Корисні поради
на всі випадки життя
» » В'язання гачком: схеми і опис

В'язання гачком: схеми і опис

Додано: 19.10.14
В'язання гачком: схеми і опис


Навіщо вчитися в'язати гачком? Адже в сучасному світі пропозиція випереджає попит, і купити все необхідне можна в будь-якому гіпермаркеті і навіть на ринку. Однак переваг освоєння цією технікою дуже багато. Ви можете створити абсолютно унікальні речі, яких ніколи не купите в магазині. До того ж значно заощадити кошти, адже, наприклад, якісна шапка коштує пристойних грошей. Вибір пряжі, кольору і фасону повністю залежить від ваших смаків і фантазій. І не варто турбуватися, якщо у вас постійна нестача часу. Потренувавшись, ви зможете поєднувати цей вид рукоділля з іншими заняттями. В'язання гачком розслабляє, заспокоює нерви і дуже захоплює. Ви зможете зробити подарункові комплекти до нового року , сніжинки , вироби на новий рік і багато іншого. Існує безліч технік рукоділля гачком, наприклад, туніська або в'язання ялинка . Досвідчені майстрині з великим стажем вже не можуть без нього обходитися.


Уроки в'язання гачкомДля того щоб робота була комфортною і приносила задоволення, важливо правильно вибрати гачок. Він може бути з бамбука, акрилу, пластику або металу. Найпоширеніші - металеві інструменти. Вони міцні, довговічні і зручні. Приємно працювати і бамбуковим, але від акрилового і пластикового краще відмовитися. Перш ніж вибирати розмір, потрібно визначитися, що саме ви будете в'язати і який пряжею. Для початківців краще зупинитися на створенні шарфиків, шапочок або серветок. Для цього підійде середній розмір. Найтонші інструменти використовуються для в'язання мережив або амігурумі, найбільші - для роботи над верхнім одягом і при виготовленні м'яких іграшок.

Освоївши ази для початківців і навчившись першим крокам, можна приступати до більш серйозним і складним завданням в'язання. Крім цього, ви без праці зможете зробити своїми руками сережки з ниток .

На початковому етапі вам чудово допоможуть відеоуроки в'язання гачком. Достатньо кілька переглядів практичних занять, і можна буде обходитися без сторонньої допомоги.

Для багатьох в'язання гачком не просто захоплення, але та робота, яка приносить не тільки задоволення, але грошову винагороду. У наше століття неякісних китайських товарів і однотипної одягу так хочеться придбати або створити своїми руками гарний, якісний і унікальний предмет гардеробу. В'язані речі можуть стати незабутнім і цікавим презентом, який вразить обдаровуваного своєю оригінальністю.

В'язання гачком: схеми і опис


В'язання гачком, схемиНавчившись виконувати основи, бажано освоїти в'язання гачком зі схемами. Завдяки цьому ви зможете зв'язати будь-який предмет з професійного журналу, наприклад, прихватки на кухню , купальник . І значно прискорите сам процес рукоділля. Існує кілька правил читання:


  • якщо рукоділля по колу, схема читається від центру до країв, а якщо зворотними та прямими рядами, то знизу-вгору;


  • справа наліво читають кругові ряди. Часто вони пронумеровані і відрізняються за кольором;


  • парні ряди читають зліва направо, непарні, відповідно, справа наліво;


  • є таке поняття, як раппорт(повторення візерунка). Позначається ця частина в схемі між двома зірочками. Рукоділля відбувається до цього моменту, потім починається повторення візерунків стільки разів, скільки вказано.  • Взявши справжній майстер-клас з в'язання гачком у фахівця з досвідом, ви закріпіть знання і дізнаєтеся багато важливих деталей.

    В'язання гачком: схеми і опис