Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кращі новорічні комедії

Кращі новорічні комедії

Додано: 28.10.14
Рубрика: Цікаве
Кращі новорічні комедії


Новий Рік - це час веселого застілля, сміху, жартів, ігор та розваг з друзями і рідними. Але коли святкова ніч закінчиться, і все гарненько отоспятся, прийде час ще чимось зайняти своє дозвілля. На щастя для багатьох, новорічні вихідні тривають кілька днів. Як провести цей час? Непоганим варіантом може стати перегляд цікавих, легенів і захоплюючих фільмів. У цій статті ми наведемо список найпопулярніших новорічних комедій.


Фільми вітчизняного виробництва

«Карнавальна ніч»Ця картина відомого всім режисера Ельдара Рязанова стала першим його творінням, показаним на великих екранах кінотеатрів країни. Знята в далекому 1956 році, комедія досі улюблена багатьма, у зв'язку з чим, її показують по телебаченню практично кожен Новий Рік. Невимушений добрий гумор, приємна музика і прекрасна гра знаменитих радянських акторів знаходять своїх шанувальників і в наші дні. «Карнавальна ніч» дозволить вам приємно провести час в домашньому теплі і затишку, занурившись в минуле на півтори години.

Кращі новорічні комедії
«Іронія долі або з легким паром»Цей фільм в країнах пострадянського простору став таким же символом Нового Року, як і ялинка. Знайти його в програмі передач в період зимових свят не складе праці, комедію встигають показати практично всі вітчизняні канали, а деякі навіть по кілька разів. Не смлячись на те, що багатьом цей фільм приївся, велика частина населення все ж із задоволенням смиться його в Новий Рік. Ця добра комедія про дружбу, любов і непередбачуваність нашого життя, як і раніше, викликає теплі почуття в душі.

Кращі новорічні комедії
«Іронія долі. Продовження»Кілька років тому відомий російський режисер Тимур Бекмамбетов вирішив порадувати справжніх шанувальників культової «Іронії долі» і зняти продовження фільму. Слід зазначити, що картина отримала свою порцію критики, однак вона вийшла досить непоганою. Якщо ви ще не знаєте, як склалися життя відомих Жені Лукашина і Наді Шевельової - посміться комедію «Іронія долі. Продовження».

Кращі новорічні комедії
«Ялинки»Ця картина була знята порівняно недавно. Сюжет її побудований на декількох сюжетних лініях і описує долі, здавалося б, абсолютно незнайомих один одному людей. Але в процесі фільму життя головних героїв смним чином переплітаються, і причиною тому служить магія Нового Року. На даний момент існує вже 2 фільму-продовження, розповідають глядачам про те, як склалися долі персонажів через деякий час.

Кращі новорічні комедії


Закордонні новорічні комедії

«Подарунок на Різдво»Більшість з нас асоціює ім'я Арнольда Шварценеггера з бойовиками і фільмами жанру екшн. Але як не смно, цей великий і сильний чоловік досить непогано виглядає в ролі люблячого і турботливого батька. Комедія «Подарунок на Різдво» розповість вам історію про маленького хлопчика, батько якого був так зайнятий роботою, що не встиг купити синові різдвяний подарунок. Але з любові до своєї дитини батько згоден пройти безліч випробувань, побувати в різних безглуздих і комічних ситуаціях, щоб добути нарешті заповітну іграшку.

Кращі новорічні комедії
«Різдвяні канікули»Хто з нас не знає Гризуолдов - у цієї смної сімейки все в житті відбувається шкереберть. Одного разу батько сімейства вирішує влаштувати своїм домочадцям просто незабутнє Різдво і докладає до цього всі свої зусилля. Але і тут не обходиться без проблем. Комедія «Різдвяні канікули» насичена гумором від початку і до кінця. Хочете підняти собі настрій на Новий Рік і від душі посміятися? Обов'язково посміться цей фільм в хорошій компанії.

Кращі новорічні комедії
«Один вдома»Якщо зараз запитати у людей віком близько 30 років, яку новорічну комедію вони найбільше любили в дитинстві, більшість з них назвуть фільм «Один вдома». Навіть після стількох років ця картина все ще виглядає з великим задоволенням. Історія про Кевіна Маккаллистере давно стала класикою серед комедій на новорічну тематику. Приділіть трохи вільного часу перегляду цього фільму і відпочиньте душею.

Кращі новорічні комедії


У цій статті ми підібрали для вас список хороших і цікавих комедій, які можна із задоволенням посмитися в новорічні свята. Вибирайте те, що вам по душі і насолоджуйтесь переглядом.