Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як назвати дитину в 2015 році

Як назвати дитину в 2015 році

Додано: 19.10.14
Рубрика: Цікаве
Як назвати дитину в 2015 році
Вибрати ім'я для новонародженій дитині - це дуже серйозна і відповідальна справа. Його слід вибирати дуже обережно і ретельно. Потрібно, щоб ім'я добре поєднувалося з по батькові, було красивим і милозвучною, щоб оберігала його життя. Адже неправильно підібране ім'я для дитини може зламати їй життя. Щоб правильно назвати малюка, потрібно дотримуватися ряду правил.

Не рекомендується називати новонародженого іменами померлих родичів, особливо, якщо вони вболівали за життя, адже дитина зможе повторити долю цієї людини. Не треба називати дитину іноземними іменами, або іменами героїв улюблених серіалів, фільмів. Крім насмішок, це ім'я нічого не викличе, і дитина отримає психологічну травму. Краще назвати дитину нашими вітчизняними іменами, які у всіх на слуху.

Зараз існує мода на імена, і більшість батьків цим користуються. Останнім часом широко поширені такі чоловічі імена, як Артем, Єгор, Данило й Олександр. Також йде мода на старовинні імена: Арсеній, Матвій, Степан, Савелій, Цибулі. Нерідко хлопчиків нарікають такими милозвучними іменами, як Іван, Роман, Дмитро, Костянтин. Серед жіночих імен лідируючу позицію займають імена: Дар'я, Анастасія, Єлизавета. Мода в останні роки йде на такі імена як Мілана, Мілена. Багато батьки дають дівчинці тверде ім'я: Євгенія, Олександра або Валерія. Також при виборі імені 2015 можна звернутися до церковного календаря. Можна вибрати ім'я того святого, у день якого малюк з'явився на світ, а так само точно знати діти народжені в 2015 році, які вони?

А Ви вже вирішили, як назвати хлопчика в 2015 році?


Ні одна жива душа не ризикне посперечатися, що ім'я, дане людині від народження, багато про нього прорицает і грає в житті важливу роль. Тому, до вибору «долі» свого карапуза потрібно підходити дуже ретельно і відповідально. А вже тим більше, якщо в родині з'явився хлопчик. Виходячи з того, що майбутнього чоловіка характеризують справді богатирські якості, а саме: сила, мужність і спритність, особливо важливо підібрати ім'я, відповідне цими ознаками. Тому-то зараз ми розглянемо всі нюанси в цій статті і підкажемо популярні чоловічі імена 2015.

В першу чергу, важливо, щоб батьки перевірили наскільки співзвучно, вибране дитині ім'я, по батькові та прізвищем. «Спробуйте» повне ім'я на слух, може бути, воно звучить не зовсім гармонійно? Згадайте, адже в більшості випадків тільки через ім'я, в садочку та початкових класах, хлопчаки-задираки давали нам смішні прізвиська. Тому будьте пильні, можливо, Ваш вибір зайвий привід для подшучіванія.

Якщо ж прислухатися до думки психологів, то вони вкрай не рекомендують давати хлопчику жіночі імена, такі як Юліан або Валентин, бо в цьому випадку є ризик, що у дитини буде домінувати жіноче начало, яке стане проявлятися в його поведінці. Безперечно, буде краще, якщо ви виберете своєму малюкові ім'я, яке звучить більш чітко і мужньо: Роман, Дмитро або Олександр.

А як на рахунок вибору імені, якщо брати за основу час року, в яке народився малюк? Прийнято вважати, що взимку народжуються справжні чоловіки, які відрізняються суворістю і твердістю характеру. Але всупереч цьому радять вибирати хлопчикові більш ніжне ім'я, яке не примножить природне насупленность. Дітям, народженим навесні, характерна креативність та гнучкість розуму, що повністю витісняє бійцівські якості, тому потрібно нарікати їх жорстким ім'ям. А ось гордовиті і сміливі хлопці, народжені влітку бувають надмірно агресивні та ворожі, виходячи з цього, радять давати ім'ячко більш мелодійне, щоб трохи згладити характер бунтівника. Майбутні чоловіки, народжені восени, навпаки весняним, на рідкість недовірливі реалісти, а це значить, що буде цілком доречно більш грайливий і веселе ім'я.

