Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чоловіча психологія щодо жінок

Чоловіча психологія щодо жінок

Додано: 19.10.14
Коли перший етап (формальне знайомство і закоханість) уже пройдений, то починається той самий час, що і прийнято називати серйозними почуттями - коханням. Чоловіча психологія щодо жінок сильно відрізняється від стандартизованих думок під час самого знайомства.
Чоловіча психологія щодо жінок

Він вже вибрав ту жінку, з якою бажає провести залишок життя. Тепер його головне бажання - зрозуміти, а чи годиться обрана ним дама на роль його дружини і матері його дітей. Так-так, не варто думати про те, що тільки жінки перевіряють своїх чоловіків, вже повірте - вони роблять теж саме. І чи ви найпривабливішою жінкою з стрункою фігуркою, але якщо у вашому будинку бардак, а на вечерю підпалена яєчня - то не варто розраховувати на тривалі, а тим більше на серйозні відносини. Але не варто повністю йти в битовуху, справжній чоловік хоче бачити свою жінку завжди красивою , інакше йому просто напросто прикро, чому після тривалих відносин його дама серця так сильно змінилася.
Нерозуміння декількох факторів і призводить, у більшості випадків, до остаточного розриву відносин. Чоловіча психологія щодо жінок полягає в пошуку компромісу між відмінним зовнішнім виглядом і веденням домашніх справ.
Чоловіки в любові найбільш спокійні ніж жінки. Чоловік завжди менш емоційний, що часто трактується як повна відсутність будь-яких почуттів. Як же можна розпізнати чоловічу любов?
Чоловіча психологія щодо жінок


  • Якщо в звичайних побутових розмовах чоловік часто вживає "ми", замість звичайного "я" - то це відмінний ознака його сильних почуттів. Значить він підсвідомо бачить вас разом, а це дуже і дуже важливо.

  • Якщо чоловік вас по-справжньому цінує і любить, то він завжди намагається максимальну кількість часу проводити поруч з вами, відсунувши подалі посиденьки з друзями або знайомими. Звичайно, є і виключення - робота. Коли він часто затримується до пізнього вечора, то не варто пред'являти йому якісь претензії, шантажувати чи ставити перед вибором, адже це не тільки безглуздо, але і не раціонально, раптом він вибере не вас?

  • Якщо чоловік відчуває щирі почуття до улюбленою жінці він ніколи не відмовить їй у несподіваному бажання покористуватися його обличчястими речами. Дати в користування телефон, машину або стільниковий телефон - дуже важливий ознака довіри до жінки, адже не кожен чоловік здатний так легко поділитися своїми повсякденними речами навіть з близькою і рідною людиною.

  • Дуже незвично звучить, але будь-яка серйозна сварка - теж показник чоловічої любові. Сваритися з жінкою стане тільки той чоловік, який хоче і далі перебувати поруч зі своєю жінкою, а от якщо ваш партнер просто мовчки йде з дому в момент конфлікту - то це ознака його легковажності у ваших стосунках. Тому варто насторожитися, якщо замість відповіді докору чи крику ваш партнер просто повертається і йде з квартири - знак це явно нехороший.

  • Якщо чоловік вже не тільки заводить розмову про майбутнє, але і починає робити які-небудь дії щодо нього, то значить у нього і правда досить серйозні наміри. Причому дії можуть бути самими незначними (покупка нового чайника або лагодження пральної машини) - для чоловіка це не так важливо.

  • Дуже важливий ознака справжніх почуттів - згоду на спільне життя і на спільне ведення побуту. Вже така у чоловіків психологія, що спільне приготування обіду, або прибирання квартири значать для нього дуже і дуже багато. А якщо заради вас він не готовий вішати одяг на стілець або стіл,то значить ви і правда для нього досить цінні, раз він легко поступається своїм багаторічним звичкам.