Корисні поради
на всі випадки життя
» » Квіти антуріум: як доглядати?

Квіти антуріум: як доглядати?

Додано: 18.10.14
Рубрика: Сад і город
Квіти антуріум: як доглядати?


Вічнозелені рослини роду антуріум об'єднують понад 500 видів в своєму сімействі Ароїдних. В природі ростуть у тропіках і субтропіках Центральної і Південної Америки. В оранжереях зазвичай вирощують Антуріум Андре, в домашніх умовах - Шерцера.


Різновиди квітки антуріумЗустрічаються в трьох формах:


 • трав'янисті;


 • виткі;


 • деревоподібні. • Деякі з видів виключно декоративні і не дають квіток, але більшість доставляють візуальне задоволення оточуючим, так як квіти антуріум дуже красиві. За цю оригінальність квітки і в більшості випадків приємний аромат їх люблять дизайнери і часто роблять однією з центральних ідей для оформлення офісів або віталень в приватних будинках.


  Антуріум: як доглядати?  Примхливий антуріум догляд вимагає уважний, з дотриманням всіх правил. У домашній обстановці відмінно себе почуває в тераріумі. Любить світло, тому освітлення у кімнаті з цим представником флори повинно бути яскравим, але не конкретно спрямованим, а, швидше, розсіяним.

  Оптимальна річна температура - не вище 25 градусів, взимку вона знижується до 18. Рослина антуріум догляд в домашніх умовах очікує відповідно своїй красі - не любить байдужості і важкої атмосфери. Поливати його потрібно тільки м'якою водою кімнатної температури, влітку більш рясно, взимку трохи менше.

  Потрібно намагатися, щоб земля була вологою, але вода не застоювалася - саме таке поєднання він вважає оптимальним, тому що води в піддоні не повинно бути. Також це буде перешкоджати пожовтіння листя у квітки.

  Квіти антуріум: як доглядати?


  Листя, догляд за ними, їх зовнішній вигляд  Листки, як і коріння, постійно потребують вологи, тому їх необхідно протирати вологою губкою. Щоб вологість була для рослини нормальної, квітникарі рекомендують розміщувати під горщиком мокрий мох. Стебла також вимагають такої підживлення, так як вологий мох не тільки прискорює ріст коренів, але і полегшує догляд.

  Протягом весни і літа кореневу систему необхідно підживлювати раз в два тижні, при цьому удобряющие речовини повинні чергуватися: одного разу мінеральні, потім органічні. Найбільш часто атакують антуріум в домашніх умовах попелиця і щитівка, тому протягом літа необхідно робити профілактичні обприскування.

  Листя можуть мати найрізноманітнішу форму:


 • серцеподібну;


 • округлу;


 • лопатовидную;


 • розсічену. • При цьому віддають глянцевим блиском або спокійною матовістю. У своєму природному середовищі повертаються, слідуючи за сонцем, коли воно рухається по небу. Розмножується антуріум квітка з допомогою вегетації або насіння. Робота з ним вимагає акуратності, так як його сік украй токсичний.

  Квіти антуріум: як доглядати?


  Як цвіте рослина антуріум: фото  Але головне достоїнство рослини, звичайно ж, його квіти. Відтінки можуть бути найрізноманітнішими, від сніжно-білих до зелених, від лілових і до чорних. Останні, щоправда, зустрічаються тільки в домашніх умовах. Суцвіття бувають:


 • конусоподібні;


 • булавоподібні;


 • спіралеподібні;


 • кулясті. • Аромат у різних видів квіток змінюється, і може бути не тільки приємним, але і смердючим.

  Купуючи антуріум, необхідно поцікавитися у професійних квіткарів, як доглядати за ним. Найменше порушення правил призводить до того, що антуріум чоловіче щастя втрачає свою привабливість. До речі, своє прізвисько він заслужив за те, що його дарують тільки чоловікам, як символ хоробрості, мужності, любові, пристрасті, волі. Неймовірна сила привабливості, що живе в цій квітці, в повній мірі передає всі ті якості, які жінки так цінують.

  Квіти антуріум: як доглядати?