Корисні поради
на всі випадки життя
» » Правильна засмага або як засмагати правильно і ефективно?

Правильна засмага або як засмагати правильно і ефективно?

Додано: 19.10.14
Літо - це найкращий час року для відпочинку. Як чоловіки, так і жінки ставлять перед собою завдання добряче засмагнути, і стати володарями красивою бронзової шкіри. Але придбати, дійсно, привабливий засмага не так просто як здається. Та й для того що б отримати правильна засмага потрібно як слід постаратися.
Правильна засмага або як засмагати правильно і ефективно?

Засмага це цілком природне явище після тривалого перебування на сонці. При цьому абсолютно неважливо, чим ви займаєтеся: лежите на пляжі, читаєте книгу або побудувати замок з піску. Якщо ви поставили перед собою конкретну мету - отримати гарну засмаглу шкіру, можна дотримуватися спеціальної дієти, сприяє цьому процесу. Потрібно вживати якомога більше персиків, динь, абрикос, помідорів, шпинату і морепродуктів. Завдяки їх властивостям в організмі стимулюються всі необхідні для засмаги пігменти, також вони захищають шкіру від сонячних опіків. При цьому, варто виключити з раціону ті продукти, які пригнічують роботу вищезазначених пігментів. До їх числа належать спиртні напої, какао, кава, різноманітні соління, петрушка, смажені страви, копченості і всіма улюблений шоколад.
Правильна засмага або як засмагати правильно і ефективно?

Для того щоб отримати правильний засмага, і не отримати серйозних опіків потрібно дотримувати кілька основних правил. По-перше, не можна засмагати відразу ж після виходу з води, оскільки краплі води на тілі працюють як лінза, і шкіра може постраждати. По-друге, потрібно обов'язково користуватися зволожуючими кремами і сонцезахисними засобами. Пам'ятайте, що засмагати потрібно тільки один раз на день, вранці або ввечері. Найбільш активне сонячне вплив припадає на проміжок часу з 11 до 15 годин, тому засмагати в цей період не бажано. Якщо вже так сталося, що ви обгоріли, потрібно негайно піти з сонця, і після цього не засмагати раніше ніж через тиждень, оскільки кожен новий сонячний опік збільшує ризик раку шкіри.
Щоб не втратити отриманий за день засмага ввечері потрібно прийняти затяжний душ, скориставшись спеціальним гелем для зволоження шкіри. Це допоможе належним чином освіжити загар.
Правильна засмага або як засмагати правильно і ефективно?

Якщо ви хочете отримати рівний тон шкіри, можна скористатися процедурою, під час якої на тіло наносять автобронзант. Як правило, роблять це в салонах краси за допомогою спеціального обладнання. В домашніх умовах цю процедуру можна зробити, використовуючи спеціальний крем. Але до його нанесення варто поставитися з усією обережністю, незалежно від марки виробу. Пам'ятайте, що внаслідок неправильного нанесення автозагара можна отримати не рівний колір шкіри, зі специфічним відтінком.
Якщо ви вирішите отримати такий бажаний засмага звернувшись в солярій, не варто нехтувати походом до лікаря. Він допоможе визначити всі протипоказання, якщо такі є. Після того, як шкіра буде мати привабливий бронзовий відтінок варто почекати з відвідуванням сауни або лазні, оскільки засмага помітно зблідне.