Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гімнастика при артриті

Гімнастика при артриті

Додано: 06.11.14
Рубрика: Спорт і їжа
Гімнастика при артриті


Лікування артриту. Корисні вправи при артриті.

Вправи при артриті


1. Витягніть руку перед собою, відведіть зап'ясті трохи назад. Зігніть вказівний палець і упріться тильною стороною його верхньої фаланги про внутрішню бічну сторону нижньої фаланги великого пальця. Інші пальці при цьому не повинні згинатися. Потім розслабте вказівний палець і по черзі повторіть вправу рештою пальцями. Повторіть вправу по 6 разів кожною рукою.
Гімнастика при артриті

Рис. Гімнастичне рух № 1
2. Притисніть один до одного подушечки вказівного і великого пальців. Вказівний палець можна трохи зігнути в середньому суглобі. Інші пальці тримайте випрямленими. Долічіть до трьох і розімкніть подушечки. Повторіть вправу по черзі середнім, безіменним пальцями і мізинцем. Виконайте вправу по 5 разів кожною рукою.
Гімнастика при артриті

Рис. Гімнастичне рух № 2
3. Зігнуті в ліктях руки опустіть на рівень живота і складіть разом долоні так, щоб пальці рук смилися вгору. Повільно розведіть долоні в сторони, не відриваючи зап'ясть один від одного, і з'єднайте лікті разом. Поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 6 разів.
Гімнастика при артриті

Рис. Гімнастичне рух № 3
4. Підніміть кисті вгору і прикладете долоню однієї руки на тильній стороні інший, щоб великі пальці смилися в різні боки. Оттопирьте великі пальці в бік, а інші пальці випрямити. Обертайте великими пальцями спочатку 6 разів в одну сторону, потім ще 6 разів - в іншу.
Гімнастика при артриті

Рис. Гімнастичне рух № 4
Масло авокадо зволожує суху шкіру і допомагає при лущенні. Масло паростків пшениці розгладить на руках зморшки, а масло волоського горіха додасть шкірі шовковистість.
5. Витягніть ліву руку прямо перед собою долонею вниз і стисніть її в кулак, а потім випрямити вказівний палець і мізинець, зробивши «козу». Великим пальцем накрийте зігнуті середній і безіменний пальці. Покладіть праву долоню на тильну сторону лівої кисті і злегка погладьте її. Виконайте вправу 6 разів, а потім повторіть, помінявши руки.
Гімнастика при артриті

Рис. Гімнастичне рух № 5
6. Витягніть ліву руку перед собою долонею вниз. З'єднайте подушечки великого і вказівного пальців. Потім покладіть середній палець на вказівний, безіменний - на середній, а мізинець - на безіменний. Потім розправте пальці і розслабте їх. Повторіть вправу по 6 разів кожною рукою.
Гімнастика при артриті

Рис. Гімнастичне рух № 6