Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лайфхак: як зшити шкіру

Лайфхак: як зшити шкіру

Додано: 19.10.14
Лайфхак: як зшити шкіру


При роботі з шкірою іноді буває важко акуратно зшити разом дві деталі. Але при цьому є один хитрий прийом, як спростити процес пошиття шкіри.

Матеріали

Щоб лайфхак, як зшити шкіру, випробувати на практиці, приготуйте:клей для шкіри;
пергамент або вощений папір;
паперові рушники;
затискачі.Лайфхак: як зшити шкіру


Пергамент або папір у даному випадку знадобляться, щоб відокремити зону проклейки. Не бажано заміняти їх більш зручним скотчем для малярних робіт, так як на деяких видах шкіри він залишає сліди.

Крок 1 . Візьміть клей і шматочки шкіри, які вам потрібно зшити один з одним. Переверніть шматочки лицьовою стороною на робочий стіл. Вощений папір або пергамент укладіть на шматок шкіри, залишивши тонку смужку для нанесення клею. Акуратно нанесіть клей. Відразу після цього різко беріть папір, у вас вийде чітка рівна смужка. Зробіть таку ж на другому шматку шкіри і прикладіть їх виворітними сторонами один до одного.

Лайфхак: як зшити шкіру

Лайфхак: як зшити шкіру


Клею наносите трохи, занадто велика його кількість після висихання ускладнить роботу з отворами під шви або у вас не вийде зробити їх зовсім. Також дуже велика кількість клею призведе до того, що при склеюванні шматочків надлишки можуть потрапити на лицьову сторону. В такому випадку, обробити шкіру в цих місцях буде неможливо, ні фарба, ні віск не візьмуться.

Край шкіри в місці склеювання може виявитися занадто жорстким, в такому випадку вам знадобиться канцелярський ніж або ніж для обробки шкіри, зріжте ними тонкий шар шкіри з цього краю.

Крок 2 . Після прикладання двох шматочків шкіри один до одного, оберніть їх паперовим рушником і скріпіть затискачами. Це дозволить затискачів не залишати слідів на шматочках шкіри.

Лайфхак: як зшити шкіру


Після повного висихання клею шматочки шкіри готові до подальшого використання.