Корисні поради
на всі випадки життя
» » Перманентний макіяж губ - фото

Перманентний макіяж губ - фото

Додано: 19.10.14
Останнім часом перманентний макіяж обличчя став досить популярною процедурою салонів краси. А особливою популярністю користується підведення контуру губ. І, щоб вибрати найбільш підходящий для себе, на сьогоднішній день достатнім вважається лише ввести в запиті пошукової системи інтернету перманентний макіяж губ фото.
Що ж являє собою по суті подібний вид макіяжу і як довго проходить загоєння після процесу його проведення? Тривалість загоєння шкіри зазвичай становить від 3 до 7 днів в залежності від інсмідуальних особливостей організму.
Перманентний макіяж губ - фото

Епідерміс звичайно загоюється протягом 2 тижнів, тоді як відновлення клітин повністю після макіяжу здійснюється тривалістю в місяць. Варто враховувати, що для нормального загоєння догляд за губами після перманентного макіяжу буде вважатися необхідною річчю.

Примітно, що необхідність догляду за губами передбачається і безпосередньо перед процедурою. Адже в разі недостатності уваги до пошкоджених ділянок на губах навіть у разі здійснення процедури майстром найвищої кваліфікації, ефект дуже навряд чи залишиться задовільним. Тому при вирішенні зробити перманентний макіяж до уваги слід приймати кілька нюансів.
Перш за все, після такого макіяжу на губах властиво поява невеликої скоринки. Зривати її після процедури заборонено щоб уникнути видалення і всієї фарби. Адже імплантація пігменту здійснюється не дуже глибоко. Відповідно, видаливши шкірочку, можна позбутися і результату перманентного макіяжу або отримати більш блідий відтінок, ніж очікувалося. Упевнитися в цьому, можливо, при введенні запиту в інтернеті перманентний макіяж губ фото.
Перманентний макіяж губ - фото

Після здійснення такого макіяжу передбачається обов'язковий гігієнічний догляд за ними, але з відсутністю застосування мила. В даному випадку фахівці рекомендують замість мила віддати перевагу до використання косметичні молочко або лосьйон. При цьому, губи завжди потрібно тримати сухим, їх забороняється чесати або терти.
Протягом деякого часу варто утриматися від прийняття тривалих водних процедур, також вкрай не рекомендується відвідування басейну та сауни. Що стосується УФ-променів, то від відвідування солярію або пляжу також варто відмовитися. При виході на вулицю варто користуватися сонцезахисним кремом.
Ні в якому разі під час загоєння не можна застосовувати для губ спиртовмісні речовини, перекис водню або антибіотики. Їх застосування може призвести до зміни відтінку, або до його повного зникнення. Також рекомендується утримуватися від використання декоративної косметики. Якщо ж без неї обійтися неможливо, слід віддати перевагу косметику без змісту фруктових кислот та інших хімічних компонентів.
Перманентний макіяж губ - фото


Можливим при догляді за губами після процедури вважається застосування особливих препаратів рекомендованих майстром, який провосм процедуру перманентного макіяжу. Такі препарати зможуть забезпечити губам належний догляд і кращу фіксацію пігменту. Найчастіше для таких цілей застосовуються такі засоби, як солкосерил і актовегін. Як правило, нанесення мазей рекомендується двічі на день за допомогою чистих ватних паличок.
Перманентний макіяж губ - фото

Для того, щоб поява скоринки на губах пройшло більш непомітно можливе використання косметичних кремів і масел. Єдине, вони не повинні містити в собі освітлювального впливу.