Корисні поради
на всі випадки життя
» » Догляд за обличчям взимку - як робити це правильно?

Догляд за обличчям взимку - як робити це правильно?

Додано: 19.10.14
сім відомо, як негативно впливає на шкіру обличчя дію навколишнього середовища. Тому догляд за шкірою для будь-якої жінки повинен бути обов'язковим та невід'ємним компонентом. У зимовий період шкіра страждає найбільше, вона стає більш сухою, з'являється лущення і грубість. Тому догляд за особою взимку вважається найбільш важливою дією.
Догляд за обличчям взимку - як робити це правильно?

Оскільки саме в зимовий період відбувається постійна зміна температур - при виході і вході з холодного приміщення в тепле - необхідністю вважається використання жирних і багатих вітамінами кремів. Нанесення такого крему рекомендується здійснювати не менш, ніж за годину до виходу на вулицю. Креми, що містять у складі воду, краще залишити для застосування на ніч, оскільки вони скоріше сприяють охолодженню шкіри.
Для кожного типу шкіри взимку передбачений свій спосіб догляду. Так, для сухої шкіри оптимальним буде застосування молочка або гелю для вмивання. Тоді як для нормальної відмінними помічниками для існування взимку будуть вважатися лосьйони і тоніки. Більш пристосованою до впливу холоду вважається жирна шкіра. Але не варто додатково її охолоджувати, тому до використання краще віддати перевагу засоби без вмісту спирту.
Догляд за обличчям взимку передбачає застосування різних масок. Однак для сухої шкіри не потрібно застосовувати стягують особа. Краще здійснювати використання поживних масок і жирних. Не зайвою для шкіри буде і глибоке очищення не менше 2 разів на тиждень з використанням скрабів і теплових масок.

У зимовий сезон шкіра як ніколи потребує зволоження, тому необхідним вважається накладення на особу кожен вечір зволожуючого крему, надлишки якого можна буде прибрати пізніше за допомогою серветки.
Догляд за обличчям взимку - як робити це правильно?

Не слід забувати і про губах . При собі необхідно завжди мати в наявності бальзам для губ або звичайну гігієнічну помаду. Зволожуючу помаду в цей період застосовувати не рекомендується, оскільки вона ще сильніше дозволяє обветривать губи. При утворенні тріщин на губах можна скористатися антисептичної помадою, або маслом чайного дерева. Нанесення ввечері на губи живильного бальзаму також не буде зайвим. Шорсткість губ допоможе видалити пілінг. Для цього необхідно буде провести масаж мокрих губ за допомогою зубної щітки і покрити їх живильним кремом або оливковою олією. Примітно, що більший результат дасть косметика з країн з подібною холодної взимку - з Фінляндії, Канади, Швеції, Росії.
Для очей оптимальним буде застосування водостійкої туші, а зняття її краще проводити за допомогою спеціального лосьйону, який також буде забезпечувати догляд навколо очей.
Догляд за обличчям взимку - як робити це правильно?


Якщо ж обвітрювання обличчя уникнути не вдалося, можна скористатися народними засобами. Для цього знадобиться зробити настоянку з трав. Корінь рожі, мед, липу варто залити холодною водою і потім прокип'ятити протягом 10 хвилин. Слідом за чим зробити проціджування відвару. Зберігання настою варто здійснювати в холодному місці. Достатнім буде вважатися його використання в перебігу декількох днів.
При творі зимового макіяжу потрібно враховувати кілька моментів. Насамперед, необхідно присутність гарної базової основи, для чого підійде ідеально крем, який зможе склеїти всі лусочки і розгладити тон обличчя. В якості макіяжу слід підібрати холодні тони - блакитні з білим, або рожеві. При цьому, можна виділити більш чітко очі. Взимку це прийнятно. В якості пудри варто віддати перевагу розсипчасту.
Догляд за обличчям взимку - як робити це правильно?

Помилкою багатьох при знаходженні на вулиці є закутування обличчя в шарф. Робити це категорично не рекомендується, оскільки така дія сприяє затриманню вологи на обличчі, що надалі може призвести до обморожування. При заході в тепле приміщення з холодної вулиці не слід стояти близько до опалювальним приладам щоб уникнути схильності впливу надто сухого повітря.