Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати ім'я для маленької дитини

Як вибрати ім'я для маленької дитини

Додано: 18.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Як вибрати ім'я для маленької дитини


Багато хто погодяться з тим, що ім'я людини впливає на його характер і долю. Всі батьки хочуть, щоб їхні діти, коли виростуть, були щасливі, успішні і добрі люди. Тому до питання вибору необхідно підходити дуже відповідально. Враховуйте не лише свою обличчясту думку, але і те, наскільки комфортно буде малюкові серед своїх однолітків. Звичайно, вибрати найбільш підходящий варіант буває нелегко. У цій статті ми обговоримо деякі корисні поради, які допоможуть вам в такій ситуації.


У давні часи дітей називали батюшки під час хрещення. Вони вибирали ім'я святого, день якого був самим найближчим до дня народження малюка. Вважалося, що цей святий буде захищати, оберігати людину протягом усього життя. До речі, сьогодні деякі віруючі родини також використовують церковний календар, називаючи своє чадо. В календарі наведено варіанти для хлопчиків і для дівчаток по місяцях.


Як вибрати ім'я дитині: реалії сьогоднішнього часуСьогодні батьки перед тим, як вибрати ім'я дитині , перевіряють, наскільки гармонійно воно звучить разом з прізвищем та по батькові. Важливо, щоб звучання було легким, не ламався мову. Таке відбувається, коли в імені та по батькові одночасно багато приголосних або голосних букв.

На те, який вибрати ім'я, впливає його сучасність і модність. У кожен період часу з'являється мода на одні варіанти, а на інші вона проходить. Сьогодні вже ніхто не назве свою доньку Параскою, Хавроньей. Тому що це віяння колишніх часів. Тепер думаючи про те, яке ім'я дати дівчинці батьки поцікавляться, наскільки воно сучасне. Коли дитина виросте, мода вже може пройти. Тому краще назвати дитину таким варіантом, який залишиться популярним через багато років. Наприклад, це може бути Олександр, Олексій, Катерина, Олена.

Один з важливих порад - не називайте малюка на честь загиблих та померлих рідних. Ім'я може нести в собі негативну енергетику і вплинути на подальше життя, долю людини. Також не рекомендують називати дитину на честь батька чи матері. Хлопчики, названі на честь батька, часто неврівноважені, а дівчатка важко контактують зі своєю мамою.

Як вибрати ім'я для маленької дитини


Вплив пори року на ім'яПеред тим, як вибрати ім'я дитині, подумайте, як лагідно ви будете його називати в родині, поки він маленький. Наприклад, для хлопчика воно може звучати так - Андрюша, Олексійко і т.д. Складніше буде з такими варіантами, як Захар, Гліб.

Від того, наскільки тверде або м'яке звучання слова, залежать характер і темперамент людини. Дуже самостійні і впевнені люди з твердими іменами - Дар'я, Жанна, Дмитро, Ігор. Більш лагідні та добрі представники - Віра, Катерина, Олексій, Ілля. Олександр, Андрій, Ольга, Анна - дуже мудрі і виважені.

Залежно від того, в яку пору року народилася дитина, відповідно і називають малюка. Зимовим представникам дають імена м'які, які приглушують їх непоступливість, сильну волю і пом'якшать природне суворість. Річним діткам, навпаки, дають тверді, які доповнять їх доброту і емоційність рішучим характером і відвагою.

Сьогодні дітей часто називають по-іноземному. Деякі з таких варіантів вже вкоренилися і легко сприймаються, але інші деколи звучать смішно і безглуздо. Особливо у поєднанні з по батькові та прізвищем. Подумайте про те, щоб малюк не відчував себе ніяково в дитячому садку і школі. Адже однолітки можуть жартувати над незрозумілим словом.

В руках батьків - доля маленької людини! Тому підійдіть до питання вибору дуже ретельно і серйозно. Дізнайтеся історію появи імені, яке вам сподобалося, і його значення.

Як вибрати ім'я для маленької дитини