Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сниться риба?

До чого сниться риба?

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого сниться риба?


Протягом життя кожна людина переглядає сотні сновидінь. Вони різняться між собою і іноді мають елементи, які в житті ми не бачили. З точки зору науки сон - це біологічний процес. Він включає в себе відтворення в хаотичному порядок різних подій, які ви пережили раніше, і, в основному, це події минулого дня. Однак є повір'я, що сон може нести в собі прихований сенс подій, які згодом відбудуться. Чи це Правда? Невелика частка правди є в кожному сні. І те, що ми побачимо в сновидінні, може бути знаком.


Далі піде мова про те, до чого сниться риба. Існує багато видів сонників, які тлумачать значення такого сну по-різному.


Ідіоматичний сонник: сниться рибаВзяти за зябра - привести до відповідальності когось.

Великих розмірів - зустріти якусь важливу персону.

Б'ється об лід - проявляти наполегливі зусилля.

Золота рибка - чекайте виконання своїх бажань.

До чого сниться риба?


Осінній сонник: сон риба в річціЯкщо вам приснився такий сон, то потрібно змінити риси власного характеру. Це означає, що потрібно вести себе стриманіше і не давати приводу, щоб про вас говорили.


Російський народний сонникІснує кілька тлумачень такого сну. До чого сниться ловля риби? Це знаменує везіння, у справах, за які будете братися, але за умови, що не дуже будете про них розповідати.

Сон риба у воді знаменує, що ви станете учасником дуже копіткої справи.

Ви можете стати нейтральним глядачем якогось заходу до певного часу, якщо побачите рибалок за ловлею.


Еротичний сонникЯкщо ви помітили водне тварина в чистій водоймі, то можете очікувати хорошого сексуального партнера і бурхливого роману. Якщо ж воно знаходиться в каламутній воді, то ви навряд чи зустрінете ідеал для себе, обранець вашої мрії не буде поруч. Уві сні ловити багато риби означає, що незабаром ви отримаєте пропозицію руки і серця.


Український сонникВеликі розміри принесуть чималий заробіток. Також може бути знайомий зміни погоди. Якщо сниться молодій дівчині - це передвіщає народження дитини. Поганою ознакою є мертва або полудохлая риба уві сні. Ловля буде означати перемогу у вашому житті, можливо, це перемога над суперником.

До чого сниться риба?


Сонник чаклунки МедеїЯкщо уві сні ви вживаєте в їжу рибу, це означає, що людина збагачує власний духовний світ. Якщо ж готують їжу чоловік і жінка, то це віщує подальші відносини. Самотній дівчині потрібно чекати нових сексуальних знайомств або зміни сімейного стану, входження в шлюб. Для сімейної людини це означає збільшення в сім'ї і міцність шлюбу. Хвора, мертва риба або її кістки знаменують нестабільні і несправжні відносини. Побачивши рибу великих розмірів, можна сказати, що це знак до хороших змін.


Езотеричний сонникРиби уві сні можуть означати небажаних дітей або незаплановану вагітність, що вам точно не по душі. Ловля означає, що ваші спадкоємці присмляються до майна, яке буде їм залишено. Такий сон може означати, що через невеликий проміжок часу ви можете отримати спадщину. Якщо сниться, що чистиш рибу і потім готуєш, ви не отримаєте спадщину у разі, якщо не з'їсте її, в іншому випадку - ви можете стати спадкоємцем.


Дитячий сонник: сниться рибаРиба, яку побачиш уві сні, може принести тобі невдачі. Це невдачі в усьому, можна навіть захворіти. Риби, які знаходяться в акваріумі, віщують неприємності, проте ти зможеш уникнути відповідальності, хоча на душі залишиться невеликий слід.

До чого сниться риба?