Корисні поради
на всі випадки життя
» » Заплітання колосків відео

Заплітання колосків відео

Додано: 18.10.14
Заплітання колосків відео
Густе, довге волосся - це завжди красиво. Волосся стануть справжньою прикрасою, якщо їх гарно заплести. З давніх часів відомо вислів: " Коса - дівоча краса. І це дійсно так. Коса - це не тільки зручно, це одна з найкращих жіночих зачісок. Прості вміє плести косички будь-яка дівчина. Зараз ми розберемося як робити колосок.

Колосок - це одна з кращих повсякденних зачісок, яка підходить абсолютно всім! Такий вид плетіння підходить для жінок і дівчат, для кучерявого і прямого волосся. Єдина умова - довжина волосся. Волосся повинно бути, як мінімум, до плечей.

Заплести таку косичку самій собі досить проблематично, потрібно старання і терпіння. Тим не менш, це можливо!

Вчимося робити колосок самостійно самій собі.

Готуємо волосся і необхідні аксесуари. Для плетіння колоска немає необхідності в різних шпильках і м'яких бігудів. Все, що нам потрібно - це пара найпростіших шпильок і гумка для волосся.

Ретельно розчісуємо волосся. Найкраще попередньо їх вимити з кондиціонером, тоді їх легше плести, і ви не будете мучитися з «півнями».

Зачіска вийде пишною і красивою, якщо у вас волосся з біозавивкою.

Колосок - це палочка-виручалочка, якщо ви повинні виглядати стильно, а помити голову немає часу. Ця зачіска приховає засмальцьоване волосся.

Важлива порада при заплітанні кісок колоском - потрібно захоплювати однакові пасма з кожної сторони. Найзручніше захоплювати пасма нігтями мізинців.

Поради: як правильно заплести один колосок.

Розчісуємо волосся назад, відокремлюючи у верхній частині три однакові пасма. Нумеруем їх подумки зліва направо. Пасмо номер один перекладаємо між пасмами два і три. Пасмо номер три укладаємо між першою і другою. Пасмо під номером два поміщаємо між пасмами один і три, при цьому захоплюємо невелику пасмо волосся з правого боку.
Заплітання колосків відео

Потім кроки повторюються, і на останньому кроці захоплюємо волосся з лівого боку.
Заплітання колосків відео

Продовжуємо плетіння за цією схемою, захоплюючи пасма волосся зліва і справа. Можна плести кіску до кінчиків волосся або до основи шиї. Якщо ви плетете косичку до кінчиків волосся, решту волосся підігніть і закріпіть під косою шпильками.

Все дуже просто! Стилісти стверджують, що існують три ознаки ідеальної зачіски: красива, проста в укладанні і стійка. Усім цим критеріям відповідає кіска-колосок!

Заплітання колосків відео