В останні роки все більше набирають популярності церковні імена. У таких випадках вважають, що хлопчик отримає ще й небесного покровителя, а не просто ім'я. Склалася думка, що саме такі імена для хлопчиків будуть популярні в 2015, а саме: Лука, Марк, Серафим, Матвій, Лазар.

Якщо ж ви хочете підібрати ім'я дитині за останнім примхам моди 2015, то сміливо можете вибирати імена старовинні: Всеволод, Інокентій, Веніамін, Степан, Федір. Не втрачають популярності Костянтин, Максим, Артем і Владислав.

Поради та рекомендації щодо вибору імені для дівчинки в 2015 році

Кажуть, ім'я, дане при народженні, впливає на все подальше життя людини. Ім'я може приносити своєму власникові удачу, сприяти залученню щастя, або ж навпаки, приносити своєму власникові чимало клопоту і неприємностей.

Чи варто говорити про те, що для жінок і дівчат імена мають особливе значення. Гарне, звучне відповідне ім'я підкреслить красу і привабливість своєї власниці. Тому тих, хто очікує поява в родині дівчинки, дуже турбує питання, як же вибрати ім'я, щоб воно не тільки дитині подобалося, але й приносило в його життя щастя і гармонію.

Гарне сполучення імені з прізвищем і по батькові - відіграє значиму роль у питанні вибору імені для дівчинки. При підборі імені бажано кілька разів повторити його вголос, щоб оцінити звучання. Імена, які занадто складно вимовляти, які звучать нерозбірливо, або ж смішно в подальшому можуть принести багато клопоту вашій маленькій принцесі. Погодьтеся, прикро, коли дитина соромиться вимовляти своє ім'я, а ще гірше, коли інші діти сміються над тим, як когось назвали батьки.

При виборі ім'я для дівчинки деякі психологи радять враховувати, в який час року була народжена дитина. Так для юних леді, які з'явилися на світ влітку рекомендується вибирати як можна більш ласкаві і ніжні імена. Справа в тому, що дівчатка, народжені в цей час року мають жвавим і наполегливим характером, іноді бувають різання і вперті. М'яке звучання імені в даному випадку служить для того, щоб пом'якшити поведінку дитини.

Для принцес, народжених восени, рекомендується вибирати веселі, яскраві, пустотливі імена, оскільки осінь вносить на характер дитини чіткість, врівноваженість і недовірливість.

Тим панянкам, яким пощастило народитися взимку, підійдуть м'які, теплі і співучі імена, необхідні для того, щоб пом'якшити різкий, морозний і суворий характер зимових іменинниць.

А для дівчаток народжених навесні ідеальним варіантом будуть дзвінкі, трохи жестковатие імена, які чудово доповнять природне мобільність і гнучкість характеру.

2015 рік обіцяє популярність таких імен, як Софія, Марія або Єфросинія. Називаючи свою маленьку принцесу церковним іменем, ви даруєте дитині духовну захисницю! До того ж, з недавніх пір у сучасних батьків стало модно називати дітей старослов'янськими і церковними іменами.

При виборі імені дитини настійно не рекомендується використовувати імена померлих родичів. Вважається, що дитина, що носить ім'я померлого, повторить її долю. Тому добре подумайте, перш ніж назвати дитину ім'ям померлої бабусі чи прабабусі. Чи ви хочете, щоб дитина повторила долю кого-небудь з них?

Які ж імена для дівчаток будуть найбільш затребувані в 2015 році? Статистика показує, що, як і раніше на піку популярності залишаться імена Єлизавета і Анастасія, вже багато років, що займають високі місця у рейтингу. В цілому, з урахуванням усіх сучасних тенденцій популярними виявляться імена Аліса, Варвара, Вероніка, Дарія, Євгенія і Карина. Трохи більш низькі рейтинги популярності дістануться іменами Уляна, Поліна, Станіслава і Анжеліка.

Але як би ім'я ви не вибрали для дівчинки, пам'ятайте, що процес вибору імені - дуже важливий, а отже, батьки повинні поставитися до нього з усією відповідальністю і серйозністю. Адже ім'я, дане людині при народженні залишається з ним на все життя.