Корисні поради
на всі випадки життя
» » Комплекс вправ для схуднення (фото)

Комплекс вправ для схуднення (фото)

Додано: 19.10.14
Рубрика: Спорт і їжа
Процес схуднення складається з двох тісно взаємопов'язаних складових - раціонального, малокалорійної харчування та посилених тренувань. Ми зупинимося на фізкультурі, оскільки їй, на жаль, пані приділяють значно менше уваги, ніж дієті, розуміючи, що виконати навіть не надто складний комплекс вправ для схуднення будинку набагато важче, ніж відмовити собі в солодкому булочці.
Комплекс вправ для схуднення (фото)

Отже, запам'ятайте, як «Отче наш», що перед кожним тренуванням слід приділити час на 5-й або 15-хвилинної розминки, що складається з махов або розминок підходів (наприклад, зробити максимальну кількість присідань або нахилів).
Даний комплекс вправ для схуднення будинку розроблений з урахуванням умов тренування, тому в ньому не використовується спортивний інвентар, хоча мати в будинку або поруч з ним турнік не завадить, навпаки, це допомогло б збільшити ефективність деяких вправ. До речі, якщо ви все ж вирішили придбати турнік, ні в якому разі не купуйте дешевий китайський «распорник». Багато людей скаржаться, що він ламається, немов сірник, навіть у момент виконання на ньому вправ зі слабким навантаженням, що являє серйозну загрозу здоров'ю тренуються жінок (а можливо, і чоловіків). Орієнтуйтеся краще на вартість, а на вагу, який турнік може витримати, примножуючи його в два рази (щоб був запас міцності).
Комплекс вправ для схуднення (фото)

Необхідно відзначити, що домашній тренувальний процес має свої переваги і недоліки. До мінусів можна віднести відсутність самої атмосфери залу, коли всі жінки налаштовуються на «єдину хвилю», тому вправи не завжди виконуються з належною ретельністю, а крім того сам їх набір досить вузький. Але не хвилюйтеся, на те, щоб перетворити отъевшиеся після зими «тіла» у фігуру, його цілком вистачає.
Перевагою домашніх тренувань є те, що будинки, в повній самоті починати займатися легше - не потрібно витрачати і без того дефіцитний час на поїздки у фітнес-клуб. Та й соромитися особливо нікого, тому «принци» не побачать ні червоного обличчя, ні кіл поту під пахвами, ні неестетичних складок жиру, ні трясущихся, немов желе, ляжек.
Комплекс вправ для схуднення (фото)

Правила проведення домашніх тренувань


Головними правилом, навіть вимогою до домашніх спортивним тренінгів є дотримання наступних пунктів:

 • поступовість - якщо ви зважилися на пробіжки, то не ставте перед собою завдання пробігти на максимально можливій швидкості марафонський забіг, а почніть з легкої спортивної ходьби, що перемежовується з бігом підтюпцем. Силові вправи теж потрібно починати поступово, даючи організму мінімальні навантаження і плавно збільшуючи їх;

 • дотримання водно-сольового режиму. Вода повинна бути під рукою завжди, але не треба за раз «усосать» всю пляшку. Пити слід «крапельним способом і тільки воду, а не псевдоспортивниенапитки з цукром і хімічними речовинами-енергетиками.

 • свіже повітря - перед тренуванням необхідно добре провітрити приміщення, а якщо погода дозволяє, то виконувати комплекс вправ при відкритому вікні або вікні, налаштованому на режим провітрювання.

 • проведення заминки - краще всього для цих цілей підходить вис на турніку в 2-3 максимально можливих підходу (якщо турніка немає, спробуйте провести дихальні вправи або покрутити обруч на талії);

 • душ.


 • Переходимо до вправ


  У перші два тижні графік тренувань може включати в себе 2 тренування (для хворих і слабких жінок), в ідеалі - 3-4 тренування. Займатися потрібно не менше півгодини-години, включаючи розминку і заминку .
  Кожна вправа виконується від 8 до 15 разів у 3-4 підходи. Інтервал між підходами не повинен перевищувати хвилину.
  Комплекс вправ для схуднення (фото)

  Приблизно раз у два тижні необхідно посилювати навантаження, додаючи до комплексу додаткові 2-3 рази на кожну вправу (наприклад, 8 разів змінюються на 1115 - 17). Можна ускладнити сам варіант виконання вправи, щоб не давати собі розслабитися, адже організм швидко звикає до певного режиму занять і не реагує на нього.
  Швидкою ходьбою (бігом підтюпцем) доведеться займатися 5-6 разів у тиждень, причому, краще всього це робити рано вранці, натщесерце, виділяючи на заняття від 40 хвилин до цілої години, не забуваючи перед бігом або ходьбою випити водички і розім'яти м'язи.
  Ось приблизно таким і повинен бути комплекс ефективних похуденческих вправ хоча багато тренери назвуть його швидше початковим або базовим. Комплексу вистачає приблизно на 1-2 місяці, а якщо поблизу немає фітнес-клубу, то і на більш тривалий період, хоча, з часом, в тренажерний зал записатися доведеться.
  Далі кілька комплексів, виберіть найбільш оптимальний для себе.
  Комплекс вправ для схуднення (фото)

  Комплекс вправ для схуднення (фото)

  Комплекс вправ для схуднення (фото)

  Останній комплекс спрямований на групу сідничних м'язів.
  Комплекс вправ для схуднення (фото)