Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сняться змії

До чого сняться змії

Додано: 18.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого сняться змії


Люди протягом усієї свого життя стикаються з нічними видіннями. Вони можуть бути кольоровими і чорно-білими, приємними і страшними, запам'ятовуються і зникаючими без сліду. У наш час дуже популярні книги, які розповідають про те, що означає те чи інше сонне бачення. Найчастіше люди вдаються до їхньої допомоги, коли є щось несприятливий чи навіть страшне. Ось, наприклад, дослідження багатьох психологів і наукових співробітників дуже часто сняться змії. Зазвичай - це попередження про різних формах неприємностей і зла.


Що значить, коли сняться змії?Для більш точного трактування потрібно враховувати всі нюанси побаченого.Підлогу сплячого.Жінці - до злісних пліткам, зраду близької людини, появи суперниці або розставання з коханим.

Для чоловіка - це уособлення сексуальності і чоловічої сили.Розміри рептилії.До чого сняться маленькі змії? Таке бачення обіцяє про доброзичливості до людей, таємно бажають зламати всі ваші грандіозні плани.

Величезні - до серйозних проблем і майбутніх страждань.

До чого сняться змії
Забарвлення плазунів.Приснилася жовта змія, обвивающая вас, - приділіть увагу здоров'ю. Якщо заповзає в будинок до прибутку і прояву мудрості.

Червона - несе інформацію про майбутній ризик і небезпеку.

Якщо було багато чорних, тлумачиться це як печаль, тривога, проблеми внутрішнього стану.

Зелений колір - подолання труднощів, зміни, початок нового життя.Поведінка рептилії.Якщо вона кидається - необхідно підготуватися до неправдоподібним пліток про вас, звинуваченнями, нанесення шкоди або помсти за старі образи.

Змія кусає уві сні - обман близьких людей; попередження про хвороби; недоброзичливці можуть зашкодити бізнесу. Якщо вкусила за ногу - є підступний суперник, за спину - чекайте зради, за особа - можливий тяжкий недуг, у шию можете втратити своє становище в суспільстві, за палець - втрата фінансових доходів по волі зловмисників. Якщо рептилії жалять когось, а не вас - значить, скривдите одного своєю критикою. Також це може говорити про злобі, ненависті і заздрості з вашого боку по відношенню до інших.

Шипіння плазуна - відступ противника.

Гадюка, яка перебуває у воді, обіцяє наближається депресію і вже досконалу серйозну помилку.

Повзе змія до вас - наявність ненависників, нанесення шкоди, наближення конфлікту; відповзає в протилежну сторону - перемога над ворогом або над самим собою. Якщо з повзучим гадом грають діти - великий ризик потрапити у погану компанію.

До чого сняться змії
Дії сновидця.До чого сниться ловити змій? Відкриються широкі можливості, і ви почнете вірити в себе. Якщо вдалося її зловити, значить, придбаєте сильного покровителя і захисника.

Відрубати голову змії уві сні - покарати недруга, який за спиною інтригував проти вас.

У разі, коли ви їсте рептилію уві сні, наяву зможете перемогти злісного ворога і, можливо, привласнити його заслуги собі.

Сон, тиснути змій в якому доводиться ногами і руками, означає, що конкуренти не зможуть нашкодити вам.

Тримати гада в руці - пророкує те, що у вас дозріє благотворний план по боротьбі з недругами.

Годувати змію у сні - піддаєте себе небезпеки і негативним подіям з-за того, що в житті ви дозволяєте перебувати у вашому колі спілкування людям, які не дуже добре до вас ставляться.

Якщо приснилося, що вбили змію - це самий сприятливий сон. Він пророкує перемогу над усіма ворогами, а також власними страхами і комплексами, досягнення поставлених цілей, поліпшення матеріального становища, зцілення від хвороби, примирення з родичами, з якими ви сварилися.

Тлумачень снів існує величезна кількість. У різних джерелах вони можуть відрізнятися один від одного. Все залежить від настрою людини, його емоційного стану, способу життя і трапилися напередодні подій. Не варто буквально сприймати все, що говориться в сонники, адже там може бути закладений прихований сенс і переносне значення.

До чого сняться змії