу половинку, і більш-менш зробили розсудливим, будуть ловити кожну можливість легкого флірту і романтичних захоплень на стороні.

Дерев'яна Коза схиляє їх до легковажності, і саме тому у вже усталених обличчястих взаєминах може очікуватися деяка відчуженість і охолодження, особливо в першій половині цього періоду. Як попереджає гороскоп на 2015 рік Ракам не варто стрімголов бігти на зустріч новим відчуттям, спробуйте почути і зрозуміти свого справжнього партнера, пам'ятайте, ваші відносини не приречені на провал, і якщо ви разорвете їх зараз, то дуже гірко пошкодуєте надалі.

Гордість і самолюбство будуть заважати вам прийняти правильне рішення, але в сформованій ситуації краще завжди міркувати з «холодною головою». Не потрібно судити про взаємних почуттях лише з одного боку, посміться на ваші стосунки очима другої половинки, і дайте відповідь на питання: «Ви все робите правильно?». І в будь-якої конфліктної ситуації, яка може призвести до серйозного розладу, робіть крок до примирення першими - тільки ваше обличчя може врятувати почуття.

Для вільних Раків гороскоп на 2015 рік обіцяє небувалі сплески пристрасті і темпераментність. Підвищена сексуальна енергія, яка так і будить бити ключем, приверне до представника цього знаку багато уваги від протилежної статі. Хоча серйозних і тривалих стосунків скоріше за все не вийде, зате дрібних романів буде хоч відбавляй.

Кар'єра Раку в 2015 році

Особливо сприятливі події у сфері кар'єрного зростання передбачає Ракам гороскоп на 2015 рік, якщо вони все ніяк не могли піднятися на більш високі посади. Вже на самому початку цього метушливого періоду, можуть виникнути умови, при яких представник цього Знака Зодіаку буде змушений зайняти керівну посаду.

Навіть різке і несподіване підняття по кар'єрних сходах не зможе вибити їх з колії. І жінки, і чоловіки, народжені під цим знаком, проявлять себе в сформованому положенні з найкращої сторони. Прикладіть всі зусилля, щоб впоратися з нелегкою роллю начальника, і тоді, швидше за все, вам з легкістю вдасться не тільки закріпитися на новій посаді, але і піднятися ще вище.

Гороскоп попереджає, що навіть якщо вам не особливо хочеться променивать свою спокійну і тиху роботу на більш нервову, що вимагає великих зусиль і відповідальності, то все одно варто дерзнуть і спробувати. Іншого такого шансу для Раку може вже не бути.

Осіб, у яких вже є своя справа, або ж для тих, хто вже і так займає керівну позицію, цей період буде так само дуже хорошим. Нові ідеї, плани, нестандартні рішення - творчий потенціал і здатність Раку аналітично мислити неймовірно зросте.

За гороскопом на 2015 рік для Рака настає час, коли всі поставлені цілі, навіть дуже яких важко, будуть подолані. Плануйте, предвосхищайте події, це сприятливий час можна робити все, головне - не боятися експериментувати, проявляти творчий підхід, і тоді все обов'язково вийде.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік Рак

Починайте рік Кози з чітко поставлених завдань, ця пані любить упорядкованість і систематичність, тому якщо не хочете жити від зарплати до зарплати, доведеться трохи змінити свої принципи. Фінансовий гороскоп на 2015 рік для Рака обіцяє удачу в матеріальному плані тільки тим, хто зможе поставити перед собою реальні цілі, і не звертаючи йти до них.

Не потрібно хапатися за все і відразу, виберіть ту мету, яка для вас є найбільш бажаною і прийнятною, і прямою доріжкою з усім завзяттям рухайтеся до неї. Не поспішайте, не квапте події, все обов'язково вийде, якщо чітко прорахувати послідовність своїх дій.

Необдумані, зовсім не потрібні витрати чекають тих Раків, які не зможуть зосередитися. Не потрібно вкладати свої кошти в перший підвернувся проект - гороскоп на 2015 рік для Рака не виключає ризик того, що ви про це дуже пошкодуєте, втративши не тільки матеріальних благ, але і довіру оточуючих.

З-за фінансової нестабільності перша половина цього періоду, по пророцтвам гороскопа, може бути настільки витратною для Раку, що доведеться брати гроші в борг. Не важливо, що це - простий позику у знайомих, або великий кредит у банку - в будь-якому випадку, у другій половині року вам доведеться дуже сильно постаратися, і працювати не покладаючи рук, щоб погасити наявні борги.

Що зробити, щоб уникнути фінансових труднощів? Це буде дуже нелегко, але цілком можливо. Гороскоп благоволить тим, хто вміє розраховувати свій час і планувати хід подальших дій. Головне - упорядкованість і спокій, не метушіться над кожною копійкою, але і не транжирьте кошти направо і наліво, виберіть «золоту середину», і дійте таким чином протягом усього нелегкого періоду.

Здоров'я Рака в 2015 році

Представники цього знака Зодіаку часто володію завидним здоров'ям від природи, але незважаючи на те, що попередній період подарував вам багато життєвої енергії, за трактуванням гороскопу на 2015 рік Ракам чекають проблеми зі здоров'ям вже в другій половині першого півріччя. Особливо врасливими будуть органи травлення і дихання, а так само від нервового напруження може постраждати стан шкіри.

Передбачення гороскопа про шаленій нервуванні, пов'язаної з бізнесом і з любовними відносинами, можуть згубно позначитися на психіці Раку, призвести до стресової ситуації, яка не пройде безслідно для вашого стану здоров'я.

Ні в якому разі не варто займатися самолікуванням, навіть якщо ви не любите ходити по лікарях, гороскоп попереджає, що відсутність реакції на перший тривожний дзвіночок може призвести до непоправних наслідків. Уважно прислухайтеся до сигналів свого організму і при перших ознаках нездужання пройдіть обстеження, тоді проблем зі здоров'ям вдасться уникнути.

Саме нервове напруження здатне серйозно похитнути здоров'я, тому ні в якому разі не забувайте про відпочинок. У другому півріччі 2015 для Раку краще всього відправитися на курорт, це час особливо сприятливо позначиться на вашому самопочутті, якщо вам вдасться добре розслабитися і отримати від життя задоволення.

Так само, це дуже сприятливий період, щоб почати впритул займатися своєю зовнішністю. Як обіцяє гороскоп на 2015 рік Раки отримають хороший результат навіть самої складної пластичної операції, а про простих салонних процедурах і говорити не доводиться. Будь-яка дія щодо поліпшення стану шкіри, волосся і нігтів піде тільки на користь.