Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гороскоп на 2015 рік Риби

Гороскоп на 2015 рік Риби

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Гороскоп на 2015 рік Риби
Дерев'яна Коза - покровителька прийдешнього періоду - не особливо прихильний холодним і врівноваженим Рибам, у яких бували роки і краще цього. Але не все так сумно, цей час буде досить успішним у плані кар'єри для представників цього знака зодіаку.

Дуже сприятливі передбачення гороскопу на 2015 рік для риб, у яких добре розвинена інтуїція. Вони зможуть управляти всіма ситуаціями в житті, не відчуваючи при цьому особливих труднощів. Фортуна буде вподобу їм, навіть якщо доведеться пустити все на самоплив.

Сімейний гороскоп на 2015 рік для Риб


У сімейних відносинах Риб гороскоп на 2015 рік обіцяє завидну постійність. Не буде сильних сварок і конфліктів, відносини будуть врівноваженими і міцними. Чоловіки то і справа будуть проявляти знаки уваги своїм другим половинкам, представницям цього знаку зодіаку, що буде радувати їх протягом усього періоду.

Самі ж люди, народжені під цим сузір'ям, будуть відчувати неоднозначні почуття до свого партнера. Їх то і справа будуть відвідувати напливи небувалої ніжності, коли хочеться порадувати коханого або кохану своєю безмежною любов'ю. Такі сплески почуттів будуть часто змінюватися спокоєм, часом доходить до байдужості, тому гороскоп гарантує всю палітру почуттів та емоцій.

Але не все так безхмарно, і гороскоп на 2015 рік для Риб радить хоча б зрідка висловлювати свої негативні емоції, і навіть провокувати несерйозні сварки, які будуть зміцнювати взаємини, і призведуть до повної гармонії і взаєморозуміння подружжя.

Абсолютно зайвими, вносять розлад у сім'ю, будуть спроби Риб, за гороскопом на 2015 рік, зайняти чільне становище в сім'ї. Зрозумійте, ви не народилися для того, щоб командувати і займати лідерські позиції. Ваша дружина або чоловік просто не зрозуміє ваші старання, і буде сприймати все в штики. Краще залишити все як є, і покластися на коханого. Він за визначенням морально сильніший за вас, і краще йому бути «рульовим».

Якщо ви відчуєте творчий підйом, бажання творити, то вашою музою у справі творця стане кохана людина. Повністю покладіться на його думку, і дотримуйтесь його вказівок, і тоді уява і фантазія зможуть привнести в звичайні будні вашої родини трішки яскравих фарб. Завдяки тому може виникнути сплеск згаслих емоцій, і ви подаруйте відносин другу молодість.

Любовний гороскоп на прийдешній рік

Довірливість, простота і наївність Риб, за гороскопом на 2015 рік зміниться небувалим підйомом сексуальної енергії. Вони будуть просто купатися в променях своєї неперевершеності, і приголомшувати одкровеннями і зізнаннями представників протилежної статі.

Чоловіки цього знака будуть охоче претендувати на роль Казанови, героя-коханця. Їх енергетика буде з несамовитою силою вабити дівчат, перед якими він постане у всій красі, буде дотепним і цікавим. Жінки будуть так само чарівні, їм можна буде навіть приписати статус рокових, так як свою увагу вони будуть звертати далеко не на кожного.

Експерименти і нові відчуття обіцяє гороскоп Рибам в 2015 році. Але знайте, що фліртуючи з представниками протилежної статі, ви можете глибоко поранити якусь чутливу обличчястість своєю поверховістю. Не потрібно ставати пустушкою, краще зовсім не привертати до себе захоплені погляди, ніж завдати душевну травму людині.

Для самотніх чоловіків і жінок, які просто мріють створити свій сімейний вогнище, гороскоп рекомендує заводити стосунки ранньою весною, саме тоді особливо висока можливість отримати відносини, які просто «приречені» бути щасливими і довгими. Вже в кінці весни - початку літа вас чекає одруження, підсумком якого буде щаслива у всіх відносинах подружнє життя.

Це період переосмислення життєвих цінностей, коли новий почуття особливо глибоко проникають у серце, і залишають в ньому настільки яскраві враження, що Риби буквально розцвітають на очах, і привертають до себе все нових і нових прихильниць і шанувальників.

Особливу роль у їх привабливості грає розвинена уява, яке, переростаючи у творчий талант - будь то гра на музичному інструменті, живопис, або просто фотографування - привертає все більше і більше захоплених поглядів до цим чудовим обличчястостям.

Кар'єра Риб в 2015 році

Раніше задоволеним своїм становищем на роботі, Рибам гороскоп на 2015 рік пророкує появу прагнення зайняти хороше місце. Багато, задумавши піднятися по кар'єрних сходах, зможуть «піти по головах», і порушити свої моральні норми, поступитися принципами.

