Корисні поради
на всі випадки життя
» » Маклюра (адамове яблуко): цілющі властивості, застосування в лікуванні

Маклюра (адамове яблуко): цілющі властивості, застосування в лікуванні

Додано: 18.10.14
Рубрика: Сад і город
Маклюра (адамове яблуко): цілющі властивості, застосування в лікуванні


Частенько в осінню пору на ринках ви можете зустріти досить цікаві на вигляд плоди, які схожі на зелені апельсини. Це маклюра або адамове яблуко, як називають рослину в народі. У народній медицині цей представник флори отримав широке застосування. При цьому найчастіше його використовують зовнішньо.


Склад рослиниЄ цілком серйозні причини, за якими в офіційній медицині маклюра не використовується. Це пов'язано з тим, що в її складі були виявлені речовини, здатні до токсичного впливу. Однак, крім цього, маклюра містить флавоноїди, які є дуже корисними компонентами.


Маклюра: лікувальні властивостіВсупереч ігнорування на рівні офіційної системи охорони здоров'я, маклюра має ряд позитивних характеристик, що дозволяють справлятися з хворобами і благотворно впливати на організм при правильному застосуванні. Серед фармакологічних властивостей маклюри можна назвати:


 • антисклеротичні;


 • антиканцерогенні. • Ці характеристики сприяють тому, що захисні функції організму підвищуються, а зміцнілий імунітет справляється з вірусами і патогенної мікрофлорою. Народні лікарі часто застосовують маклюру при терапії гінекологічних проблем, в числі яких міоми, кісти і т.п.

  Настоянка маклюри може допомогти при раку горла і легенів, аденомі передміхурової залози. Але тут ви повинні розуміти те, що не можна розраховувати на одну народну медицину. Не нехтуйте традиційними методами лікування, інакше наслідки можуть вас шокувати.

  Рослина дуже добре справляється з радикуліт, ревматизм, поліартрит. Воно має суттєвий терапевтичний ефект при подагрі, остеохондрозі та інших недугах цього спектру. Екземи, дерматити, опіки, рани, виразки - це все те, що піддається терапії адамовим яблуком.


  Протипоказання до лікування  Маклюра (адамове яблуко): цілющі властивості, застосування в лікуванні


  Хоча застосування маклюри зовнішнім шляхом не несе ніякої загрози, все ж є певні протипоказання, які наказують випадки, що не дозволяють використовувати лікарська рослина. Це, наприклад, стосується цукрового діабету. Людям, що страждають даним захворюванням, краще утриматися від маклюри. Те ж саме стосується і тих, у кого до цього компоненту є інсмідуальна непереносимість. Хоча вище вказувалося, що маклюра в традиційній медицині не використовується, перед її застосуванням краще все ж проконсультуватися зі своїм лікарем.

  Важливо розуміти, що особливої обережності вимагає лікування маклюрой в питаннях дозування, а також кратності прийомів. Це обумовлено токсичністю, описаної вище.

  Не можна, лікуючись маклюрой, використовувати одночасно з цим антибіотики. Фармацевти попереджають про те, що реакція організму може бути абсолютно непередбачуваною.

  Ну і останній момент, що стосується протипоказань і застережень, це вживання алкоголю. Його в період терапії треба взагалі виключити.


  Народні рецепти

  Розтирання для суглобів
 • беремо плід маклюри;


 • подрібнюємо його на тертці;


 • змішуємо з 70-процентним еквівалентним кількістю спирту;


 • наполягаємо протягом двох тижнів. • Маклюра (адамове яблуко): цілющі властивості, застосування в лікуванні


  Препарат готовий до вживання. Підійде при ревматизмі, подагрі, радикуліті, артриті, артрозі, остеохондрозі.

  Рецепт особливо хороший, якщо поєднати його з лікуванням традиційними медикаментами, нормалізують водно-сольовий обмін.  Настоянка
 • готується за таким же принципом, як розтирання;


 • настоюється до місяця (а іноді і до шести);


 • замість 70-процентного спирту беремо 40-відсотковий (горілку). • Приймається продукт тижневими курсами. Вживати по три краплі настоянки: починати треба з одноразових прийомів. Через три тижні, потрібно вживати ліки тричі на день з таким же дозуванням. Далі доза збільшується. Щотижня додаємо по краплі на один прийом. Коли дійшли до максимальної позначки в 10 крапель (це 30 в добу), починаємо зменшувати дозування за цим же принципом, тільки в зворотному порядку.

  Будьте особливо уважні в питаннях дозування отриманих препаратів, пам'ятаючи про токсичності рослини.