Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що зробити з гофрованого паперу?

Що зробити з гофрованого паперу?

Додано: 18.10.14
Що зробити з гофрованого паперу?


Гофрований папір з'явилась майже 200 років тому на теренах Великобританії. Перше застосування для неї було знайдено досить незвичне - вона виявилася хорошою підкладкою для капелюхів. І відразу ж стала популярною. Досить швидко почали її використовувати практично для тих же цілей, що і сьогодні - виготовляти з неї сувеніри, так як було помічено, що штучні квіти виглядають набагато ефектніше, якщо їх створювати з гофри, а не звичайного картону.


Що можна зробити з гофрованого паперу своїми руками?На сьогоднішній день паперова промисловість випускає велику лінійку всілякої гофри, так як вироби з гофрованого паперу постійно вимагають нових надходжень. Розбирається вона швидко, особливо перед святами. Для домашніх виробів переважно папір з дрібної гофрою, так звана крепований, тому що вона більш пластична і дуже приємна на дотик. У дитсадках і початкових класах школи з нею постійно ведеться робота, діти з радістю пробують робити квіти з гофрованого паперу своїми руками.

Виконати з неї можна все, що завгодно:


 • гірлянди;


 • декорації;


 • іграшки;


 • букети;


 • костюми;


 • будь-які речі, які підкаже фантазія. • Що зробити з гофрованого паперу?


  Матеріали, які стануть в нагоді  Хто пропустив в шкільні роки уроки заняття творчістю може надолужити згаяне, відвідавши навчальний майстер-клас з гофрованого паперу. Безумовно, однією папером обійтися не вдасться. Щоб вийшли по-справжньому красиві речі, знадобляться додаткові матеріали. Найчастіше потрібно тримати напоготові:


 • люрексовие нитки;


 • голки;


 • дріт;


 • клей;


 • картон. • Всі ці предмети просто необхідні, щоб вийшли чудові троянди , волошки та інші чудові квіти. Із-за дрібної формації листів квіти часто виглядають як живі. Але навіть, коли стає зрозуміло, що це майстерне твір людини, а не природи, чарівність не зникає, а ніби ще більше проявляється. Так що якщо коли-небудь виникне питання, що зробити з гофрованого паперу, то краще всього почати з квітів. Красивіше, ніж вони, природа нічого не створила. Так що і у людини навряд чи вийде.

  Напередодні новорічних свят мк з гофрованого паперу здобуває особливу значимість. Ялинки завжди були улюбленим атрибутом цього свята, і можливість створити ще одну красуню самостійно навряд чи упустять багато дорослі, а діти-тим більше.

  Що зробити з гофрованого паперу?


  Вироби з гофрованого паперу: торцювання  Ті, хто хочуть відразу створити щось велике, об'ємне, можуть використовувати новий варіант роботи з даним матеріалом. Називається він торцювання і здебільшого використовується для створення картин і картинок або обрамлення рамочок, в які можна вставити дитячу фотографію (вона буде виглядати найбільш зворушливо), вишивку або дитячий малюнок. Ідей може бути стільки ж, скільки і людей, які працюють із заготовками з крепованого целюлози.

  Пристрасть до виробам, чудес, які можна створити своїми руками, живе не тільки в дітях. Дуже багато мам і тата з задоволенням сідають разом з малюком і намагаються розпочати створення нового твору мистецтва. У когось виходить, у когось не дуже. Потрібно сказати, що робота ця вимагає посидючості, ретельності, як і будь-яка пов'язана з рукоділлям. Виконати за п'ять хвилин щось по-справжньому значуще неможливо ні в одному виді виробної мистецтва.

  Наостанок, наскільки пластична і неймовірно казкова гофрований папір, відео продемонструє краще всяких слів. Повірити, що такі неймовірно красиві речі зробили звичайні люди своїми руками, дуже складно. Але все-таки можна.

  Що зробити з гофрованого паперу?