Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи сприятливий 2015 рік для весілля?

Чи сприятливий 2015 рік для весілля?

Додано: 19.10.14
Рубрика: Цікаве
Чи сприятливий 2015 рік для весілля?
Чи сприятливий 2015 рік для весілля? Цим питанням задається практично кожна пара, яка хоче узаконити свої стосунки. Згідно зі східним календарем 2015 рік дійсно вважається жіночим роком, а цей рік, як правило, не віщує нічого доброго для побудови міцного сімейного союзу. Коза дуже примхлива і її поведінку іноді неможливо логічно пояснити.

Але якщо говорити про те виявиться вдалим союз чи ні для пар це, звичайно ж, складне питання. Непостійність кози може відбитися на будь-сфера життя, в тому числі ів обличчястому житті. Однак ті представники, які не вірять в ці передбачення і хочуть розвивати свої відносини будуть над цим працювати. Яким би рік виявився треба бути впевненим у своєму партнері.

Дуже складно які дні будуть сприятливими для весілля це мабуть інсмідуальна дата яка буде в першу залежати від того, які знаки зодіаку у нареченого і нареченої. Але, задаючи питання, чи буде вдалим союз, створений в 2015 році, не варто забувати багатьох фактори впливають на подальшу сімейне життя.

Синьо зелена коза панічно боїться і не переносить самотності. Цей знак абсолютно не розуміє, як можна довго жити в самоті, шукати гідну кандидатуру собі в союзники.

Коза як би ви не пручалися, не змусить вас думати над вибором, самі того не помітите, як опинитеся вже в загсі. І це буде найбільшою помилкою. Ніхто не зсмується тому, що коза володіє смовижним даром переконання, але це в більшості випадків не йде їй на користь, а тільки псує життя.

Під впливом цього знаку слабкі обличчястості можуть дуже швидко переконати не тільки свого обранця, але і себе в тому, що їм просто необхідний цей союз. Тому щоб надалі не розчаровуватися, приймайте рішення все твердо зваживши і оцінивши.