Корисні поради
на всі випадки життя
» » Плетіння з бісеру для початківців і не тільки

Плетіння з бісеру для початківців і не тільки

Додано: 19.10.14
Плетіння з бісеру для початківців і не тільки


З широкого спектру видів рукоділля найбільшу популярність у багатьох країнах заслуговує саме бісероплетіння. Плетіння з бісеру дозволяє зробити своїми руками оригінальні прикраси, декоративні елементи для дому та інтер'єру, підставки, статуетки. Завдяки цій техніці рукоділля ви зможете зробити креативний подарунок своїми руками.


Основні види матеріалів для бісероплетінняПриступаючи до техніки, слід знати про те, що існує безліч різновидів матеріалів. Їх достаток дозволяє зробити оригінальні прикраси і вироби своїми руками. Немає нічого страшного в тому, що ви мало знаєте про це. В сучасне час популяризації технологій ви запросто зможете взяти уроки бісероплетіння в режимі онлайн, також допоможуть пізнати бісероплетіння відео на різноманітних сайтах по рукоділлю. Допоможуть освоїти бісероплетіння фото, які також представлені на сайтах, а короткий і доступний опис дасть можливість краще розібратися з процесом. Отже, серед поширених матеріалів існують наступні :


 • простий бісер;


 • стеклярус;


 • циліндрична рубка;


 • гранований бісер. • Також розрізняють матеріал за ступенем прозорості: прозорий і не прозорий. І по країні виробника: китайський, японський, чеський, тайванський, індійський. Допоможуть якісно освоїти бісероплетіння схеми, наведені на сайтах з рукоділля. Докладні описи дозволяють зробити легким плетіння з бісеру для початківців.

  Плетіння з бісеру для початківців і не тільки


  Варіанти техніки  Існує безліч варіантів техніки рукоділля з бісеру. Так, розрізняють прості для початківців, техніки складніше і суперскладні для майстрів. Схеми плетіння з бісеру дозволяють уважно розглянути процес і повторити аналогічні дії. Серед найбільш поширених існують:


 • проста техніка плетіння вісімкою;


 • « Перекручений джгут »;


 • «Пейот»;


 • техніка плетіння прикрас ;


 • квіткові мотиви ;


 • плетіння тематичні ;


 • а також плетіння жучків, метеликів , ящірок, різноманітних тварин. • Допоможуть освоїти бісероплетіння для початківців схеми, наведені в книгах про плетінні бісером або на спеціалізованих сайтах. Проста техніка доступна абсолютно всім. Для його виконання вам достатньо мати бісер, волосінь або нитка, ножиці і застібки. Нанизуючи рівною смугою по волосіні або нитці бісер, ви можете отримати в результаті симпатичний браслет на руку.

  Техніка «Перекручений палять» поскладніше, її слід освоїти, попередньо ознайомившись зі схемою. Вам може допомогти освоїти бісероплетіння майстер-клас по кожному виду техніки плетіння.

  Плетіння з бісеру для початківців і не тільки


  Бісероплетіння для самих початківців  Бісероплетіння для початківців представляє широкий вибір техніки плетіння і матеріалів для рукоділля. Незважаючи на те, що техніка для початківців досить проста, вироби і прикраси виходять вельми гідні і оригінальні. Допоможуть краще засвоїти плетіння бісером схеми для початківців, які, як правило, досить конкретно, доступно і лаконічно пояснюють специфіку виконання процесу плетіння.

  Освоївши прості, традиційні методи плетіння, можна приступати до більш складних технік. Можна спробувати зробити квітковий вазон .

  Таким же чином можна зробити саморобку з бісеру у вигляді японської сакури , дерева «бонсай» або фіалки .


  Бісероплетіння: майстер клас для професіоналів  Професіоналів також розрізняють. Буває початківець і більш досвідчений. Бісероплетіння для самих початківців професіоналів полягає у виконанні складних робіт за тривалий проміжок часу і може поступатися за якістю робіт майстрів зі стажем. З розділу технік для так званих початківців професіоналів найбільше підходить плетіння прикрас , об'ємних фігурок або все тих же дерев і квіткових букетів.

  Але самими оригінальними є тематичні поробки. Як правило, техніка виконання тематичних елементів підходить для більш професійних рукодільників. Така техніка виконання робіт з бісеру найчастіше пов'язана зі святковою тематикою. Це різноманітні сніжинки з бісеру , новорічні дерева , ялинкові іграшки , вироби до Великодня , найпопулярнішими з яких є великодні яйця .

  Плетіння з бісеру для початківців і не тільки