Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сняться миші

До чого сняться миші

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого сняться миші


Виявляється, з'явившись у вас у сні, такий маленький і нешкідливий звір, як миша, має безліч різних значень. У багатьох людей вона викликає розчулення, а в інших - огиду і почуття огиди. І саме від настрою побаченого в сновидінні залежить його правильне і точне тлумачення.


Побачений сон може мати значення страху і необхідності сидіти тихо і не висовуватися. Можливо, в цей момент життя ви відчуваєте себе сірою мишкою. Значення - до чого сняться миші - має безліч трактувань. Це надмірна суєта, нав'ясливе почуття заклопотаності.


До чого сняться миші?Сонник Ванги віщує підвищення цін на продукти, а також таємницю, яку приховують від вас близькі люди.

Якщо сняться миші по соннику Лоффа - це означає, що про вас хтось розпускає брудні чутки.

Для того щоб дізнатися, до чого сниться мишка, слід прислухатися до соннику майя, так як по доброму значенням вас запросять на вечерю, і щоб його не наврочити, при собі необхідно носити гілку. Погане значення такого сну - це якщо вам довелося бачити уві сні дохлу мишу. Говорить про те, що хтось бажає вашої смерті. Щоб запобігти такий сон, треба спалити стару річ і вранці зробити якийсь добрий вчинок.

До чого сняться миші


До чого сняться маленькі миші?Маленькі тваринки означають велика кількість поганих людей навколо вас. Звірятка - це дріб'язкові або полохливі люди. Означає, що незабаром дізнаєтеся ім'я людини, віддає вас.

Якщо вам приснилася маленька мишка, це пряме відношення до вашого ворога, тобто ви не відчуваєте перед ним небезпеки. Маленьке тварина - це знак, що вам не потрібна чиясь допомога.

Велика миша сниться, коли у вас страх перед суперником, чим більше вона, тим більше страх.

Величезне значення у сні має і колір тварини. Чорна - це безліч дрібних неприємностей. Сіра - це відображення внутрішнього стану, можливо, на даний момент людина не відчуває себе значущим для оточуючих.

Руда означає недоброзичливця ззовні. Також руда миша трактується як хитрість і настороженість.

До чого сняться миші


До чого сняться миші в будинку?Якщо вам вдалося зловити, то, швидше за все, ви попадете в дурне становище, що принесе вам чимало сорому. Це може послужити приводом для глузувань над вами від оточуючих.

Ловити і бігати від звірів по будинку може означати виграшні справи і збільшення прибутку. Якщо звіряток ловить незаміжня, то їй це принесе заміжжя.

Зловити за допомогою капкана - це вихід з будь-якої ситуації. Звірятка, які тікають, - це ваші суперники втікають. Якщо ви годуєте тварин у сні - ви потребуєте допомоги близьких.

Загалом, якщо приснилася мишу, то чекайте негативних наслідків. Такі сновидіння віщують збір дрібних неприємностей, несподіваних поворотів у погану сторону. Тлумачення сну - нав'ясливість, занепокоєння, глузування ворогів. Значення такого сновидіння слід ставитися з осторогою і оцінити людей, які вас оточують.

Часто великі скопища звірків сняться до голодних часів і війні. Бачення їх мертвими - до втрати матеріального достатку. Якщо в оточенні є людина, що викликає недовіру, з ним слід припинити спілкування. Якщо при спілкуванні з людиною ви відчуваєте дискомфорт, значить, він має погане біополе і хоче чинити на вас згубний вплив. Спілкування з такою людиною слід негайно припинити під будь-яким приводом.

До сновидінь слід ставитися з усією серйозністю, так як наша підсвідомість диктує події, які обов'язково відбудуться в майбутньому. При своєчасній трактуванні найгірших подій можна уникнути, уберегти себе від біди. При снах, в яких фігурують миші, будь започаткування та ведення бізнесу слід відкласти, так як наклеп ворогів може нашкодити.

До чого сняться миші