Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити орігамі своїми руками?

Як зробити орігамі своїми руками?

Додано: 19.10.14
Як зробити орігамі своїми руками?


Орігамі - особлива техніка рукоділля, матеріалом для основи якої є папір. Коріння цього декоративно-прикладного мистецтва беруть свій початок ще з Древнього Китаю, де, власне, і була винайдена папір. Раніше цей вид мистецтва призначався виключно для людей з вищого суспільства, але в наші дні він став відомим серед усіх верств суспільства.


З чого починається?Якщо вас цікавить питання: як робити орігамі своїми руками, то знайти відповідь ви завжди зможете у всесвітній павутині або спеціальних книгах по рукоділлю. Допоможуть дізнатися правильну техніку орігамі відео ви можете посмитися на сайтах рукоділля. Також допоможуть освоїти орігамі схеми для початківців наведені в спеціалізованій літературі по рукоділлю або на сторінках інтернету. Тут немає нічого складного, цей вид творчості доступний абсолютно всім, а також не вимагає великих витрат і великої кількості матеріалів.

Як вже згадувалося раніше, виконується орігамі з паперу. Найпростіше, класичне складається з звичайного паперового квадрата. Для виконання найпростіших фігурок не потребує додаткових матеріалів зразок ножиць або клею, тільки папір і ваша фантазія.

Як зробити орігамі своїми руками?


Орігамі: схеми для початківцівІснує багато варіантів виготовлення, серед них найпопулярнішими є:


 • просте;


 • розгортка;


 • складання мокрим способом;


 • модульне. • Для початківців любителів підійде проста техніка виконання та орігамі-розгортка. Так, простим способом можна зробити кораблик або, наприклад, журавлика . Для такої техніки підійде будь-який папір. Головна умова: матеріал не повинен швидко рватися і повинен бути гнучким.

  Ви запитаєте: як зробити орігамі-розгортку? Дуже просто! Таке складання ще називається «патерн». В основі лежить діаграма вигинів на папері, яку підготував майстер. Все, що вам потрібно зробити - скласти матеріал точно за цим вигинів і отримати потрібну фігурку.


  Оригінальні вироби орігамі  Вироби бувають дуже різноманітними. З паперу можна зробити практично все, а якщо це ще і незвичайний матеріалНаприклад, вельми оригінальним виробом буде квітка з паперових купюр . Зробити такий «дорогий» квітка досить просто.

  Допоможе освоїти техніку орігамі майстер-клас по виготовленню квітів з паперу . Дуже цікавим є орігамі з паперу для дітей. З паперового матеріалу можна зробити різних звіряток, іграшки, кульки і т.д.

  Також оригінальною виробом буде браслет. Браслет з кубиків виглядає стильно і сучасно.

  Існує ще багато технік і способів виготовлення виробів. Найпоширенішими є тематичні. Такими є, наприклад, новорічні або великодні вироби з паперу.

  Як зробити орігамі своїми руками?


  Модульна техніка  Модульне орігамі являє собою особливу техніку складання об'ємних фігур. Для виготовлення якої-небудь фігурки модульним способом, слід невеликі шматочки паперу перетворити в маленькі модулі і зібрати ці модулі, як конструктор. Така техніка вимагає чимало часу і посидючості, але в підсумку виходять цікаві та оригінальні речі.

  Вироби з паперу - декоративно-прикладне мистецтво, яке досить популярно серед людей різного віку. Відрізняється різними рівнями складності і доступно для освоєння всім, навіть людям з обмеженими можливостями. Така техніка паперового рукоділля дозволяє проявити свою фантазію і зробити досить оригінальні, незвичайні вироби з простого матеріалу.

  Як зробити орігамі своїми руками?