Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сон про павуків: що це значить?

Сон про павуків: що це значить?

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
Сон про павуків: що це значить?


З давніх часів люди надають особливе значення багатьох деталей, які, на їх погляд, впливають чи здатні вплинути на повсякденне життя. Чималу роль у цьому грають сни, а точніше те, що за ними ховається. Зараз існує багато варіантів сонників, здатних тлумачити будь-яку дію або об'єкт, побачені уві сні. Вважається, що це допомагає людям зосередитися на якійсь проблемі і уникнути її, або навпаки: сон підказує наближення приємних моментів, і для того, щоб їх уникнути, потрібно зробити певні дії. Саме в одному з таких снів багатьом людям зустрічається павук. Отже, спробуємо розібратися, до чого сняться павуки?


Павук у сні: до чого?



Всі сонники пояснюють появу членистоногого по-різному. При цьому загальний сенс залишається цілком однаковий. Розберемо основні тлумачення.

Побачити в сні павука означає, що людина зайняв вичікувальну позицію і абстрагувався від яких-небудь дій. Якщо людина не перейде до рішучих дій, він може щось втратити, наприклад, час, якого і так не дуже-то й багато.

З давніх часів членистоноге вважається символом материнства і родючості. Бачити уві сні павука в такому випадку вказує на нездатність повністю розкрити свій потенціал у цій справі.

Повзе павук уві сні тягне за собою швидкі зміни в кращу сторону. Це може бути як дрібниця, вручення якогось подарунка або сюрпризу, так і може передвіщати велику удачу, просування вгору по кар'єрних сходах.

До чого сниться павук жінці? Для жіночої статі побачити членистоногого є явною ознакою кардинальних змін в кращу сторону, особливо коли він яскравого або золотистого кольору.

Якщо комаха тікає, це означає, що ви можете упустити свій успіх, шанс змінити життя на краще.

Укус трактується більшістю експертів як знак настання несприятливого життєвого періоду. В основному, це означає, що у людини з'явилися конкуренти або заздрісники. Відігнати комаху - ваші дії призведуть до короткого тимчасового успіху, але шлях буде тернистим, з безліччю перешкод.

Коли павук займається своєю безпосередньою справою і плете павутину, то людині належить гармонія і щасливе благополуччя в родині на довгі роки. А якщо цей процес супроводжується наявністю маленьких паучат, то життя піднесе величезний успіх у всіх починаннях.

Сон про павуків: що це значить?


Сонник: павуки уві сні



Як було сказано, скільки сонників, стільки й варіантів тлумачень. Розглянемо найбільш популярні з них.

Сонник Ванги. Тарантул, побачений у все, гарантує серйозну розмову як з близькими людьми, так і з начальством. Потрібно всіляко обходити плітки. Свідчить про появу ворогів.

Сонник Фрейда. Сон, коли членистоногі поїдають один одного, веде до покращення вашого кар'єрного положення, так як конкуренти не зможуть виступати єдиним фронтом проти вас. Для жінки побачити комаха означає появу проблем зі своєю другою половинкою.

Сонник Лоффа. Бігти від павука у сні означає тікати від своєї фортуни. Залишитися і боротися, при цьому вбити його, означає знайти гідне становище в суспільстві.

Сонник Хассе. За цим сонником членистоноге уособлює образ ворога, і що ви зробите з ним уві сні, то буде і наяву.

Якщо узагальнити все вище написане, то павуки у сні є каталізатором життєвих змін. Вони можуть бути як позитивними, так і негативними, при цьому тільки ваша наполегливість та ініціативність зможе вплинути на результат майбутніх етапів, які чекають вас у вашій долі. Покладатися на удачу і повністю керуватися тлумаченнями сонників не варто, це тільки один з пунктів списку, здатний вплинути на результат подій.

Сон про павуків: що це значить?