Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сниться весілля?

До чого сниться весілля?

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого сниться весілля?


Вважається, що весілля - яскраве і радісне захід для кожного. Однак чи застосовна ця характеристика до трактування побаченого вами сну? Або ж побачити весілля у сні - до неприємностей? Все залежить від того, який у вас сімейний стан.


Сонник Міллера вважає, що побачити власне весілля - швидке вирішення проблем, усунення перешкод, зникнення тривог. Шлюбне пропозицію, прийняте у сні, обіцяє піднесення в очах оточуючих і виконання обіцянок. Якщо молодій жінці сниться вінчання, - це сигнал про необхідність змінити своє відношення до життя.

Бачення, в якому батьки не схвалюють заміжжя, - віще, передвіщає схожу ситуацію в реальності. Прийдешні безпідставні страхи і страждання обіцяє сон про одруження вашого коханого на інший. Нещасливий період в житті може з'явитися після сну, у якому ви бачите на своєму весіллі людини в жалобній одежі, особливо це стосується молодих дівчат. Гість в жалобі на чужому весіллі - до хвороб, до печалям друзів або родичів, до невдалого подорожі.

За сонником Ванги, своя весілля - до неминучості прийняття складного рішення, здатного вплинути на вашу подальшу долю. Чуже весілля обіцяє веселе проведення часу в колі давніх знайомих і можлива зустріч зі своєю половинкою. Якщо ви бачите себе почесним гостем на весіллі, значить, наяву незабаром комусь з ваших близьких знадобиться допомога. Ігнорувати прохання не варто, тому як вам може знадобитися його відповідь підтримка і сприяння.

До чого сниться весілля?


Тлумач Фрейда каже: весілля сниться до гармонійного і яскравого сексу, в якому присутня повна взаимоотдача обох партнерів і отримання взаємного задоволення. Для тих, хто не живе статевим життям, подібне бачення - знак наявності страху перед вступом в активне сексуальне життя.

Якщо на весіллі жінка відчуває радість і наречений їй приємний, - в житті відбудуться зміни на краще. До хвороб сниться весілля з літнім кавалером. Повага оточуючих наяву вас чекає, якщо уві сні ви приймаєте чиюсь пропозицію руки і серця.

Сновидіння про весілля для нехолостого віщує швидку велику сварку з коханими або близькими людьми. Така сварка буде досить продуктивна, тому як в ході неї вирішаться дуже значущі проблеми в сім'ї, зроблені правильні висновки значною мірою при цьому зміцнять сімейні взаємини і зблизять партнерів.

До чого сниться весілля?


Якщо на вашому весіллі гості сумують, ви отримаєте неприємні новини здалеку. Іноді побачена весілля знаменує майбутню радість, щастя і гармонію в любові, а також хороші зміни у взаєминах з коханою.

Дрібні неприємності і несерйозні простудні захворювання чекають дівчину, що побачила себе в примеряемом нею вінчальному платті.

Весілля сниться і вже не холостим. Тоді сон говорить про появу якоїсь події, що вимагає обдуманого рішення конкретних негайних дій.

Якщо сниться відбулася весільна церемонія - вам можуть нав'язати сумнівну угоду. Для розведених цей сон попереджає про труднощі в досягненні поставлених цілей.

Хоч весільне торжество наяву - подія приємна, сновидіння можуть сигналізувати про наявність певних труднощів. Однак ми бажаємо вам тільки радості і радісних снів, пов'язаних з весіллям.

До чого сниться весілля?