Корисні поради
на всі випадки життя
» » Квіллінг для початківців: вироби з квілінгу

Квіллінг для початківців: вироби з квілінгу

Додано: 19.10.14
Квіллінг для початківців: вироби з квілінгу


Техніка квіллінг означає кручення з паперу різноманітних виробів. Мистецтво з'явилося ще сім століть тому, і було виключно розвагою заможних дам. Витончені деталі, мініатюрні і витончені, чоловічі пальці, володіли списами і мечами, скрутити не змогли б при всьому бажанні. На сьогоднішній день мистецтво виконувати різноманітні вироби з квілінгу поширилося по всьому світу і знайшов своїх прихильників серед обох статей і різного віку.


Новорічні та інші виробиНазву свою цей вид рукоділля отримав за схожість з пташиними перами. Дивовижна техніка дозволяє змайструвати абсолютно будь-яку дрібницю. Особливо багатий вибір напередодні новорічних свят, коли стільки всього можна прикрашати і дарувати один одному. Отже, при бажанні і відвідавши квіллінг майстер клас, можна виконати такі новорічні сюрпризи:


 • листівки ;


 • іграшки ;


 • вироби ;


 • прикраси ;


 • сніжинки . • Самостійно освоїти техніку цілком реально, якщо для цього будуть відповідні квілінг фото, на яких можна побачити бажаний результат. А щоб досягти цього результату, починати потрібно з аналізу квілінг схеми, яка наочно і подібно демонструє всі етапи виконання роботи.

  Зробити красиві оригінальні вироби можна найнеймовірніші:


 • метелики ;


 • троянди ;


 • будь-які інші квіти ;


 • листівку ;


 • серце . • Квіллінг для початківців: вироби з квілінгу


  Квіллінг своїми руками: для досвідчених і не дуже  Так як квілінг для початківців - заняття не просте, краще не відкладати виконання незвичайного подарунка, якщо є думка його дарувати, на останній день. Завжди потрібно бути готовим до форс-мажору. Можливо, знадобиться набагато більше часу, ніж здається на перший погляд. І навіть не можливо, а швидше за все, якщо пальці не звикли до якоїсь скрупульозній роботі типу плетіння бісером, вишивання або макраме.

  Хоча ніякого подібності у цих робіт з даними мистецтвом немає, але пальці, звичні до роботи, набагато швидше впораються з філігранними діями, ніж недосвідчені. Принаймні, саме так вважають майстри квілінгу, які спорудили вже не одну штучку і довели свої рухи до автоматизму.

  Бумаговерчение - це не просто красиві і нестандартні предмети побуту, декоруючі приміщення. Це можливість розслабитись після важкого і нервового трудового дня, коли довелося пережити якийсь нервовий стрес. Монотонні рухи пальців, з-під яких незабаром почне вимальовуватися нове чудо, краще всякого ліки відвернуть від стресу і негативу.

  Квіллінг для початківців: вироби з квілінгу


  Вдалий спосіб зняти стрес  Бумаговерчение підходить не тільки для мініатюрних предметиков, зразок листівки. Ті, хто вже має величезний досвід в цій області, можуть створювати квілінг картини. І це будуть справжні твори мистецтва, гідні музеїв і виставок. Завдяки тому, що папір випускається різних кольорів, можна без всяких проблем виконувати найскладніші колірні рішення. Але перш ніж забиратися в такі нетрі, потрібно зрозуміти, як зробити квілінг простіше. І починати можна з листівки або інший міні-дрібниці. Наприклад, рамки для фотографій.

  Щоб було веселіше, цілком можна починати проходити перші майстер-класи удвох, а то і втрьох разом з подругами або дітьми. Гарним наочним матеріалом стане квілінг відео, так як завжди простіше засвоювати матеріал через спостереження, ніж просто читати опис.

  Унікальне мистецтво бумаговерчения - це хороший спосіб розслабитися, весело провести час, порадувати своїх близьких. Спробувати хоча б один раз варто кожному і, можливо, виявиться, що це те саме хобі, якого так не вистачало в житті. З хорошими порадами та рекомендаціями, докладними майстер-класами все стане легким і простим, як тільки з'явиться перший досвід.

  Квіллінг для початківців: вироби з квілінгу