Це добре позначиться на кар'єрному зростанні, але в підсумку ви отримаєте негативне ставлення колег, так і самі будете відчувати себе не дуже добре. Але душевний підйом, так і манить зайняти найкраще місце під сонцем, і якщо є така можливість, то навіщо ж упускати її? Просто дійте обережно, намагайтеся нікого не образити, і тоді відчуття від перемоги буде найбільш повним.

Якщо ви будете домагатися підвищення по службі делікатно і вишукано, то самі зірки будуть стояти на вашому боці. Якщо вдасться не завдати нікому образу, то завдяки підтримці впливових покровителів ви зможете зайняти пост глави фірми, і стати хорошим начальником для багатьох підлеглих. Але така зміна статусу не може влаштувати багатьох людей, які вважають за краще не виділятися.

Буквально творчий прорив обіцяє гороскоп на 2015 рік для Риб, які мають пряме відношення до мистецтва та культури. Більшості з них буде допомагати примарна муза, дарувати натхнення, і всі роботи, які вийшли з-під руки майстерною Риби будуть справжніми шедеврами.

Успіхи в творчій сфері можуть породити конкуренцію і заздрість недоброзичливців. Тому гороскоп попереджає не старатися з пихою, не виділяти і не порівнювати свої роботи з іншими. Інакше вас спіткає розчарування і обурення, від того, що деякі просто будуть байдуже ставитися до вашого творчого потенціалу та праці.

Ближче до осені у вас може відзначатися творча криза, який хоч і буде швидкоплинним, але все ж викличе розлад і зневіру. Саме в цей період найкраще відпочити від роботи, розвіятися, з'їздити з родиною в подорож. До речі, рік Кози зробить будь-яку подорож незабутнім, і залишить від нього тільки позитивні емоції.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік: Риби

Плануючи якісь нові підприємства не варто йти на невиправданий ризик. Прислухайтеся до порад гороскопу - Рибам у 2015 році не варто здійснювати вчинків, які навіть з малою ймовірністю можуть привести до провалу. Потрібно старанно зважити всі плюси і мінуси, і лише потім приступати. Особливо це стосується справ, які пов'язані зі значними фінансовими вкладеннями.

Управління своїм добробутом у цьому році для представників цього знаку буде як гра в покер. Нещадно блефуючи і дурача інших, можна зірвати хороший куш, але і втрата разом всіх коштів теж не виключена, тому не потрібно поспішати і йти ва-банк. Дерев'яна Коза не терпить поспіху, і жорстоко карає тих, хто робить перш, ніж встигне подумати.

Цінуйте те, що дасть вам цей рік - він може стати одним з найуспішніших на вашому життєвому шляху. Але потрібно ще й правильно вкласти зароблені кошти, не потрапивши при цьому на вудку шахраїв. Успішним вкладенням буде і велика покупка. Головне, щоб куплена річ дійсно знаходила собі застосування, тоді радість від неї буде неймовірна.

Марнотратним, не вміє рахувати гроші, Рибам гороскоп на 2015 рік обіцяє повний фінансовий крах. Якщо ви будете безглуздо витрачати бюджет на свої дрібні примхи, забави та розваги, то в підсумку до кінця цього періоду можете просто залишитися ні з чим. У підсумку, замість морального задоволення, ви отримаєте лише розчарування і втрату надії на майбутнє.

Якщо у вас попросять матеріальної допомоги родичі, спробуйте не відмовляти їм, якщо вони дійсно потребують. І тоді ваше добровільне вкладення подіє за принципом бумеранга, і все повернеться, можливо навіть в збільшеному форматі. На кінець року гороскоп дає попередження - остерігайтеся кишенькових злодіїв, тримайте гаманець ближче до тіла.

Здоров'я Риб в 2015 році

З самого початку цього періоду люди, народжені під цим сузір'ям, будуть з особливою прискіпливістю ставитися до своєї зовнішності. Тому рада гороскопу на 2015 рік Рибам - зайнятися собою, сходити на кілька сеансів до косметолога, купити хорошу ухаживающую косметику, і тоді до весни ви будете виглядати просто шикарно.

Кінець весни для Риб за гороскопом на 2015 рік, ознаменується неприємною подією - загостренням хронічного захворювання. Але цього цілком можна уникнути, вчасно звернувшись за підтримкою до лікарні, або просто пропивши курс полівітамінів і мінералів.

Восени цілком можливо виникнення алергії, яка так недоречно заважати творчому піднесенню представників цього знака зодіаку. Так що уважніше присмляйтеся до того, що ви їсте, смитися, щоб їжа була свіжою і не зіпсовані, і все буде добре.