Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чай мате - властивості мексиканського напою

Чай мате - властивості мексиканського напою

Додано: 19.10.14
При дефіциті вітамінів в крові виникає таке захворювання, як вітамінна недостатність. Причому, його прийнято поділяти на авітамінози і гіповітамінози. У першому випадку це означає повну відсутність у крові якого-небудь одного або групи вітамінів. Гіповітаміноз поширений набагато частіше і означає недолік в організмі вітамінів.
Для підвищення рівня імунітету рекомендується почати вживання різного роду комплексу вітамінів. Можливо також і почати вживання такого напою, як мате, містить у собі досить значну кількість вітамінів. Давайте докладніше розглянемо чай мате властивості.
Чай мате - властивості мексиканського напою

Виготовляється подібний напій з листя падуба в подрібненому вигляді. Як правило, зростання падуба відбувається в дикому вигляді, але іноді спостерігається його вирощування і на плантаціях. Саме значення «мате» є досить цікавим. Воно бере походження з племені кечуа, якими застосовували мате як лікарський засіб для лікування печії та інших захворювань. Солодкі листя рослини, при цьому. були використані в якості підсолоджувача. Тому корисні властивості напою заперечувати безглуздо. Мате застосовується як засіб від депресії і лікування неврозів, сприяє зменшенню відчуття тривоги.
При вживанні такого чаю мається на увазі вироблення гормону адреналіну. За запевненням більшості людей завдяки вживання мате, їм не потрібно витрачати більше часу на сон, при цьому вони відчувають себе виспаними бадьорими. Благотворний вплив подібний чай впливає на серцево-судинну систему, роблячи судини еластичнішими і чистими.
Чай мате - властивості мексиканського напою

Якщо з'явилися симптоми авітамінозу та гіповітамінозу, чай мате допоможе впоратися і з ними. У ньому простежується наявність вітамінів груп А і В, таких мікроелементів, як сірка, магній, марганець, залізо, калій. Примітно, що за складом мате має схожість із звичайним чаєм. Але при більш міцному його заварюванні починає володіти гіркуватим смаком. Незважаючи на всю корисність чаю мате і його властивості, є і протипоказання щодо його застосування. Його не можна вживати людям, які мають проблеми з нирками, підвищену кислотність, схильність до відкладення солей. Також вкрай не рекомендується приймати мате вагітним, дітям і годуючим мамам.
Варто відзначити, що володіючи чудовим смаком, мате має в собі велику кількість кофеїну. Тому, вживаючи такий чай, більшість людей починають відчувати бадьорість, прилив сил. Крім усього іншого, мате є відмінним помічником в знятті напруги, втоми, поганого настрою.

Чай мате - властивості мексиканського напою