Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати форму брів - поради візажистів!

Як вибрати форму брів - поради візажистів!

Додано: 19.10.14
Мода не стоїть на місці, це стосується і тенденцій як в одязі, так і змін у зовнішності . Форма брів завжди була способом зміни виразу обличчя - від сумного і суворого до привітного і добродушного. Але як вибрати форму брів при постійно мінливій моді?
Як вибрати форму брів - поради візажистів!

Насамперед, слід брати до уваги той момент, що форма брів завжди повинна гармоніювати з рисами обличчя. Практично кожній людині підходящої вважається класична форма - витончена і м'яка дуга. Але як би те ні було, кожній особі свої специфічні особливості і тому вибір форми брів слід здійснювати, відштовхуючись саме від них.
Так, відштовхуючись на поради стилістів в залежності від типу обличчя правильно обраної формою брів можна не тільки приховати недоліки, але і підкреслити достоїнства. При присутності округлої форми обличчя краще робити вигнуту і загострену форму брів. Таким чином, особа візуально стане більш витягнутим і наблизитися до формі овалу. Але тут слід враховувати один момент - не варто надавати бровам занадто вигнутий вигляд, інакше особі придастся вираз посму, а великі очі при подібній формі брів стануть здаватися ще більше. Брови необхідно робити з гострим кінчиком і широким початком.
Як вибрати форму брів - поради візажистів!

При овальної форми обличчя все йде набагато простіше, оскільки вона вважається ідеальною. У цьому випадку необхідно лише трохи видалити непотрібні волосинки, зменшивши товщину брови. При доданні більш тонкої форми бровам, можна уникнути додання обличчю суворого виразу.
Як вибрати форму брів для прямокутного або витягнутого обличчя? Першочерговим завданням при такій формі обличчя вважається надання йому округлості. Тут має місце бути декілька варіантів форми брів - або загострених у зовнішнього кута, або м'яко вигнуті.
Як вибрати форму брів - поради візажистів!

Надання закругленої форми бровам допоможе скорегувати трикутну форму обличчя. Єдине, бровам не варто надавати надто закруглений вид, інакше особа буде здаватися неприродним. Ідеальними бровами в цьому випадку буде півколо, наближена до прямої рівної лінії. Однак занадто прямі брови саме для такого типу обличчя робити не рекомендується.
Форма брів будиночком підійде квадратному типу обличчя. Головне тут досягти загостреності брів посередині і зробити їх як можна довше. При наявності типу обличчя багатокутник, або діамант, брови повинні виглядати як можна природніше. Це необхідно для додання обличчю більшої м'якості та жіночності.
Як вибрати форму брів - поради візажистів!

Варто відзначити, що при вирішенні зміни форми брів самим оптимальним варіантом буде звернення до професіонала, а подальше коригування брів вже можна буде виробляти самостійно з означеної майстром формі.