Корисні поради
на всі випадки життя
» » Флемоксин - відгуки

Флемоксин - відгуки

Додано: 14.11.14
Флемоксин - відгуки
Флемоксин є антибіотиком пеніцилінового ряду. Широкий спектр дії цього антибіотика обумовлений його основної складової - амоксициліну тригидрату.
Він активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, і застосовується для лікування спричинених цими мікроорганізмами інфекцій. Препарат використовується досить часто, про що свідчать залишені на Флемоксин відгуки.

Застосування Флемоксина солютаб у дорослих - відгуки


Препарат ефективний у плані лікування органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, а також інфекцій м'яких тканин і шкіри - так говорить інструкція по застосуванню Флемоксина, тількі це підтверджують.
Багато позитивних відгуків про Флемоксин солютабе при ангіні, ларингіті, бронхіті, пневмонії: брали його люди відзначають, що він швидко знижує температуру, знімає біль і запалення в горлі, поліпшує загальний стан. Як раз в цьому випадку багато виділяють як плюс розчинність препарату. Також є відгуки про Флемоксин солютабе при циститі, де згадується його дієвість навіть у відношенні хронічних форм захворювання.
Відгуки про Флемоксин солютабе при гаймориті також здебільшого позитивні, як і у відношенні лікування отиту, гастриту і виразки шлунка (у складі комплексної терапії). При цьому деякі брали його жінки відзначали поліпшення стану шкіри.
Гарантія 100%-ої ефективності цього антибіотика, як і будь-якого іншого - прийом повного курсу лікування. Це підтверджується більшістю людей, що мають досвід лікування препаратом, і діляться ним, залишаючи на Флемоксин свої відгуки.
Зустрічаються й негативні відгуки про антибіотику Флемоксин солютабе, а саме - про його побічні дії у вигляді висипу, диспепсичних явищ, молочниці.
Випадки неефективності антибіотика також іноді фігурують у відгуках про Флемоксин солютабе, але швидше за все вони сформовані у людей, яким препарат призначали неправильно або вони брали його самі, приміром - для лікування вірусних інфекцій.

Застосування Флемоксина солютаб у дітей: відгуки


Якщо прочитати інструкцію Флемоксин солютаба і відгуки про його застосування, він часто призначається дітям різного віку з метою лікування органів дихання та наслідків ГРЗ.
Щодо ефективності препарату у дітей - відгуки про антибіотику Флемоксине при ангіні, бронхіті, ларингіті в основному позитивні. Багато мам відзначають, що він швидко знижує температуру. Однак є чимало випадків, коли прийом препарату викликав у дитини такі побічні реакції, як висипання і порушення мікрофлори кишечника, що особливо часто фігурує у відгуках про Флемоксине для немовлят.
Як плюс багато мами у своїх відгуках про Флемоксин солютабе для дітей відзначають зручність його застосування, а саме - досить приємний смак і можливість введення в розчинному вигляді.

Застосування Флемоксина при вагітності - відгуки


Інструкція до препарату і практика лікарів дозволяє застосування цього антибіотика під час вагітності. Тільки при необхідності і строго за призначенням лікаря. Відгуки про Флемоксин солютабе при вагітності в основному або позитивні, або недовірливі. При цьому сумніви з приводу безпеки препарату щодо майбутнього дитини обумовлені частіше недовірливістю вагітних або недовірою до лікаря.

Ціна Флемоксина: відгуки


Що стосується вартості препарату, то відгуки про ціну Флемоксина полярні: одні стверджують, що його більш дешевий аналог Амоксицилін не менш ефективний, інші наполягають на тому, що цей антибіотик повністю виправдовує свою вартість.