Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сняться пацюки

До чого сняться пацюки

Додано: 18.10.14
Рубрика: Дім і затишок
До чого сняться пацюки


Бачення уві сні пацюка може стати добрим провісником, так і поганим. В першу чергу, тварина може символізувати наявність поруч з вами зрадників. Слід задати собі питання, чи належали ви до кого-то погано чи, може, зраджували людей, що знаходяться поруч з вами. Проведіть аналіз своїх вчинків, а також прослідкуйте за вчинками інших, не дозволяйте користуватися вами. Намагайтеся не догоджати всім і не ставати жертвою в руках інших людей.


Можливо, тварина хоче показати вам всі ті якості, які ви ненавидите в собі, і вони проявляються у сні. Вам потрібно уважно вивчити всі ваші погані сторони, які проявилися у вашому сні. При усвідомленні їх ви придбаєте потенціал на майбутнє. Полюбіть себе за всі проступки.


Як захистити себе від сну: до чого сняться пацюки?Якщо вам повзе тварина, очікуйте успіх в любовних справах. Для уникнення проблем носіть при собі маленький шматочок сиру.

Якщо тварина мертво, значить, у вас є заздрісники. Для того щоб уникнути негативних наслідків, на лівій нозі носиться золотий ланцюжок або підвіска.

По російському сонником, якщо сниться щур - це означає пропажу речей. Якщо багато щурів уві сні, то це призведе до сварок з близькими людьми. Вбити тварину - перемогти труднощі.

До чого сняться пацюки


До чого сниться щур жива?Живе тварина означає таємного ворога під личиною вашого друга. Тому варто бути обережним.

Якщо хочете знати, до чого сняться пацюки жінці, то такий сон, побачений заміжньою жінкою, швидше за все, означає скандали з чоловіком. Уві сні у незаміжньої дівчини призведе до вдалого заміжжя.

Колір і активність тварини теж мають велике значення. Щур велика по соннику може означати заздрість, витікаючу від ворогів, що намагаються всіма силами вам нашкодити. Сон щур сіра означає зміни перед важливими справами. Сонник попереджає вас про те, що хтось близький може зробити вам гидоту.

Бачити уві сні щура в будинку по соннику Міллера означає бійку з сусідами і сварки з колегами по роботі.

За сонником добра щур призведе до процвітання і благополуччя в родині. Приручена тварина принесе багато радості.

Якщо вам доведеться побачити багато щурів уві сні - це знак, що варто уважніше ставитися до свого врожаю і заготівель, поїдання щурами врожаю може завдати вам неабиякої шкоди.

Питання, до чого сняться пацюки, може говорити також про хороші зміни в обличчястому житті.

Такий сон призведе у ваше життя нового молодого чоловіка або молоду жінку. Це принесе у ваше життя багато щасливих хвилин. Можливо, незабаром ви будете запрошені на святкування весільного торжества. Щурик для чоловіка означає те, що він знайде хорошу і сумлінну господиню в його будинок.

До чого сняться пацюки


Якщо сняться пацюки: до чого це?Тварина вказує на нечистоти душі людини, на те, що він накоїв раннє. Це можуть бути маленькі гидоти або капості, а також дрібні обмани близьких.

В загальних рисах, тварина приносить сльози. Такий сон передвіщає багато обману і зради. Тварина приносить нещастя, руйнує будинки, псує майно і з'їдає урожай. Якщо вам приснився такий сон, то, швидше за все, незабаром ви познайомитеся зі своїм ворогом обличчясто.

Цей нехороший знак дається нашій підсвідомості неспроста. Людина повинна в найкоротший термін проаналізувати ситуацію, друзів і близьких навколо, постаратися уберегти себе від біди. Вважається, що якщо сон сниться на церковні свята, то збудеться він набагато швидше.

До чого сняться пацюки