Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сняться воші?

До чого сняться воші?

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого сняться воші?


До таких комах, як воші, люди довгий час ставляться негативно, з відтінком презирства. Це не смно, адже вони доставляють багато неприємностей та незручностей, викликаючи свербіж шкіри голови. Крім того, воші - переносники небезпечних захворювань. Так погано побачити вошей у сні? За трактуванням сонника Міллера, одного з самих популярних посібників по прочитанню снів, трактування сну залежить від контексту сну. Часто такий сон обіцяє неприємності і символізує приховані патології або захворювання. Іноді цей побачений образ говорить про порожніх і перебільшених переживання за здоров'я близьких вам людей.


Ви побачили численних паразитів, що мешкають на тілі худоби або домашньої тварини? Знайте, сон говорить про прийдешню бідності, здолати яку буде дуже складно. Знайшли натільну воша? Це до сильного сімейного розладу. А якщо воша була спіймана, значить, ви схильні драматизувати і роздувати проблеми зі здоров'ям, шукати неіснуючі хвороби.

Інший не менш авторитетний сонник, сонник Ванги, по-своєму розшифровує такий сон. Багато вошей говорить про швидке недугу, який легко і швидко вилікуватися. Паразит в єдиному екземплярі - до вигоди, прибутку і стабілізації фінансового становища. Струсити з волосся комаха - ся вдала угода. Вбивство личинки або дорослого воші - зможете погасити борги і вирішити наяву будь-які проблеми.

Сонник Нострадамуса відноситься до такого бачення вельми позитивно, трактуючи його як швидке фінансове процвітання, шану і повагу оточуючих. Хоча яйця вошей - символ труднощів і неприємностей на шляху до багатства, фінансового благополуччя, тому слід запастися великою порцією терпіння і кинути всі сили на досягнення цієї мети.

До чого сняться воші?


На думку сонника відомого психоаналітика Фрейда, знищення кровососів уві сні наяву готує до позбавлення від сексуальних проблем та різноманітності статевого життя.

Сонник Езопа також пропонує тлумачити сон в залежності від загальної картини. Так, марні спроби знищити паразита - ознака марною і безрезультативною роботи, їх укуси віщують швидку і солідний прибуток. Уві сні стряхиваете вошей з голови? Готуйтеся до наклеп, брудних пліток і брехливим друзям. Яйця бліх сняться до майбутньої копіткій роботі, а дорослі комахи - до клопотів, поганим новинам і неспокою.

Тлумач снів Цвєткова інтерпретує побачених кровососів як знак, що говорить про поповнення в сім'ї (якщо вони знайдені не на вас), або як ознаменування швидкої хвороби, пияцтва, жебрання, морального розпаду обличчястості. Поява потенційних можливостей для збагачення обіцяють знайдені в волоссі при огляді гниди комахи. Думаєте, що вбили паразитів і наяву вас чекає щось хороше? Хочемо засмутити вас: це до того, що незабаром ви проллєте чимало сліз із-за своїх помилок і промахів.

До чого сняться воші?


На думку старовинного російського сонника кровососи - дуже хороший знак, символ багатства і процвітання, позбавлення від клопоту, печалей і неприємностей.

Так само, до великих грошей, тлумачить сон ще ряд сонників: сонник 21-го століття, апостола Симона Кананіта, цілительки Федорівської, літній, весняний, малий велесов, езотеричний, єврейський сонник Азара і український сонники.

Але, незважаючи на тлумачення сну в позитивну або негативну сторону, не варто лякатися - такі сни дають шанс виправити своє життя так, щоб можна було уникнути неприємностей.

До чого сняться воші?