Корисні поради
на всі випадки життя
» » Листівки з паперу своїми руками: майстер-клас

Листівки з паперу своїми руками: майстер-клас

Додано: 19.10.14
Листівки з паперу своїми руками: майстер-клас


Свята - це сміх, радість, смачні страви, вся родина за столом, подарунки і, звичайно, листівки. Вони навіть важливіші, ніж смачні страви та подарунки, тому що і те, і інше, проходить і забувається, а листівка залишається на довгу-довгу пам'ять. Її можна покласти в альбом, скриньку, а якщо вона дуже сподобається, то і поставити на полицю і милуватися. Речі, куплені в магазині, бувають дуже гарними. Але листівки з паперу своїми руками завжди в багато разів красивіше і дорожче саме з тієї причини, що вони зроблені не просто з підручних матеріалів, а з частинкою свого серця .


Коли актуальний виріб?Дарувати виконані красиві листівки своїми руками можна практично на будь-яке свято:


 • мамі і сестрі на 8-е березня ;


 • татові і братові на 23-е лютого ;


 • кожному члену сім'ї на Новий рік ;


 • рідним на Великдень ;


 • дітям на 1-е вересня ;


 • коханому на День закоханих ;


 • подрузі на будь яке свято. • Листівки з паперу своїми руками: майстер-клас


  Техніки, в яких можна виконувати листівки з паперу своїми руками  Виконувати вироби можна в самій різноманітній техніці:


 • звичайні ;


 • у стилі скрапбукінг ;


 • у стилі квіллінг ;


 • об'ємні ;


 • креативні . • Якщо зайти в магазин і переглянути весь асортимент пропонованої продукції, може здатися, що зсмувати рідних і улюблених людей вже нічим неможливо. Не потрібно так думати, треба спробувати довести самому собі протилежне. Наприклад, листівка у техніці квіллінг буде виглядати як найкращий магазинний варіант. Невже таку тонку, делікатну роботу, як об'ємні листівки своїми руками, вдалося зробити самому? Ось що будуть питати ті, хто побачить готовий варіант.

  А листівки своїми руками в техніці скрапбукінг зачаруй навіть тих, кого взагалі нічим зсмувати неможливо. І що найсмовижніше - один погляд на закінчений варіант, і здається, що виконати таке можуть якісь чарівники, а самому ніяк не вдасться. Але досить посмитися листівки своїми руками: майстер клас і все потроху прояснюється в голові і вже не здається таким вже нездійсненним. А той факт, що такої речі більше ні в кого не буде, додає особливий азарт і бажання творити.

  І справді, саме такої картинки більше не буде. Тому що двоє різних людей ніколи в житті не зроблять ідентичних речей. Навіть якщо разом посмляться один і той же майстер-клас і будуть сидіти один біля одного в процесі роботи, все одно вийде різний результат. Люди-то різні. Ось і частинка кожного буде виглядати зовсім інший. І, звичайно, перша робота вийде далеко не такий ідеальний, як хотілося б. Особливо якщо зупинити свій вибір на складних техніках, таких як скрапбукінг або квілінг.

  Листівки з паперу своїми руками: майстер-клас


  Красиві листівки своїми руками, або Все прийде з досвідом  Такі гарні роботи, як ті, які показують на прикладах, вийдуть, може бути, з першого разу, а може бути, набагато пізніше. Але рідні, ті, кому призначаються такі подарунки, обов'язково оцінять, в цьому можна навіть не сумніватися. Подарунки, виконані власноруч, особливо на таке свято, як Великдень завжди цінуються у багато разів дорожче, ніж куплені, навіть якщо при покупці і були витрачені значні суми.

  Оцінити листівки своїми руками допоможуть відео з докладним викладом процесу виготовлення. Такий універсальний майстер-клас істотно полегшить виробну роботу і новачкам, і тим, хто вже мав досвід виробів. Якщо ж хочеться помилуватися багатим асортиментом універсальних сюрпризів, то можна посмитися листівки своїми руками (фото).

  І, найголовніше, ніколи не потрібно думати, що щось не вийде. Потрібно намагатися робити, тоді точно все буде в порядку. Є ж на цей випадок хороша приказка: «Не боги горщики обпалюють».

  Листівки з паперу своїми руками: майстер-клас